Autor Wątek: Kulki Sonubaits - wielkość  (Przeczytany 4921 razy)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kulki Sonubaits - wielkość
« Odpowiedź #15 dnia: 11.02.2016, 00:03 »
Ja zrobiłem jeszcze jedną ciekawą rzecz. Nie mogłem za bardzo stwierdzić czy rybom bardziej odpowiadał kolor czy też zapach z Sonubaits. Wziąłem więc dumbellsy Drennana i wsypałem trochę do pudełka z dumbellsami Sonu, które w moim odczuciu były skuteczne. Leżakują tak już dość długo. Zobaczymy wiosną czy coś będzie na to gryzło :)

A jakie są wasze kulki  nr 1 do metody.
Oj, to proponuję poruszyć w osobnym wątku, bądź odszukać tematy, które miały podobny tytuł, bo ten wątek dotyczy stricte wielkości kulek Sonubaits.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kulki Sonubaits - wielkość
« Odpowiedź #16 dnia: 11.02.2016, 17:41 »
Mają, nie mają, co to za różnica ;)

Bartek jak mam nawigację w samochodzie to musi ona działać, jak nożyczki na rybach to  muszą być sprawne jak kulki producent podaje że mają mieć 10mm to też bym tego oczekiwał może kilka w pudełku być mniejsza ale 100% zawartości to już przegięcie. Jaką byś ocenę postawił producentowi który rzuca na rynek coś co cie interesuje i kupujesz to jednak jak  odbierasz przesyłkę to zakupy nie spełniają  twoich oczekiwań bo to coś jest za małe ? Może na takie drobiazgi nie zwracasz uwagi ja tak
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kulki Sonubaits - wielkość
« Odpowiedź #17 dnia: 11.02.2016, 19:15 »
Mają, nie mają, co to za różnica ;)

Bartek jak mam nawigację w samochodzie to musi ona działać, jak nożyczki na rybach to  muszą być sprawne jak kulki producent podaje że mają mieć 10mm to też bym tego oczekiwał może kilka w pudełku być mniejsza ale 100% zawartości to już przegięcie. Jaką byś ocenę postawił producentowi który rzuca na rynek coś co cie interesuje i kupujesz to jednak jak  odbierasz przesyłkę to zakupy nie spełniają  twoich oczekiwań bo to coś jest za małe ? Może na takie drobiazgi nie zwracasz uwagi ja tak
Ale nie tylko Sonu przekłamuje wymiary ,wszyscy to robią.Mam to w nosie że moja kulka jest 8 mm nie 9 mm,ryba jak bierze to sie nie zastanawia że Dynamite,sprzedał mi dumbellsa o 1 mm mniejszego.Pozdrawiam dla mnie temat zamknięty.

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Kulki Sonubaits - wielkość
« Odpowiedź #18 dnia: 11.02.2016, 19:23 »
Po tym co piszesz to moim zdaniem Jurku kupiłeś stare zleżałe kulki które na sklepie przeleżały 2 lata i się skurczyły ,one tylko do zanęty się nadają nie na włos bo pewnie też nie pachną niczym.To jest nagminne u zagranicznych producentów nie podają na pudełkach z przynętówkami daty przydatności specjalnie żeby nikt ich nie zwracał .

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kulki Sonubaits - wielkość
« Odpowiedź #19 dnia: 11.02.2016, 19:40 »
Nikt mnie nie przekona że jest to jeden wymiar tych kulek
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników