Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 163026 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1185 dnia: 14.08.2021, 13:58 »
Na całym świecie jest opór. Tylko płaskie ekrany nam tego nie pokazują. Niedawno na ulicach Paryża maszerowały tłumy protestujące przeciwko paszportom covidowym. Było w TV? Nie. (chyba, bo nie oglądam).

A teraz weźmy scenariusz, że to nas wszystkich np. za 5 lat zacznie zabijać. Co się będzie działo na świecie, gdy zacznie umierać połowa ludzkości? Głowy państw, ministrowie, prezesi ogromnych firm, całe zarządy, lekarze, spawacze, rzemieślnicy, żule i naciągacze.

Kilka miesięcy i mamy gorzej niż 3 wojna światowa. W sklepach nie będzie niczego. Robi się anarchia jak na filmach SF. Ktoś to zaplanował myślcie? 548 osób na najwyższym szczeblu się zebrało i zatwierdziło taki plan? A potem w tajemnicy utrzymuje go 548000 ich przydupasów na całym świecie? Nie mówiąc nic rodzinom i znajomym. Nigga, pls....
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1186 dnia: 14.08.2021, 14:09 »
Makaron i tak zrobił swoje, we Francji bez paszportu ani rusz. To samo szykuje się w Niemczech , od października koniec z darmowymi testami , każdy ma się zaszczepić. Nie wspomniałem jeszcze ,że wchodząc do sklepów ( poza spożywczymi ), musisz skanować kod QR i rejestrować się w apce Luka ...jak nie masz internetu do sklepu nie wejdziesz ;)


Pozdrawiam Łukasz

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 853
  • Reputacja: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1187 dnia: 14.08.2021, 14:31 »
Na całym świecie jest opór. Tylko płaskie ekrany nam tego nie pokazują. Niedawno na ulicach Paryża maszerowały tłumy protestujące przeciwko paszportom covidowym. Było w TV? Nie. (chyba, bo nie oglądam).

A teraz weźmy scenariusz, że to nas wszystkich np. za 5 lat zacznie zabijać. Co się będzie działo na świecie, gdy zacznie umierać połowa ludzkości? Głowy państw, ministrowie, prezesi ogromnych firm, całe zarządy, lekarze, spawacze, rzemieślnicy, żule i naciągacze.

Kilka miesięcy i mamy gorzej niż 3 wojna światowa. W sklepach nie będzie niczego. Robi się anarchia jak na filmach SF. Ktoś to zaplanował myślcie? 548 osób na najwyższym szczeblu się zebrało i zatwierdziło taki plan? A potem w tajemnicy utrzymuje go 548000 ich przydupasów na całym świecie? Nie mówiąc nic rodzinom i znajomym. Nigga, pls....

radzilbym udac sie jak naszybciej do psychiatry bo juz kompletnie odlatujesz w tym temacie... zobaczy czy w szafie nie siedzia ci agenic CIA i czy nikt cie nie sledzi... Zamiast wyhamowywac bezsensowne spekulacje w tym temacie to je tylko podsycasz. Jak na moderatora to slaba postawa. Watek mial byc czyszczony z takich dyskusji ale widac ze nie ma szans na to.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1188 dnia: 14.08.2021, 14:48 »
Na całym świecie jest opór. Tylko płaskie ekrany nam tego nie pokazują. Niedawno na ulicach Paryża maszerowały tłumy protestujące przeciwko paszportom covidowym. Było w TV? Nie. (chyba, bo nie oglądam).

A teraz weźmy scenariusz, że to nas wszystkich np. za 5 lat zacznie zabijać. Co się będzie działo na świecie, gdy zacznie umierać połowa ludzkości? Głowy państw, ministrowie, prezesi ogromnych firm, całe zarządy, lekarze, spawacze, rzemieślnicy, żule i naciągacze.

Kilka miesięcy i mamy gorzej niż 3 wojna światowa. W sklepach nie będzie niczego. Robi się anarchia jak na filmach SF. Ktoś to zaplanował myślcie? 548 osób na najwyższym szczeblu się zebrało i zatwierdziło taki plan? A potem w tajemnicy utrzymuje go 548000 ich przydupasów na całym świecie? Nie mówiąc nic rodzinom i znajomym. Nigga, pls....

radzilbym udac sie jak naszybciej do psychiatry bo juz kompletnie odlatujesz w tym temacie... zobaczy czy w szafie nie siedzia ci agenic CIA i czy nikt cie nie sledzi... Zamiast wyhamowywac bezsensowne spekulacje w tym temacie to je tylko podsycasz. Jak na moderatora to slaba postawa. Watek mial byc czyszczony z takich dyskusji ale widac ze nie ma szans na to.

 :D

Naucz się, człowieku, najpierw czytać ze zrozumieniem :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1189 dnia: 14.08.2021, 14:48 »
Jeżeli chodzi o szczepienia raczej to nigdy nie będzie 100% ochrony, przykład mojej babci, pomimo szczepienia chorowała na gruźlicę. Zdarza się, ale przebieg nie był ciężko.Wirusy mutują i niestety czasem jest tak że zmutuje na tyle, że organizm potrzebuje wytworzyć inne przeciwciała żeby go zwlaczyc. Nawet biorąc obecny przykład, koronawirus zmutował już około 240 razy (rozpoznane mutacje) o tych groźniejszych słyszymy w TV. Wracając do punktu wyjścia znowu osoby niezaszczepione pogłębiają ten stan i pomagają wirusowi mutować, bo ma gdzie to robić.  Zobaczycie, że u nas segregacja sanitarna też będzie, a co do Francuzów ich protesty pokazywano na plaskich ekranach.
Plum

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1190 dnia: 14.08.2021, 14:53 »
a co do Francuzów ich protesty pokazywano na plaskich ekranach.

Ok, to zwracam honor. Nie wiem komu, ale zwracam.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1191 dnia: 14.08.2021, 15:17 »
We Francji czy Niemczech demokracja wygląda trochę inaczej ... niedawno w Berlinie na protestach przeciwko obostrzeniom związanych z Coroną spałowali , zagazowali i pozamykali wszystkich. Jakoś nie widzę żeby ktoś z naczelnych UE dochodził łamania prawa i wolności.


Pozdrawiam Łukasz

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1192 dnia: 14.08.2021, 15:18 »
a co do Francuzów ich protesty pokazywano na plaskich ekranach.

Ok, to zwracam honor. Nie wiem komu, ale zwracam.

No telewizji, jakaby nie była, nie zwracaj. Tam honoru za grosz :D
Plum

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1193 dnia: 14.08.2021, 15:20 »
We Francji czy Niemczech demokracja wygląda trochę inaczej ... niedawno w Berlinie na protestach przeciwko obostrzeniom związanych z Coroną spałowali , zagazowali i pozamykali wszystkich. Jakoś nie widzę żeby ktoś z naczelnych UE dochodził łamania prawa i wolności.

Nie znasz się. To wszystko w obronie demokracji i mniejszości seksualnych.

Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1194 dnia: 14.08.2021, 15:21 »
We Francji czy Niemczech demokracja wygląda trochę inaczej ... niedawno w Berlinie na protestach przeciwko obostrzeniom związanych z Coroną spałowali , zagazowali i pozamykali wszystkich. Jakoś nie widzę żeby ktoś z naczelnych UE dochodził łamania prawa i wolności.

A jak żółte kamizelki paradowały we Francji? Przecież tam takie akcje policja robiła, że aż włos na głowie się jeżył. Kobiety ciągane za włosy, gaz i palki bez ograniczeń. Nasze polskie Julki na sam widok pałki zaczynały płakać jaka to Polska Policja jest okrutna :D
Plum

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1195 dnia: 14.08.2021, 15:25 »
No właśnie w Niemieckiej telewizji też taka akcja była ,że Polizaje za włosy babkę targali a jeden z nich z pięści przywalił centralnie w twarz klientowi obok. W międzyczasie inni psikali gazem naokoło ...no ale oni wiedzą co to demokracja i konstytucja :P


Pozdrawiam Łukasz

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1196 dnia: 14.08.2021, 15:35 »
No właśnie w Niemieckiej telewizji też taka akcja była ,że Polizaje za włosy babkę targali a jeden z nich z pięści przywalił centralnie w twarz klientowi obok. W międzyczasie inni psikali gazem naokoło ...no ale oni wiedzą co to demokracja i konstytucja :P

Takich przypadków można mnożyć :P Chociażby Hiszpania i Katalonia. :D No ale już zaczynamy mocno w off top wpadać :D
Plum

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1197 dnia: 14.08.2021, 15:41 »
Przynajmniej jest wesoło. Na tym smutnym jak pi... świecie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1198 dnia: 29.09.2021, 17:26 »
Kuźwa, ten dziad dopadł i mnie >:O
Zbyszek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #1199 dnia: 29.09.2021, 17:40 »
Zdrówka Zbysiu Będzie dobrze

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀