Autor Wątek: Czy wiecie coś o zniżkach dla osób niepełnosprawnych?  (Przeczytany 7276 razy)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czy wiecie coś o zniżkach dla osób niepełnosprawnych?
« Odpowiedź #30 dnia: 26.04.2021, 20:21 »
Azymut a co wy macie d tego jak ktoś czasami zabiera ryby oczywiści zgodnie z regulaminem??

Albo rybki, albo akwarium - chcesz traktować jako terapię, płacisz preferencyjnie, wypuszczasz, chcesz zrobić z tego źródło obiadów - płać jak wszyscy. Jak dla mnie bardzo dobry pomysł.

Popieram, w takim wykonaniu jestem jak najbardziej za zanizkami.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czy wiecie coś o zniżkach dla osób niepełnosprawnych?
« Odpowiedź #31 dnia: 26.04.2021, 21:11 »
Azymut a co wy macie d tego jak ktoś czasami zabiera ryby oczywiści zgodnie z regulaminem??

W tym konkretnym przypadku? Jeśli wziąć pod uwagę trudna sytuację materialną osób nieletnich i niepełnosprawnych, to uważam za stosowne by potraktować ich preferencyjnie. Masz za 70 zł wędkowanie, w końcu związek wędkarski powinien dbać o swoją przyszłość (młodzież) i pomagać też tym wędkarzom których spotkał jakiś życiowy dramat (jak na przykład Ty).

Ale żeby być sprawiedliwym i uczciwym to chłopaki musicie wypuszczać ryby. Byłoby destrukcyjne moralnie w grupie wędkarzy gdyby ktoś płacący 20% ogółu składki mógł jeszcze zabierać ryby. To byłaby prosta droga do odrzucenia i stygmatyzacji, co w tak małej grupie jaką są lokalni wedkarze, doprowadziłoby do odwrotnych uczuć i emocji nad wodą niż te za które tak kochamy nasze hobby :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline ssygula

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 15
Odp: Czy wiecie coś o zniżkach dla osób niepełnosprawnych?
« Odpowiedź #32 dnia: 26.04.2021, 21:24 »
Taka jest prawda że Kolega jeździ z Synem on płaci normalnie a za Syna 70 zł i może wędkować wszędzie na 2 wędki tak mi przynajmniej mówił Kolega. Sami zobaczcie ile teraz łowisk niby Now Kil są od tego roku zamknięte i jak zwykłe łowiska tak jest w PZW Kraków i z tego co wiem w innych teżl