Autor Wątek: Kto w końcu reprezentuje interesy wędkarskie w Polsce?  (Przeczytany 5969 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 165
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kto w końcu reprezentuje interesy wędkarskie w Polsce?
« Odpowiedź #30 dnia: 17.02.2022, 23:42 »
Cyt."Nic nie zrozumiałeś. Podałem ten przykład na to, że straszysz ludzi bezpodstawnie. Pokazałem Ci, ile umów w ostatnim czasie Wody Polskie przedłużyły Twojemu okręgowi PZW oraz to, że nawet wpuszczanie gatunków inwazyjnych nie skończyło się na odebraniu Wam zbiorników, a Ty mi piszesz o zwalczaniu PZW. Tak na marginesie. I bardzo dobrze, że "brygada obcego bytu" (według Ciebie), czyli strażnicy SSR, wykryli te 5 rybek, bo zwykle wędkarze mają to w dupie, co i za ile ląduje w ich wodach. Wolę strażników SSR, którzy wykrywają 5 ryb z aktualnie najbardziej inwazyjnego gatunku ryb w Europie, niż internautów piszących, że to przecież jest tylko 5 ryb i szukano ich latarkami. Właśnie dzięki takiemu podejściu mamy jedne z najbardziej gównianych wód w Europie, bo najważniejsze jest przecież to co się podpisuje przy zarybieniach.".

Arku - ale co tu jest do rozumienia... temat prosty jak parasol.
Jakie straszenie czym... pisząc temat , mam nadzieje na wiedze ...ale jak widać nikt z was działających z tą fundacją. Nie ma odwagi by coś konkretnego napisać.... skoro pytania według ciebie to straszenie to szkoda pytać.
Z drugiej strony jak dlac cebie sądząc po postach jest nie naręke pisac o tej fundacji... niestety ludzie są coraz bardziej otwarci na wiedze.
A wszystkie układanki należy wyjaśniać.
Widać po twych postach że jest jakiś opór i zamywanie tematu...
Ale dlaczego ... ?

Co do okręgu B-B
Nie jesteś w temacie do końca. Napisałem ci temat trwa zarówno w wp jak i w drugiej istytucji.

A co do inwazyjnych gatunków szkoda polemizować . Lucek dobrze wskazał kierunek ... l kto sortuje narybek jazia.... nikt.
A wiesz co w nim leci do wody podczas zarybiania...

Co do syfu w wodach , po co sie rozdrabniasz jak doskonale wiesz że to gospodarka pzw - iśr przez dziesięciolecia uprawiali nędze. Ustawa , pzw , iśr , wędkarze to powody braku ryb.
Moim zdaniem niech każdy robi co che jedni niech lobbują fns i palą głupa.
 Inni niech czytają i nic nie robią. Jeszcze inni niech działają w pzw.
A kolelejni chodzą nad wodę....
Życze słońca.
Maciek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kto w końcu reprezentuje interesy wędkarskie w Polsce?
« Odpowiedź #31 dnia: 17.02.2022, 23:51 »
Nie no Twoja argumentacja, to idzie w cały świat. Zasadniczo to trudno mi się odnieść do czegokolwiek o czym piszesz. Już Ci pisałem, że nie działam w tej fundacji. Jeżeli ja "zamywam" temat, to Ty jesteś w tym mistrzem. Też życzę słońca :beer: