Autor Wątek: Apel do uczciwych wędkarzy  (Przeczytany 8184 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #30 dnia: 15.09.2016, 23:11 »
Panowie, ja mam pytanie może i głupie, ale po prostu nie wiem tego. Nieznajomość praw szkodzi.
Co trzeba zrobić by móc głosować na takim głosowaniu? Czy posiadanie karty i opłacenie składek w konkretnym okręgu ( w moim przypadku Mazowsze) wystarczy by posiadać jakiś głos? Opłaciłem w tym roku kartę pierwszy raz po dość długiej przerwie, a i dopiero otwierają mi się oczy na to wszystko co się dzieje. Chcę pomóc bardzo, potrzebuję tylko szybkiego instruktażu ;)

To bardzo dobre pytanie :thumbup: Ja nie wiem :-X
Pozdrawiam,
Maciek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #31 dnia: 15.09.2016, 23:18 »
Wystarczy że masz opłacone członkowskie składki.  Na okręg nie musisz. Członkowskie dają ci głos na zebraniu w tym kole w którym opłaciłeś.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline baloo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 16
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #32 dnia: 16.09.2016, 06:35 »
Powoli się zbierają ludzie w Polsce. Trzeba działać Panowie. Proponowałbym kolejny protest, ale tym razem podparty mailowymi żądaniami wysyłanymi na skrzynki ZG i OM. Oni nie czują nacisku - a powinni. Jestem pewien, że taka forma protestu zmieni ich nastawienie lekko. Bo oni zrobili z tego sprawę jaką mają wędkarze z Mazowsza. A to przecież ogólnopolska akcja!
Może równolegle zrobić im koło tylka na słynnej juz Rybomanii.  Mają tam cwaniaki swoje stoisko.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Piotr
_____________________________________________
Wędkarz Polski

Offline Wodnik Szuwarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 54
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #33 dnia: 16.09.2016, 08:17 »
Prawda jest taka, że pieniaczy jest cała masa a jak trzeba coś zrobić to nikogo. Poprzedni protest to tylko potwierdził. Ogólne oburzenie w necie, a w W-wie garstka ludzi. W moim kole był niedawno odłów kontrolny (normalny i bez patologii - wyjęto około 20 kg ryb). Na Facebook znalazło się kilku krzykaczy, którzy potem nawet się na ten odłów nie pofatygowali, mimo że informacja na stronie była gdzie i kiedy się odbędzie. Uczestnictwo na zebraniu koła niewiele da. Można wybrać nowego Prezesa (teraz mija kadencja wszystkich władz) i tyle. Decyzje zapadają na zebraniu w okręgu lub ZG, a tam wysyłani są delegaci, którzy ... głosują jak politycy. Dogadują się już przed takim sprawozdaniem.

Offline KrisR

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #34 dnia: 28.09.2016, 22:40 »
Mięsiarzom trzeba wytłumaczyć że ich mięso ginie w siatkach i jak wywalimy rybaków to będą łowić więcej... aczkolwiek dla mnie mięsiarz to to samo co rybak

......" ich mięso ginie w siatkach......" - chyba w sieciach?!



Edycja administratora: http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=518.msg37838#msg37838

Offline KrisR

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #35 dnia: 28.09.2016, 23:02 »
Należę do PZW od wielu lat. Działałem wiele lat. Mam złotą z wieńcami - ale od trzech lat zastanawiam się czy nie oddać tej odznaki i wypisać się z tego "bałaganu" na dobre. Znudziło mi się już dłubanie mikrorybek...perspektyw na poprawę nie widać.
Ja też od kilkudziesięciu lat (pzw) wędkuję, jednak od wielu, wielu lat nie opłacam pzw. I nie jest to związane "brakiem ryb", bardziej wysokością opłat. Za te pieniążki to wole pojechać sobie kilka razy na komercję lub na wody nie-pzw.

Offline Bry1ant

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #36 dnia: 28.09.2016, 23:04 »
Co było nie tak z moim postem, że zniknął  z tego wątku?

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #37 dnia: 29.09.2016, 00:23 »
Ktoś zapewne uznał, że twój wpis w jakiś sposób naruszał regulamin forum lub ogólnie przyjęte zwyczaje. Na mnie nie patrz.
Gdybym jednak uznał, że trzeba usunąć wpis, usunąłbym go z przyjemnością ;)
Dla jasności - nikt tutaj nie usuwa wpisów bezpodstawnie, bo przecież nie o to chodzi.
Jacek

Offline Bry1ant

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Apel do uczciwych wędkarzy
« Odpowiedź #38 dnia: 29.09.2016, 09:09 »
Jeżeli słowa poparcia dla tego co robi Pan Piotr są czymś złym to nie mam więcej pytań...