Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Nasze ogrody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez IceCoffee dnia 30.04.2024, 23:33 »
Wrzuciłem dziś po 2 tabletki do każdej norki , mam nadzieję że i odemnie się wyniosą

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

2
Sprzęt / Odp: Wędka pod spławik max 140cm transportowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stan dnia 30.04.2024, 23:09 »
https://wedkarz.pro/wedki/odleglosciowe/jaxon/green-point-match-pro-3-90m-5-25g. Mam taką w dlugości 420 cm. Naprawdę fajny kijek jak za taką cenę.
3
Sprzęt / Odp: Zgubiona nakrętka kołowrotka - skąd dobrać ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Radasss dnia 30.04.2024, 22:16 »
Te nakrętki gubię często. Kupuję za jakieś 4-5 zł. uniwersalne na Allegro.
Pozdr . R
4
Przynęty / Odp: Własne dżdżownice, czyli hodowla czerwonych robaków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Semit dnia 30.04.2024, 21:29 »
Trawę z koszenia dodawaj po przeparzeniu w innym miejscu, za dużą temperaturę wytwarza, a kompostownik fajny, nie potrzebne przykrycie :thumbup:, robaki będą się dobrze w nim czuły. ;)
5
Przynęty / Odp: Własne dżdżownice, czyli hodowla czerwonych robaków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dzbbdg dnia 30.04.2024, 21:24 »
Panowie,

Mam na dzialce nieużywany  kompostownik jak na foto. Boki drewniane, dno ulozone z płyt betonowych. Wsypalem do niego miesiac temu siano a teraz świeżą trawe.
Czy gdybym dorzucił teraz z 5 worków z obornikiem w ktorym są dżdżownice zadomowia się? Dorzucał bym tam wytłoczki, resztki z obiadów, (gotowany ryż, obierki, owoce) itp. Dorzucał bym też co jakis czas trawe skoszona np w jeden kąt, albo wczesniej "kisił"ja w kuble na śmieci, ktory sluzy tylko do wyworzenia trawy z działki.  Ogolnie w koło kompostownika rosną tuje czy warto zrobic do niego przykrycie?

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

6
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cygnus dnia 30.04.2024, 20:02 »
Mówią, że życie to karuzela




7
Przynęty / Odp: Własne dżdżownice, czyli hodowla czerwonych robaków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TOmaSZ93 dnia 30.04.2024, 19:20 »
Witam panowie potrzebuje pojemnik z pokrywą drugi kupić poleci ktoś? Robale mi wychodzą mam ich za dużo...
8
Sprzęt / Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia 30.04.2024, 19:20 »
9
Giełda / [S] Maver MV-R M2 9ft 2,7m
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pr00 dnia 30.04.2024, 18:53 »
Do sprzedania nowy kij Maver, nigdy nieużywany, folia na korku, zestaw jak od producenta. Uchwyt Fuji, spłaszczona rękojeść. 550zl + kw.









10
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luk dnia 30.04.2024, 18:53 »



Dostałem wczoraj informację, że magazyn IYCF, czyli Improve Your Coarse Fishing, ukaże się po raz ostatni w maju. Bauer Media podjęło decyzję, że nie będą dłużej wydawać miesięcznika :( Przykre to, bo to kolejna gazeta wędkarska, które znika z rynku, co pokazuje jak wędkarstwo się zwija i kurczy. Prognozy są kiepskie...
Strony: [1] 2 3 ... 10