Autor Wątek: Stanowisko feederowe z parasolem  (Przeczytany 1049 razy)

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Stanowisko feederowe z parasolem
« dnia: 30.06.2021, 11:15 »
Witam. Chciałbym poznać wasze sposoby na rozstawianie parasola przy łowieniu z cuzo ewentualnie kosza czy innego siedzisk tak żeby dało sie rzucać i parasol nie kolidował zbytnio jednocześnie dając schronienie przed deszczem/słońcem.

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Stanowisko feederowe z parasolem
« Odpowiedź #1 dnia: 30.06.2021, 12:11 »
Cze, trzeba wypracować kompromis :D siedząc pod parasolem bez wstawania, komfortowo rzucać i nie zmoknąć.
Ja zawsze ustawiam na tylnej lewej nodze, tak że granica parasola z prawej strony jest prawie równa z moim ramieniem. Półke i wszystkie graty ustawiam na lewą stronę. W tym ustawieniu rzucam komfortowo bez wstawania, minus jak zacina deszcz to obrywa najbardziej prawa noga.

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Stanowisko feederowe z parasolem
« Odpowiedź #2 dnia: 30.06.2021, 12:19 »
Ja przestałem łowić z parasolem .
Spodnie przeciw deszczowe i kurtka załatwia sprawę. Jak się zapowiada bardzo mocny deszcz to ustawiam parasol jak kolega wyżej ale żeby celnie rzucać muszę wstać i wyjść na deszcz. W tym sezonie jeszcze nie używałem parasola. Kilka wypraw w deszczu zaliczyłem.
FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline Zagorek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Panieńszczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Stanowisko feederowe z parasolem
« Odpowiedź #3 dnia: 30.06.2021, 12:59 »
Deszcz to niewielki problem bo można go "załatwić" odpowiednim ubiorem. Przeciw słońcu jak jest tylko możliwość to parasol obok stanowiska w dedykowanym uchwycie a jak np. na pomoście czy innym miejscu gdzie nie ma jak skorzystać z uchwytu to lewa tylna noga krzesła.