Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3887752 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11775 dnia: 16.07.2017, 22:24 »
Robert

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11776 dnia: 16.07.2017, 22:33 »
fajny wózeczek :) można link ?
https://www.decathlon.pl/wozek-wdkarski-csb-id_8327453.html
Kolega mnie uprzedził 😀 najlepiej to jechać i osobiście dotknąć i obejrzeć to moja rada 😊
🎣🎣🎣

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11777 dnia: 16.07.2017, 22:59 »
Mi chodzi po głowie coś takiego http://allegro.pl/wozek-bagazowy-handlowy-wedkarski-bagproject-i6817441627.html  jeden z naszych forumowiczów już go opisał i jest zadowolony. Nie wykluczone że jutro padnie zamówienie, póki co czekam na parasol i wybór padł na trapera 250cm 5000. Myślę że jak na moje potrzeby jak najbardziej wystarczy :) napisze coś więcej jak już otrzymam :)

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11778 dnia: 17.07.2017, 10:40 »
Mi chodzi po głowie coś takiego http://allegro.pl/wozek-bagazowy-handlowy-wedkarski-bagproject-i6817441627.html  jeden z naszych forumowiczów już go opisał i jest zadowolony. Nie wykluczone że jutro padnie zamówienie, póki co czekam na parasol i wybór padł na trapera 250cm 5000. Myślę że jak na moje potrzeby jak najbardziej wystarczy :) napisze coś więcej jak już otrzymam :)

Wózek trasportowy  ma małe kółka i prawdopodobnie nie pompowane,w trudnym terenie wystąpią kłopoty z przemieszczaniem.Ja kupiłem taki http://makarfish.pl/pl/p/Wozek-wedkarski-transportowy-W3-Elektrostatyk-Super-mocny-/4525  ijest jak narazie  ok.

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11779 dnia: 17.07.2017, 13:28 »
Też mi się podoba, problem jest w tym że budżet został już poważnie uszczuplony ostatnimi zakupami... :'( ale może faktycznie lepiej domęczyć te parę złociszy :)

Ile to waży?

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11780 dnia: 17.07.2017, 15:32 »
Trudno powiedzieć  ile waży, słuszna decyzja,poczekaj ,uzbieraj i będzie ok.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11781 dnia: 17.07.2017, 16:12 »
Kolejna porcja dupereli... Baza do parasola oraz pellety: halibut 12 mm (tłusty), następnie bardzo skuteczny na mojej gliniance - łosoś & kryl 12 mm, oraz nowy Red Halibut & Robin Red 8 mm - bardzo ciekawy zapach.



Musiałem dokupić pellety w średnicy przynajmniej 12 mm, bo 8 mm często były molestowane przez drobnicę. Łowiąc z gruntu podajnikiem z pva, zależało mi aby przynęta dłużej zostawała na włosie, pomimo ataków drobnicy. Łowiąc na spławik, eliminuję niepotrzebne brania małych rybek, w imię zasady - rzadziej branie, ale za to konkretniejszej ryby 8).
Jeszcze tylko małe porównanie średnic, w kolejności: halibut 12 mm, łosoś & kryl 12 mm, red halibut & robin red 8 mm...



Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11782 dnia: 18.07.2017, 15:49 »
Podjechałem do Trotki sprawdzić czy dojechały MAPy i wróciłem z drobnym prezentem (normalnie jak kobiałka w sklepie z ciuchami-nie przejdzie obojętnie) :P
Dwa Matrixy 10mm Pellet Waggler - 10g, pudełko Guru do pelletu i zestaw majsterkowicza ;D od Sonu -  Lava kiełba, ochotka, ser/czosnek i coś na osłodę 24/7.

Piotr

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11783 dnia: 18.07.2017, 16:13 »
Lubię ten pomarańczowy kolor ;)

PS. Widzę, że zabawa z pellet wagglerem się zapowiada ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11784 dnia: 18.07.2017, 17:57 »
Kolejna porcja dupereli... Baza do parasola oraz pellety: halibut 12 mm (tłusty), następnie bardzo skuteczny na mojej gliniance - łosoś & kryl 12 mm, oraz nowy Red Halibut & Robin Red 8 mm - bardzo ciekawy zapach.



Musiałem dokupić pellety w średnicy przynajmniej 12 mm, bo 8 mm często były molestowane przez drobnicę. Łowiąc z gruntu podajnikiem z pva, zależało mi aby przynęta dłużej zostawała na włosie, pomimo ataków drobnicy. Łowiąc na spławik, eliminuję niepotrzebne brania małych rybek, w imię zasady - rzadziej branie, ale za to konkretniejszej ryby 8).
Jeszcze tylko małe porównanie średnic, w kolejności: halibut 12 mm, łosoś & kryl 12 mm, red halibut & robin red 8 mm...


To ile zużyłeś w tym sezonie takiego pelletu na przynętę?

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11785 dnia: 19.07.2017, 07:23 »
Kolejna porcja dupereli... Baza do parasola oraz pellety: halibut 12 mm (tłusty), następnie bardzo skuteczny na mojej gliniance - łosoś & kryl 12 mm, oraz nowy Red Halibut & Robin Red 8 mm - bardzo ciekawy zapach.
To ile zużyłeś w tym sezonie takiego pelletu na przynętę?
Dopiero co kupiłem pellety, ale oczywiście większość z nich leci do wody (np. 2-3 garstki na zasiadkę). Jeszcze nie słyszałem o pellecie haczykowym, w opakowaniach 3kg ;) :P.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11786 dnia: 19.07.2017, 14:12 »
Również Kupiłem. Aller, Coppens, Ringers, Guru, Drennan i Kamasan, z czego 983 na rzeczne rybki w zestawie włosowym. Jakoś spodobał mi się ten kształt i micro zadziorek, za którym na rzece zawsze optowałem. Mariuszowa ulotka, w gratisie wpadła. :beer: Wysyłka? Drapieżnik.pl. Bez zarzutu.
Arek

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11787 dnia: 19.07.2017, 15:26 »
Kolejna porcja dupereli... Baza do parasola oraz pellety: halibut 12 mm (tłusty), następnie bardzo skuteczny na mojej gliniance - łosoś & kryl 12 mm, oraz nowy Red Halibut & Robin Red 8 mm - bardzo ciekawy zapach.
To ile zużyłeś w tym sezonie takiego pelletu na przynętę?
Dopiero co kupiłem pellety, ale oczywiście większość z nich leci do wody (np. 2-3 garstki na zasiadkę). Jeszcze nie słyszałem o pellecie haczykowym, w opakowaniach 3kg ;) :P.

Wyszedłem na ignoranta :facepalm: Zasugerowałem się opisem zdjęcia dot. pelletów haczykowych :D

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11788 dnia: 19.07.2017, 16:35 »
Kolejna porcja dupereli... Baza do parasola oraz pellety: halibut 12 mm (tłusty), następnie bardzo skuteczny na mojej gliniance - łosoś & kryl 12 mm, oraz nowy Red Halibut & Robin Red 8 mm - bardzo ciekawy zapach.
To ile zużyłeś w tym sezonie takiego pelletu na przynętę?
Dopiero co kupiłem pellety, ale oczywiście większość z nich leci do wody (np. 2-3 garstki na zasiadkę). Jeszcze nie słyszałem o pellecie haczykowym, w opakowaniach 3kg ;) :P.

Wyszedłem na ignoranta :facepalm: Zasugerowałem się opisem zdjęcia dot. pelletów haczykowych :D
Nie ma sprawy. Do tej pory używałem tych pelletów w kilku smakach i rozmiarze 8mm. Jednak po kilku fałszywych braniach, pellet spadał lub był prawie rozpuszczony. Postanowiłem więc uderzyć z grubszej rury  ;).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #11789 dnia: 20.07.2017, 16:36 »
Troszkę rzeczy do testów i parę na odświeżenie zestawu :fishonhook:

P.S. Red Aggressor ma moc, aż się boję myśleć co na to weźmie :o
Z poważaniem Marcin