Autor Wątek: Pokrowce Preston Innovations  Hardcase Monster 2 + 2 /160 & 3 + 3 / 170  (Przeczytany 7996 razy)

Offline lu kas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PL/UK - UK/PL
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Fajna recenzja, prawdopodobnie sprawię sobie 2+2. Czaję się na niego już jakiś czas.

:bravo: Fajna recenzja, ale ja dalej mam problem, czy do tego  170 cm zapakuje kij o 171/2 cm składu, nie wykorzystując tych kieszeni na dolnik? Średnio mi się widzi pokrowiec 190 cm :'(

zapytaj np. w Drapieżniku, to pewnie Ci sprawdzą czy Twój kijaszek tam wlezie.
"Nigdy się nie tłumacz – przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą" - Mark Twain

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
:bravo: Fajna recenzja ale ja dalej mam problem, czy do tego  170 cm zapakuje kij o 171/2 cm  składu. Nie wykorzystując tych kieszeni na dolnik? Średnio mi się widzi pokrowiec 190 cm :'(
Te wędki to pewnie 'D...'   
Jutro kupię metr i odmierzę kawałek kija tej długości (172 cm) i zobaczę jak i czy wejdzie. Uważam, że wędka też nie może wchodzić ciasno (na styk) do pokrowca który to ma ją chronić.

Rok temu zabierając kumpla na ryby, podjechałem do niego, a on otworzył tylne drzwi włożył swój pokrowiec na tylną kanapę i 'pyk' ... Dojechaliśmy na miejsce i rozkładają się słyszę 'o k...  szczytówka mi pękła' :( Jego wędką wchodziła na 'ciasno' do pokrowca, i może gdyby było trochę zapasu w nim tego by nie było.

Jest też opcja 180 cm  '2+2'  bądź 'triple' na trzy wędki i każda ma swoją kieszeń - to taka wersja jak naprawdę kochasz i dbasz o swoje kije ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline lu kas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PL/UK - UK/PL
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Uważam że wędka też nie może wchodzić ciasno (na styk) do pokrowca który to ma ją chronić.

Jestem tego samego zdania i jak już, to wydaje mi się pokrowiec 180 cm będzie idealny. Nie musi być 190 cm.
"Nigdy się nie tłumacz – przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą" - Mark Twain

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
180 2+2 troszkę dla mnie za wąska, sprawdzałem. A ta wersja 170 cm poza długością, wydaje się mi lepszym rozwiązaniem do tego te kieszenie. Dlatego mnie to ciekawi.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Ode mnie :thumbup:, oczywiście.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Też używam tego 2+2 i potwierdzam - jest dość solidny ale jak dla mnie jest za mało pojemny. Gdybym teraz kupował to brałbym ten 3+3 170 cm.
yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

Offline sekra

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler method
Zamówiłem 2+2/160 :).
Ponieważ przede wszystkim dźwigam cały sprzęt na własnych plecach /oj jak przydałby się osiołek/, zdecydowałem się jednak na ten mniejszy rozmiar. Zwłaszcza, że potrzebuję pokrowiec tylko na 3 wędki plus ewentualnie miejsce na widełki itp. Wiadomo im większy tym lepszy, no ale cóż, siły moje już nie takie. W 3+3/170 podobają mnie się te dodatkowe kieszenie.
Zobaczymy może będzie ok. Ewentualnie jak sprawdzę, że jest jednak za ciasny wymienię na większy.
Pozdrawiam,
Bogdan

Offline ps

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Czy wersja 3+3 ma szelki do noszenia, lub czy można je jakoś zamontować?
Szkoda, że nie ma wersji 160 cm.
Paweł

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
:bravo: Fajna recenzja, ale ja dalej mam problem, czy do tego 170 cm zapakuję kij o 171/2 cm składu, nie wykorzystując tych kieszeni na dolnik? Średnio mi się widzi pokrowiec 190 cm :'(
Tak jak wczoraj obiecałem:
Do sprawdzenia tego posłużył mi teleskopowy kij od myjki do okien :)


Odmierzyłem 172 cm:



Nie wsadzając 'dolnika' do kieszeni na niego przeznaczonej:



:/ muszę cię zasmucić - nie wejdzie.



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Najwyraźniej Preston nazwał ten pokrowiec 170, by dać nam znać do jakiej długości kartonu można go zapakować

Maksymalne długości składowe wędek, które może pomieścić to 165 cm i 147 cm, a bez wsadzenie w 'kieszeń dolnika' 167 cm.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
:thumbup:  Nic, muszę szukać dalej.