Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3880022 razy)

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16200 dnia: 26.03.2019, 11:21 »
Mam i ja.
(Sorki za jakość. Nie chce mi się wszystkiego wyjmować z szafy i robić drugiego zdjęcia)

Ja po 2 wypadach nad wodę jestem z niego bardzo zadowolony.
Właśnie zamówiłem coś żeby go zapełnić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam,

Tomek

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16201 dnia: 26.03.2019, 12:11 »
Mam i ja.
(Sorki za jakość. Nie chce mi się wszystkiego wyjmować z szafy i robić drugiego zdjęcia)
Witaj w klubie. Lorpio się postarało.

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 990
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16202 dnia: 26.03.2019, 16:13 »
 Racji iż nie przepadam za zimnem a planuje kilka nocek zawalić nabyłem coś takiego, fotki zrobione na szybkiego ale więcej info pod linkiem https://www.ventureheat.com/117-escape-heated-jacket-for-men.html
Ciekawe jak się sprawdzi
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16203 dnia: 26.03.2019, 16:18 »
Przerost formy nad treścią moim zdaniem. Wystarczy koszulka termo na to odpowiednie wierzchnie ubranie i tyle.

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 990
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16204 dnia: 26.03.2019, 16:51 »
Może i masz racje ale koszulkę termo używam zawsze jak w piłeczkę idę pokopać i daje radę, niestety na rybach średnio mi się sprawdza, ale nie każdy może być takim zmarzluchem jak ja :P tym bardziej ze planuje  w tym sezonie nie co na łódce posiedzieć a nie co wieje.. 
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16205 dnia: 26.03.2019, 17:40 »
Ja mam jakieś zwalone krążenie w dłoniach i od dawna szukam fajnych rękawiczek podgrzewanych. Tutaj też widzę mają, ale 180 baksów to lekka przesada. Muszę aliexpress lepiej przeszukać...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16206 dnia: 26.03.2019, 17:53 »
Bielizna termoaktywna ma za zadanie odprowadzenie potu od skóry :) na zasiadce raczej nie idzie się spocić , więc wolał bym bawełnę lub wełnę - po prostu lepiej ubrać się na cebulkę , mieć jedną warstwę więcej jak mniej ;) jak masz , to zdejmiesz - jak nie masz to nie założysz 8) 
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16207 dnia: 26.03.2019, 17:57 »
Ja mam jakieś zwalone krążenie w dłoniach i od dawna szukam fajnych rękawiczek podgrzewanych. Tutaj też widzę mają, ale 180 baksów to lekka przesada. Muszę aliexpress lepiej przeszukać...
Michał, podgrzewanych raczej nie radze, pogorszysz sobie tylko komfort termalny, proponowałbym dobre rękawiczki z prawdziwego polaru, to na pewno załatwi sprawę. Porozmawiaj z Mateuszem (Mateo) on na pewno doradzi coś skutecznego.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16208 dnia: 26.03.2019, 18:05 »
Bielizna termoaktywna ma za zadanie odprowadzenie potu od skóry :) na zasiadce raczej nie idzie się spocić , więc wolał bym bawełnę lub wełnę - po prostu lepiej ubrać się na cebulkę , mieć jedną warstwę więcej jak mniej ;) jak masz , to zdejmiesz - jak nie masz to nie założysz 8) 

Jestem tego samego zdania. Dziwi mnie kupowanie kompletów na -20. One nie są przeznaczone na nasz klimat. Kilka dni w roku rzeczywiście się sprawdzą, a w pozostałe jest za gorąco. Lepiej kupić coś normalnego ciepłego i założyć dwie podkoszulki np.

Michał, podgrzewanych raczej nie radze, pogorszysz sobie tylko komfort termalny, proponowałbym dobre rękawiczki z prawdziwego polaru, to na pewno załatwi sprawę. Porozmawiaj z Mateuszem (Mateo) on na pewno doradzi coś skutecznego.

Myślisz? Mam takie grzane wkładki do butów i są fajne. Największy problem z tymi rękawiczkami to taki, że do ryby albo nabicia podajnika to raczej trzeba zdjąć, a potem długo mi palce wracają do normalności.
Teraz mam mufkę, w której trzyma dłonie. A w mufce mam podgrzewacz żelowy albo taki z węglem podpalanym. Inaczej jak już przemrożę dłonie, to jest dupa, nie łowienie :(
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16209 dnia: 26.03.2019, 18:21 »
Na lodzie często wędkuję bez rękawic 8) no chyba że wilgotne powietrze i wieje , to wtedy zakładam takie cienkie robocze , mam też cienkie polarowe z obciętymi trzema palcami do podbierania ryby aby nie moczyć rękawiczek , a jak idę , czy zmarznę to zakładam takie jak na drugiej foci :)
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16210 dnia: 26.03.2019, 18:21 »
Myślisz? Mam takie grzane wkładki do butów i są fajne. Największy problem z tymi rękawiczkami to taki, że do ryby albo nabicia podajnika to raczej trzeba zdjąć, a potem długo mi palce wracają do normalności.
Teraz mam mufkę, w której trzyma dłonie. A w mufce mam podgrzewacz żelowy albo taki z węglem podpalanym. Inaczej jak już przemrożę dłonie, to jest dupa, nie łowienie :(
Tak, tylko butów nie zdejmujesz, tez mam ten problem, bo mam jakies niedokrwienie czy inne ustrojstwo (mniejsza o to), w kazdym razie buty masz na nogach na stałe.
Rękawiczki kupiłem jakiś czas temu z Firmy Alpinus ze zdejmowanymi a właściwie odchylanymi częściami palców. Nie zdejmujesz całej rękawiczki tylko odpinasz z rzepa te palce, które są Tobie potrzebne do założenia przynęty.
Widziałem już takie w ofertach sklepów wędkarskich, ale to raczej słabej jakości polar, ja bym stawiał na sklepy turystyczne 
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16211 dnia: 26.03.2019, 18:28 »
Mnie tylko ratuje ta mufka z podgrzewaczami. Rękawiczki różne przerabiałem. Musi być zewnętrzne źródło ciepła :(
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16212 dnia: 26.03.2019, 18:30 »
To łap tylko latem, albo zmień hobby :P
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16213 dnia: 26.03.2019, 18:32 »
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #16214 dnia: 26.03.2019, 18:37 »
To łap tylko latem , albo zmień hobby :P
Tak mniej więcej łowię ;) Na lodzie nie ma opcji.

Niedługo wydzielę ten offtop. Jeśli ktoś ma coś jeszcze do dodania, poczekam.

Może coś takiego?
http://www.krynica-zdroj.org.pl/produkt-chemiczny_ogrzewacz,0&0,16118,3,71&0&0.html

Używam chemicznych (takich żelowych, co się potem gotuje w garnku) i takich węglowych, które się podpala.
Krwawy Michał

Purple Life Matters