Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2537 razy)

Eshley

  • Gość
Witam
« dnia: 17.12.2014, 18:44 »
Witam Wszystkich na forum :) jeszcze troszkę się gubię ale dajcie mi troszkę czasu do sie ogarnę :)  ;)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 17.12.2014, 18:48 »
Nie ma problemu. Tu nikt nikogo nie stresuje :)
Pozdrawiam
Mateusz

elvis77

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 17.12.2014, 19:31 »
Miło powitać  :)

Offline beton

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 9
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 17.12.2014, 19:33 »
Witaj  Eshley :)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 17.12.2014, 20:58 »
Siemasz Eshley! Chyba nie jest az tak cięzko... ;)
Lucjan

Eshley

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 18.12.2014, 22:16 »
Troszkę -jest mi strasznie przykro jak czytam posty w których jest tyle złosliwosci . Nie ukrywam ze jest to drugie forum i chyba nie pobędę tu zbyt długo. >:( ja jestem pacyfistka ,życie dostarcza mi zbyt wiele niemiłych doświadczeń i wędkarstwo jest na razie jedyną odskocznią.  Tylko, jak to przeważnie w Polsce bywa ,jesteśmy "mili" dla siebie do obrzydzenia .Nie chce by wędkarstwo l kojarzyło mi sie  ze "smutnym" wędkarzem nad wodą . Momentami zastanawiam sie czy chłopaki powinni sie w to pchać .  Nie chcę nikogo obrażać bo nie o to chodzi ,ale w moim świecie tak się nie zachowujemy . Moze to kwestia czasu może kultury ,świadomosci . Może to specyfika forum.......
Niektórych zagadnień nie rozumie ale chyba nie tędy droga nauki .  Jeszcze przez chwilę poobserwuje i zobaczymy co bedzie dalej.

elvis77

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 18.12.2014, 23:03 »
To nie jest złośliwość tylko czarny humor  ;) 
Nie zauważyłem nigdzie złośliwości,raczej życzliwość mniej lub bardziej szczerą. Są poprostu różne zdania i tyle.
Co do chłopaków to ja wolę,żeby moi siedzieli z browarem na rybach w świetnym towarzystwie,niż z tanim winem pod sklepem i dlatego będę się starał im zaszczepić moją pasję. Ale nic na siłę.
Różne fora,grupy społeczne w internecie są niszczone przez ludzi anonimowych,ukrytych pod jakimś pseudonimem,często nie mających nic do powiedzenia lub mówiących nie na temat. Anonimowość powoduje,że niektórzy czują się bezkarni i ,że mogą wszystko.   
Tak to widzę.
A to forum jest jednym z niewielu naprawdę spokojnych. Skupia pasjonatów,którym na tym zależy.  Może faktycznie czasami,aż za słodko,ale podejrzewam,że to właśnie z obawy,żeby czegoś nie popsuć  : )  No i autorytet  naszego guru 

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 19.12.2014, 00:10 »
Dzisiaj tak naprawde pierwszy raz doszło do różnicy zdań - tak naprawde nic takiego się nie stało. Nie zawsze ludzie będą zgodni w swoich opiniach, i nie muszą... Ważne aby wyrażać swoje zdanie w wyważony sposób. :)

Lucjan

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 19.12.2014, 01:02 »
Ja to nawet nie odczułem, żeby na tym forum jakaś większa złośliwość występowała. Niełatwo jest prowadzić elektroniczne dyskusje, gdzie człowieka nie widać, nie słychać, nie widać jego mimiki, gestów. Wiele rzeczy można inaczej zinterpretować. Pomagają emotikonki, ale nie zawsze są one w stanie właściwie zabarwić wypowiedź.
W porównaniu do innych miejsc w internecie to jest póki co naprawdę bardzo kulturalne forum :)
Mam nadzieję, że koleżanka Eshley nas nie opuści.
Pozdrawiam
Mateusz

Eshley

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 19.12.2014, 07:48 »
Oj Mateo , .............  :D inteligentny z Waszmości gentlemen . :-\ 
Nie chce komentować co napisali co poniektórzy Panowie ale czytajac te malo dojrzale wpisy ,wlasnie takie mam wyobrażenie o Polskim wędkarstwie.  Do zobaczenia mam nadzieje na zawodach . Pozdrawiam Wszystkich .

XooX

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 19.12.2014, 20:11 »
Tutaj jest spokojnie jak na wojnie... ;)

Jak koleżanka chce sobie ciśnienie podnieść to proponuję wejść na forum wedkuje.pl - tam to są dopiero "wędkarskie" dysputy....

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 19.12.2014, 20:17 »
po co takie dogryzki.to forum jest dla wedkarzy i o wedkarstwie lepiej zeby sie nie zamienilo w jakies forum spolecznosciowe. WEDKARSTWO PO TO JEST TE FORUM,  I STRONA NIE ZAPOMINAJCIE ;)