Autor Wątek: Nieudolność czy ignorancja?  (Przeczytany 17290 razy)

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #30 dnia: 05.04.2015, 21:39 »
Przyszła pora na pzpr,przyjdzie na zg o innych sprawach pisać nie będę bo napisano wiele ,każdy ma wybór
To tylko analogia, dzięki której mogłem w miarę krótko przedstawić podejmowaną w tym wątku kwestię i próbować sprostować pewne nieścisłości, które się w nim pojawiają. PZPR nie było celem mojej wypowiedzi, a jedynie odniesieniem (choć osobiście oceniam tę organizację za zbrodniczą, co nie znaczy, że każdy członek PZPR był zbrodniarzem - na tym między innymi polega różnica między organizacją, a członkiem organizacji, że cechy organizacji nie muszą być cechami jej członków. Z tego wynika, że członkowie organizacji nie dziedziczą z koniecznością cech organizacji. Podobnie jest z dziedziczeniem cech organizacji PZW przez jego członków.)
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #31 dnia: 05.04.2015, 21:45 »
Rozumiem ,ale kiedyś też nikt nie  dopuszczał że Polska się zmieni i przewodniej siły narodu nie będzie ,wszystko ma swój czas,zg pzw też ,ale powtarzam teraz każdy ma wybór
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Hein

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wągrowiec
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #32 dnia: 05.04.2015, 22:11 »
W tej kwestii podzielam zdanie Logarytma ,nie należę do PZW i nigdy nie będę należał ,nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto.
Krzychu

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #33 dnia: 05.04.2015, 22:13 »
No i gitara
Staś
Klasyczny Feeder

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #34 dnia: 05.04.2015, 22:16 »
Hein , Nie jesteś sam , z tym że ja niestety należę i wyrzucam pieniądze w błoto bo póki co nie mam innej opcji >:(
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #35 dnia: 05.04.2015, 22:16 »
Zgadzam się oczywiście. Tylko, jak niegdyś w polityce, tak w wędkarstwie będzie musiało dojść do zmian systemowych. O to jednak chyba nie będzie łatwo. Jestem tu pesymistycznie nastawiony. Blok komunistyczny upadł w jednym momencie, bo zbankrutował. PZW zmieni diametralnie swoją strukturę organizacyjną, jeśli zbankrutuje lub zdechną wszystkie ryby. 
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #36 dnia: 05.04.2015, 22:18 »
Zbankrutuje ,jest po uszy zadłużony
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #37 dnia: 05.04.2015, 22:20 »
W tej kwestii podzielam zdanie Logarytma ,nie należę do PZW i nigdy nie będę należał ,nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto.

Hein , Nie jesteś sam , z tym że ja niestety należę i wyrzucam pieniądze w błoto bo póki co nie mam innej opcji >:(

Ja niestety podobnie jak Gregorio, nie mam zbyt wielu opcji i również opłacam składki w PZW, choć ostatnio pojawiło się nowe światełko w tunelu...

Zbankrutuje ,jest po uszy zadłużony
Też wolałby tę opcję.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #38 dnia: 05.04.2015, 22:22 »
Zgadzam się oczywiście. Tylko, jak niegdyś w polityce, tak w wędkarstwie będzie musiało dojść do zmian systemowych. O to jednak chyba nie będzie łatwo. Jestem tu pesymistycznie nastawiony. Blok komunistyczny upadł w jednym momencie, bo zbankrutował. PZW zmieni diametralnie swoją strukturę organizacyjną, jeśli zbankrutuje lub zdechną wszystkie ryby.

Coraz więcej mamy stowarzyszeń i komercji, Wędkarzy ubywa ogólnie, nie jest to już tak popularne hobby, jak kiedyś. Nowi lgną do komercji bardziej. W kwestii rybactwa PZW też jest w odwrocie, bo prywatne gospodarstwa są bardziej konkurencyjne. Nie wydają 40 baniek rocznie na wypłaty. Ja myślę, że takie desperackie ruchy, jak wmawianie, że C&R jest be, to taki początek końca. Takie mam przeczucie.
Osoby, które poświęcają się w kołach PZW po prostu założą własne stowarzyszenia. Wykorzystają słabość ZG.  Ot, taką przepowiednię małą stawiam :)
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Logarytm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 490
  • Reputacja: 184
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #39 dnia: 05.04.2015, 22:29 »
Osoby, które poświęcają się w kołach PZW po prostu założą własne stowarzyszenia. Wykorzystają słabość ZG.  Ot, taką przepowiednię małą stawiam :)
To by było najlepsze, bo te nowe koła byłyby zarządzane przez osoby w tym otrzaskane. Najlepszym rozwiązaniem byłaby decentralizacja i autonomizacja kół wędkarskich. Może jak ZG zbankrutuje, co wieści Stas1, dojdzie do tego w sposób naturalny.
Darek
Złów i wypuść, jeśli chcesz.
Lub po polsku:
catch and release, if you want.

Offline KrzysztofR

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Naturalne leki
  • Lokalizacja: Odolanów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #40 dnia: 05.04.2015, 22:31 »
 Bigdom Zgadzam się z Tobą ,nie powiem że koła PZW są be należę do koła PZW Sośnie które dzierżawi zalew od lasów państwowych ryb jest sporo i to dużych ale co z tego jak sam zarząd twierdzi że nie idzie połowić wszystko zarośnięte a właściciel nie pozwala nic robić na zbiorniku ale kasę bierze

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nieudolność czy ignorancja?
« Odpowiedź #41 dnia: 05.04.2015, 22:52 »
W naszym okręgu mamy już PO obowiązki prezesa,oby został świetny Facet Grześ Szymanski,młody facet, karpiarz,prowadził sklep wędkarski koło mnie fajne miejsce było,człowiek o świerzym podejściu do sprawy trzymam kciuki.Także lamus powoli odchodzi
Staś
Klasyczny Feeder