Autor Wątek: (S) Odległościówki Shimano  (Przeczytany 1388 razy)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
(S) Odległościówki Shimano
« dnia: 04.04.2019, 11:44 »
No i nastał ten dzień :D Do sprzedania jest kultowa Shimano Super Ultegra. Sprzedaję tylko dlatego, że niedawno kupiłem fajnego match-a Sensasa i dwa kije o takiej samej długości nie są mi potrzebne, dlatego chcę kupić drugą odległościówkę - Super Ultegra, ale o długości 450 cm. Stan wędki bardzo dobry. Żadnych uszkodzeń ani rys. Wędka kupiona w Drapieżniku z jeszcze przez rok obowiązująca gwarancją. Cena wraz z kosztami wysyłki - 600 zł. Do kompletu proponuję match-a Perfecions 420, też z tej samej stajni. Cena - 280 zł. Gdyby znalazł się tutaj jakiś fanatyk Shimano to spieszę mu sprawić prezent pod choinkę już dzisiaj i oddać oba kije za 800 zł.

Offline Janusz(co_lowi_z_Tamara)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stolica
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: (S) Odległościówki Shimano
« Odpowiedź #1 dnia: 21.05.2019, 18:55 »
Dobry wieczór. Czy kijek shimano perfection jest aktualny? Pytanie 2: czy blank i przelotki są w przyzwoitym stanie? Uchwyt znam:)
PB: parokilowy karp, szczupak niemieszczący się w podbieraku, lin do łokcia, płoć co trzeba chwytać oburącz, spora certa. Nie mierzę, bo taki mam styl. Rybki wypuszczamy.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: (S) Odległościówki Shimano
« Odpowiedź #2 dnia: 27.05.2019, 23:38 »
Super Ultegra sprzedana. Perfecion aktualny. Blank i przelotki są w przyzwoitym stanie.To dobre określenie. Wędka ma swoje lata. Nigdy nie była uszkodzona ani naprawiana. Najlepiej byłoby wymienić przelotki na nowe a blank i korkową rękojeść poddać jakiejś regeneracji, ale to pewnie będzie kosztowało dużo więcej niż wędka jest warta. Dlatego wolę sprzedać jakiemuś pasjonatowi tego typu wędzisk niż inwestować w tą już praktycznie nie używana przeze mnie wędkę.
Nowa cena - 250 zł.

Offline Janusz(co_lowi_z_Tamara)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stolica
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: (S) Odległościówki Shimano
« Odpowiedź #3 dnia: 29.05.2019, 19:03 »
Serdecznie dziękuję koledze za odpowiedź. Jesteśmy już w kontakcie na privie(Janusz). Odezwę się po 7.06. Mam wyjazd z dzieciaczkami na zieloną szkołę. Jeśli nikt nie kupi- to ja kupię. Pozdrowionka.
PB: parokilowy karp, szczupak niemieszczący się w podbieraku, lin do łokcia, płoć co trzeba chwytać oburącz, spora certa. Nie mierzę, bo taki mam styl. Rybki wypuszczamy.