Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1044277 razy)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4710 dnia: 17.07.2023, 17:38 »
W regularnej cenie wiadomo, że ten młynek nie ma racji bytu, ale za 450-500 może być mocną alternatywą dla dystansowych ByDome. Dawid Moska nim przełowił 2 sezony, więc tak źle nie może być ;)
Dzierżno uzależnia

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4711 dnia: 17.07.2023, 17:44 »
Wspominałem już Rafciu na forum o młynkach z tej marki,radzę wziąść do ręki i pokręcić sobie ,sporo sam się bawiłem i powiem szczerze nie powalają na kolana ,za to cenowo już tak ,podobnie jak młynki z Guru :facepalm:

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4712 dnia: 17.07.2023, 17:54 »
W regularnej cenie wiadomo, że ten młynek nie ma racji bytu, ale za 450-500 może być mocną alternatywą dla dystansowych ByDome. Dawid Moska nim przełowił 2 sezony, więc tak źle nie może być ;)
Popytaj czym łowia zawodowcy, wyczynowcy którzy łowia 3-4 razy w tygodniu ( z wyłaczeniem ambasadorów marki ) mam na myśli Feederowców. Nic nie mam do Prestona sam mam kilka wędzisk oczywiście starszcyh modeli Dutch master :thumbup: ale kołowrotki to moim zdaniem takie raczej słabe 8)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Trissot

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4713 dnia: 17.07.2023, 18:16 »
W regularnej cenie wiadomo, że ten młynek nie ma racji bytu, ale za 450-500 może być mocną alternatywą dla dystansowych ByDome. Dawid Moska nim przełowił 2 sezony, więc tak źle nie może być ;)
Popytaj czym łowia zawodowcy, wyczynowcy którzy łowia 3-4 razy w tygodniu ( z wyłaczeniem ambasadorów marki ) mam na myśli Feederowców. Nic nie mam do Prestona sam mam kilka wędzisk oczywiście starszcyh modeli Dutch master ale kołowrotki to moim zdaniem takie raczej słabe 8)
Cześć zaciekawiło mnie to pewne niedopowiedzenie, a więc czym łowią zawodowcy?

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4714 dnia: 17.07.2023, 18:29 »
W regularnej cenie wiadomo, że ten młynek nie ma racji bytu, ale za 450-500 może być mocną alternatywą dla dystansowych ByDome. Dawid Moska nim przełowił 2 sezony, więc tak źle nie może być ;)
Popytaj czym łowia zawodowcy, wyczynowcy którzy łowia 3-4 razy w tygodniu ( z wyłaczeniem ambasadorów marki ) mam na myśli Feederowców. Nic nie mam do Prestona sam mam kilka wędzisk oczywiście starszcyh modeli Dutch master :thumbup: ale kołowrotki to moim zdaniem takie raczej słabe 8)

No przecież wiadomo, że dystans to ciężka orka i najlepiej mieć Ultegrę CI4+ lub TDRy Distance, ale to jest 1000+ i nie każdy wywali tyle siana, za to 400-500 jest kwotą w sam raz, na kręcioł który wytrzyma kilkanaście wyjazdów w roku. Okumy i ByDome po 250-500zł wytrzymują z powodzeniem takie łowienie, to czemu Preston ma nie wytrzymać, skoro pewnie ciut lepszy chińczyk tylko marża +30% za logo (extremity to klon bydom itp czyli półka niżej). Dzisiejsze haki Ridge Monkey po 5zł za paczkę, gdzie normalnie chodzą po 15-20zł, czy one też są wtopą, padaczką i szajsem "bo za bardzo przecenione" ? Czy te haki będą mi się rozginały na leszczach z dzierżna, będą mi spadały dzierżańskie karpie z nich ? Zepsują się, zardzewieją, wybuchną ? Tylko dla tego, że są przecenione ?
Dzierżno uzależnia

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4716 dnia: 17.07.2023, 20:17 »
W regularnej cenie wiadomo, że ten młynek nie ma racji bytu, ale za 450-500 może być mocną alternatywą dla dystansowych ByDome. Dawid Moska nim przełowił 2 sezony, więc tak źle nie może być ;)
Popytaj czym łowia zawodowcy, wyczynowcy którzy łowia 3-4 razy w tygodniu ( z wyłaczeniem ambasadorów marki ) mam na myśli Feederowców. Nic nie mam do Prestona sam mam kilka wędzisk oczywiście starszcyh modeli Dutch master ale kołowrotki to moim zdaniem takie raczej słabe 8)
Cześć zaciekawiło mnie to pewne niedopowiedzenie, a więc czym łowią zawodowcy?

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Większość ma Daiwe i jest a raczej była moda bo model własnie został wycofany TDR 8) pozostali rózne modele , inni shimano , ambasadorzy czy zwiazani z firma łowia na swoje marki, choć znam takich którzy maja równiez np.wspomniana Daiwe
 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4718 dnia: 21.07.2023, 14:58 »
Realna wartość to ok 250zł, miałem Ignitiona 10ft i jest to bardzo przyjemny kijek, zdecydowanie lepszy niż kije do 200zł których też kilka miałem/łowiłem.
Dzierżno uzależnia

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4719 dnia: 21.07.2023, 15:07 »
Ja mam 11 ft :) i też jestem zadowolony. Dokupiłem monstera 11ft - z niego jestem bardziej ;)
Ignition idzie do zapasu na zawody :)
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4720 dnia: 21.07.2023, 16:12 »
Popatrz na kije budżetowe Shimano aero X1 ,dużo ciekawsza opcja jak Ignition ,a cena zbliżona ;)

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4721 dnia: 21.07.2023, 16:20 »
Ja nie szukam.
Wstawiłem linki bo mi wyskoczyło info w olx o prestonie :) Mam słabość do tej firmy ;)
Choć nie ukrywam szukam dobrych promocji :) Wtedy wydaje mi się cena adekwatna do jakości. 
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4722 dnia: 21.07.2023, 17:04 »
Popatrz na kije budżetowe Shimano aero X1 ,dużo ciekawsza opcja jak Ignition ,a cena zbliżona ;)

Tomcio, nie ciekawsza tylko zupełnie inna. Ignitiony to miękkie kije dające frajdę z holu, typowo do metody czy bombki, X1 to mocne progresy, którymi śmiało można łowić na klasyka nawet na rzece, przy czym nie ma frajdy z holu drobnicy do 1kg jak na Ignitionie ;)
Dzierżno uzależnia

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4723 dnia: 21.07.2023, 17:21 »
Rafciu znam dobrze i Ignitiona i Shimano,pod metodę brałbym aero tak jak pod bombkę ,zgadza się Preston bardziej spolegliwy pod klasyka będzie lepszym wyborem :beer:

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4724 dnia: 21.07.2023, 17:28 »
Nie, na odwrót właśnie ;D Pod bombkę Ignition, do klasyka Aero. Miałem obydwa, sporo ryb nimi przerzuciłem, przyjemniejszy przy metodzie/bombce jest Preston jako półparabola ;)
Dzierżno uzależnia