Autor Wątek: M6 Tackle  (Przeczytany 18188 razy)

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 832
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #60 dnia: 20.10.2020, 16:19 »
No tak - ja się mam ogarnąć bo sklep się nie ogarnia.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #61 dnia: 20.10.2020, 16:24 »
Nie bierz tego do siebie :) uważam że mimo wszystko lepiej będzie jak sklep będzie istniał. :D A może właściciel zastanowi się jak te problemy rozwiązać dla dobra Nas wszystkich.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline RysiekS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #62 dnia: 20.10.2020, 16:33 »
Ja nie chcę żeby przestał działać, obejrzałem ich oferty i są naprawdę konkretne. Chciałbym tylko, aby dotarły do niego nasze apele i coś z tym zrobił. One na pewno nie zaszkodzą, a przeciwnie, wyciągnięcie z nich wniosków, czasem małe zmiany mogą tylko pomóc. Gdyby nie wasze wpisy, nawet bym nie wiedział, że taki sklep istnieje, a to też coś.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 523
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #63 dnia: 20.10.2020, 16:47 »
Enzo, takich rzeczy się nie robi z palca. Od tego są programy. Tu ktoś kupuje, naciskasz guzik, gdzie indziej znika.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #64 dnia: 20.10.2020, 16:52 »
Michał ja to wiem ale z tego co sie dowiedziałem to ciężko jest połaczyć sklep stacjonarny z internetowym i platformą allegro. Dlatego zauważ że większość firm ma tylko 2 opcje sprzedaży, lub są w innych miejscach, mają osobne stany magazynowe jak Drapieżnik.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #65 dnia: 20.10.2020, 17:24 »
Miałem dwa podejścia do tego sklepu (jakieś pierdoły poprzez Allegro za pobraniem), niestety w obydwu przypadkach po 2 dniach dzwonili, że nie ma i czy czekam (termin w granicach miesiąca) czy rezygnuje.
Niestety nie kręcą mnie loterie i zrezygnowałem z zakupów u nich.
Chociaż, nie powiem, zazdroszczę Enzo, że może robić tam zakupy stacjonarnie.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 235
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #66 dnia: 20.10.2020, 19:04 »
O co ta gówno burza.... o 50 zł.... czy cóś. Jeszcze na towar który nie był dostępny ( mozliwe ze stare ciężarki foxa...bo wejdą nowe)
Wydałem u chłopaków wydałem kupe kase.
Kupowałem i będe kupował.
Mają towar w dobrych cenach i nieraz nie dostępny w innych sklepach.
Faktem jest że mają luki w dostępności w necie a w realu i pomyłki...
Ale to polska jest.
Rada kupować za pobraniem lub w innych sklepach.
Maciek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #67 dnia: 20.10.2020, 19:08 »
To zaplanowana akcja, przynajmniej już jedna osoba dowiedziała się o istnieniu tego Zacnego sklepu :) :D 8)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #68 dnia: 20.10.2020, 19:24 »
Powtórzę jeszcze raz: sklep ogarnął wszystkie moje zakupy bez żadnej obsuwy. A gdy czegoś brakowało to dzwonili lub zmieniali na inną rzecz po uzgodnieniu. Do tego mają bdb rabaty dla zalogowanych i wysyłkę za free od 99 zł. W/w aspekty powodują, że w dalszym ciągu będę robić tam zakupy. ;)
Pozdrawiam Seba

Offline tench

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 424
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #69 dnia: 20.10.2020, 19:52 »

 W maju robiłem zakupy w m6tackle.   Zamówiłem NS1 Bait Booster oraz NS1 Hookbait Booster...  Otrzymałem dwa Bait Booster-y bez żadnego uprzedzenia.

 No cóż... >:(  Bywa i tak.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 832
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #70 dnia: 20.10.2020, 20:15 »
O co ta gówno burza.... o 50 zł.... czy cóś. Jeszcze na towar który nie był dostępny ( mozliwe ze stare ciężarki foxa...bo wejdą nowe)
(...)
Ile by nie było - czy 50 zł, czy też 1000 zł - chodzi o jedno. O budowanie relacji klient-firma.
Na tym kończę wypowiedzi w niniejszym wątku, bo coraz częściej odnoszę wrażenie (nie mam na myśli Forum), iż wypowiadanie się w pewnych kwestiach i nazywanie ich po imieniu, niekoniecznie z obecnie panującymi trendami jest niemile widziane. Pomimo tego, iż wypowiedzi mają na celu wywołanie konstruktywnej krytyki, by na takich "fundamentach" można było opierać dobre, pozytywne emocje.
I powtarzam dla jasności - nie "piję" tu do Forum, ale mam na myśli ogólnospołeczne trendy.
Natomiast wszystko co napisałem w tym wątku jest prawdą. Nie mam zamiaru dodawać czegokolwiek więcej, żeby nie być posądzonym o fałszywe oskarżenia i później tłumaczyć się przed sądem.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 235
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #71 dnia: 20.10.2020, 20:17 »

 W maju robiłem zakupy w m6tackle.   Zamówiłem NS1 Bait Booster oraz NS1 Hookbait Booster...  Otrzymałem dwa Bait Booster-y bez żadnego uprzedzenia.

 No cóż... >:(  Bywa i tak.

Ha ... ha...
Miałem tak samo tylko tuna.

Zauwążyłem że topowy towar w sklepach wisi na stronach....
Ale jak chcesz go kupić to nie ma.
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #72 dnia: 20.10.2020, 20:36 »
Myślę, że nie ma sensu atakować kogoś za wyrażenie swojej opinii (o ile nie dotyczy poziomu cen), zwłaszcza jak się za coś zapłaciło i tego nie ma później, a sklep się nie odzywa. Jeśli mają wielu klientów, to jak poprawią obsługę, będą mieli jeszcze więcej. Można więc zatrudnić dodatkowego pracownika, tak aby nie cierpiała renoma. Bo na tę trzeba sporo pracować :)

O co ta gówno burza.... o 50 zł.... czy cóś. Jeszcze na towar który nie był dostępny ( mozliwe ze stare ciężarki foxa...bo wejdą nowe)
Wydałem u chłopaków wydałem kupe kase.
Kupowałem i będe kupował.
Mają towar w dobrych cenach i nieraz nie dostępny w innych sklepach.
Faktem jest że mają luki w dostępności w necie a w realu i pomyłki...
Ale to polska jest.
Rada kupować za pobraniem lub w innych sklepach.


Maciek, co to za tekst, że to Polska? :) Kaman, masz dostać to co zamawiałeś a nie zamienniki. Jeżeli już to mają zadzwonić i poinformować. Nie można przyzwalać na coś takiego, bo potem zamiast pięciu paczek zanęt czy kulek dostaniesz cztery lub jak w Gozdawie, sprzedadzą ci używany sprzęt jako nowy. Sprzedaż to umowa, i jak kupujesz towar X, to masz dostać towar X. To nie ZSRR, gdzie każdy kupował jedną parę butów w nieznanym rozmiarze, a przed sklepem było mierzenie i wymiana, no i radocha, że się coś kupiło :)

Prawdopodobnie nie przykładają się do sprzedaży wysyłkowej, i powinni to poprawić, lub będą tracić klientów. My jako klienci musimy pilnować znów, aby obsługa była jak najlepsza, to ma być standard. Sklep jak widać jest dobry, więc nie zaszkodzi im się podciągnąć, na pewno na tym nie stracą :)
Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 235
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #73 dnia: 20.10.2020, 20:54 »
Myślę, że nie ma sensu atakować kogoś za wyrażenie swojej opinii (o ile nie dotyczy poziomu cen), zwłaszcza jak się za coś zapłaciło i tego nie ma później, a sklep się nie odzywa. Jeśli mają wielu klientów, to jak poprawią obsługę, będą mieli jeszcze więcej. Można więc zatrudnić dodatkowego pracownika, tak aby nie cierpiała renoma. Bo na tę trzeba sporo pracować :)

O co ta gówno burza.... o 50 zł.... czy cóś. Jeszcze na towar który nie był dostępny ( mozliwe ze stare ciężarki foxa...bo wejdą nowe)
Wydałem u chłopaków wydałem kupe kase.
Kupowałem i będe kupował.
Mają towar w dobrych cenach i nieraz nie dostępny w innych sklepach.
Faktem jest że mają luki w dostępności w necie a w realu i pomyłki...
Ale to polska jest.
Rada kupować za pobraniem lub w innych sklepach.


Maciek, co to za tekst, że to Polska? :) Kaman, masz dostać to co zamawiałeś a nie zamienniki. Jeżeli już to mają zadzwonić i poinformować. Nie można przyzwalać na coś takiego, bo potem zamiast pięciu paczek zanęt czy kulek dostaniesz cztery lub jak w Gozdawie, sprzedadzą ci używany sprzęt jako nowy. Sprzedaż to umowa, i jak kupujesz towar X, to masz dostać towar X. To nie ZSRR, gdzie każdy kupował jedną parę butów w nieznanym rozmiarze, a przed sklepem było mierzenie i wymiana, no i radocha, że się coś kupiło :)

Prawdopodobnie nie przykładają się do sprzedaży wysyłkowej, i powinni to poprawić, lub będą tracić klientów. My jako klienci musimy pilnować znów, aby obsługa była jak najlepsza, to ma być standard. Sklep jak widać jest dobry, więc nie zaszkodzi im się podciągnąć, na pewno na tym nie stracą :)

Lucek bo to polska jest.
Baitbox
Rockwol
Carponline
M6

Wszedzie jest to samo.
Wszedzie kupuje i wiem co pisze. Towar wisi na stronie a po zakupie lipa...
I są dwie taktyki jak weźmiesz z przelewem mamy cie ...
Część ludzi odpuszcza czeka ... część wk...iona żąda zwrotu kasy.

Co do jakich zamienników...nic takiego nie pisałem.
Ogólnie w pl jest problem ciężarkami foxa bo wchodzą nowe na 2021.

Przyzwyczailismy się do standartu drapieżnika.
To pułap dla niektórych nie osiągalny w handlu...

Czy konkurencja wytrzyma ciśnienie .... zobaczymy.
Maciek

Offline pawlica

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Belgia
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #74 dnia: 20.10.2020, 21:03 »
Nie tylko w Polsce takie numery ale u w Belgii również. Tu jest jeszcze gorzej bo nie ma takiej opcji " za pobraniem" . Miałem już kilka podobnych sytuacji , wisi na stronie to zamawiam płacę itd ostatnio nawet wzmacniacz audio zamówiony a po 3- 4 dniach zamiast dostać przesyłkę dostaje telefon " że nie ma" można ?

 Co do sprzętu wędkarskiego tylko raz mi się zdążyło być miło obsłużony po takiej nieścisłość a tak to olewka w 95% a zamawiam i Belgii i Holandii . Takie jest poprostu podejście do klienta i tyle. Walka z wiatrakami