Autor Wątek: Polki Mistrzyniami świata 2016  (Przeczytany 2432 razy)

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Polki Mistrzyniami świata 2016
« Odpowiedź #15 dnia: 31.08.2016, 15:57 »
Kiedyś w innym wątku trwała dyskusja nad finansowaniem wędkarskiego sportu w ogóle jako takiego i było bardzo dużo (niestety) nieprzychylnych opinii na ten temat. Także ja w kwestii wysokich nagród był bym powściągliwy. Nie zmienia to faktu, że dziewczyny spisały się na medal (dosłownie), w dodatku złoty. W jakiś sposób promują wędkarstwo jako takie i sport, odniosły bardzo duży sukces, z którego myślę mogą cieszyć się nie tylko wyczynowcy ale także wszyscy wędkarze w Polsce. Jest to dla Nas duży prestiż i na pewno fajna wiadomość. Z takich osiągnięć, obojętnie już w jakim sporcie myślę każdy jest dumny. To szczególnie fajne, bo medal zdobyły dziewczyny, wędkarki, których w Polsce nie mamy zbyt wiele. Może dzięki temu pojawią się nowe, utalentowane zawodniczki. Za taką robotę, na pewno powinny być nagrodzone. PZW na pewno powinien pomyśleć o tym, by odpowiednio je docenić, szczególnie, że występują pod jego szyldem.
Związek nie jest tylko od tego, by ogłaszać na swoich stronach sukcesy i o nich mówić.
Grzegorz

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Polki Mistrzyniami świata 2016
« Odpowiedź #16 dnia: 18.09.2016, 19:29 »
Mistrzostwa Świata seniorów 17-18.09. Bułgaria ( Plovdiv ) niestety nasi "Traperzy" polegli zakończyli drużynowo na 20 miejscu.
Po raz kolejny na zawodach gdzie trzeba łowić większe ryby i to odległościówką my nie dajemy rady. W mojej ocenie źle dobrana drużyna ( ale tak jest jak sponsor rządzi w kadrze ) >:(
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać