Autor Wątek: (S) Organizer Daiwa Tournament Feeder Case 24C na koszyki akcesoria  (Przeczytany 887 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Organizer Daiwa Tournament Feeder Case 24C na koszyki akcesoria



Oferta Daiwa Szkocja, Organizer Daiwa Tournament Feeder Case 24C na koszyki akcesoria, bardzo funkcjonalne podwójne pudełko (organizer). Posiada 24 regulowane przegródki, każda warstwa otwierana od góry. Organizer nowy, nieużywany.
Wymiary: 39x28x12.5cm
Dodatkowo do pudełka dopasowany pokrowiec do łatwego przenoszenia i transportowania z firmy z firmy Jaxon. Sprzedam wyłącznie jako całość po kosztach zakupu całości 150zł + koszty wysyłki. Rozstaje się z "bólem serca", niestety nie wchodzi do mojego bagażu głównego.











...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Sylwek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • MethodHolic
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Cześć, jeśli zdecydowałbyś rozbić komplet to wziąłbym sam organizer daiwy. 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Sylwek, kupiłem w całości i nie będę miał co zrobić z torbą Jaxona, a jest ona dopasowana do ochrony pudełka.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
A czy możesz podesłać link do tego pokrowca Jaxona? Bo też mam tą Daiwe, ale nawet mi do głowy nie przyszło żeby ją wpakować w pokrowiec, a widzę że u Ciebie to extra pasuje!

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Kordi, ja już kupiłem z tym pokrowcem,nie mam pojęcia co to za model, dogadaj się z Sylwkiem , on jest zainteresowany samym pudełkiem (post wyżej), odkupisz od niego pokrowiec i masz gotowca (pokrowiec też jest nowy).
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek