Autor Wątek: MŚ Rosja 2018  (Przeczytany 41892 razy)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #270 dnia: 25.06.2018, 08:43 »
Juz za cztery lata, 
Już za cztery lata,
Polska będzie Mistrzem Świata O:) :facepalm:
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #271 dnia: 25.06.2018, 09:00 »
W realu to wszyscy słabo wypadają :P


Wiecie co? Są zespoły słabsze i są lepsze. Jednak u Nas nie widać tego ducha walki. Tego parcia do przodu. Nawet przy wyniku 3:0 graliśmy jacyś wycofani. Choć wtedy można już było stawiać wszystko na jedną kartę. By zdobyć choć tą bramkę kontaktową.

Dobrze to wszystko podsumowała Bosacka.
"A nie mówiłam? Napój energetyczny Turbogrosik wykończył Grosika, chipsy Lays Błaszczykowskiego, a parówki Nawałkę. Trzeba było jeść zdrowo"

Jak komuś brakuje siły żeby biegać to nie biega. Przecież oni byli dwa razy wolniejsi od Kolumbijczyków. Druga sprawa to jakość piłkarskia. Grosickiego znają wszyscy i nikt go nie chce wyciągnąć z drugiej ligi.... Chyba kluby wiedzą, że siły to on ma na dwadzieścia minut....

Tutaj chyba niezła analiza naszej drużyny:

Offline NuNo83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Londyn
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #272 dnia: 25.06.2018, 10:45 »
Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!

Offline Tasior

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #273 dnia: 25.06.2018, 11:39 »
Szkoda ze tylko 3:0 Nawałke zmieszac z zanętą i w soline.. :P
Adam

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #274 dnia: 25.06.2018, 11:41 »
Osobiście jestem za tym żeby Nawałkę zostawić.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #275 dnia: 25.06.2018, 12:06 »
Byli zawodnicy , reprezentanci Polski twierdzą że piłkarze zostali źle przygotowani pod względem fizycznym . Na pewno nie mieli sił nawet na 45 minut, czegoś było za dużo. A teraz tłumaczenie że byliśmy gorsi technicznie czy taktycznie to śmiech na sali a już wypowiedź Lewego że to najmocniejsza grupa to :facepalm:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Tasior

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #276 dnia: 25.06.2018, 12:09 »
Porazka. Ruskie sie turlają ze smiechu.
Adam

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #277 dnia: 25.06.2018, 12:12 »
Ja jestem za tym żeby go jednak zwolnić. Nie bez przyczyny nie "eksportujemy" naszej myśli trenerskiej poza Polskę i to w żadnych grupach wiekowych. Powinniśmy sięgnąć po kogoś z wyższej półki, kto odnosi sukcesy obecnie a nie w latach 90 -tych. Pozwolić mu również zatrudnić cały sztab asystentów oraz trenerów z zagranicy do szkolenia piłkarzy w reprezentacjach młodzieżowych.

Po raz trzeci polski trener nie jest w stanie przygotować drużyny na MŚ i po raz kolejny kończy się to wstydem na cały świat piłkarski. Nie wierzę w to, że nie było nas stać na więcej. Duńczycy, Szwedzi, Szwajcarzy czy Serbowie nie maja wcale lepszych od nas piłkarzy a jak grają to każdy może sobie zobaczyć. My mamy jakiś niewytłumaczalny problem z podstawami taktyki i przygotowaniem motorycznym piłkarzy do dużych turniejów i jeden wyjątek jakim był Mistrzostwa Europy nie czyni tu różnicy. W mojej opinii i tak zaszliśmy tam dalej niż wskazywała na to jakość naszej gry.
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał

Ryba1987

  • Gość
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #278 dnia: 25.06.2018, 16:12 »
Ruskie już 1-0 w plecy z Urugwajem, ciekawy meczyk może być

... 2-0 :D

Ruskie w 10tke od 35' :o :facepalm:

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 069
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Tomek

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #280 dnia: 25.06.2018, 18:44 »
Ja jestem za tym żeby go jednak zwolnić. Nie bez przyczyny nie "eksportujemy" naszej myśli trenerskiej poza Polskę i to w żadnych grupach wiekowych. Powinniśmy sięgnąć po kogoś z wyższej półki, kto odnosi sukcesy obecnie a nie w latach 90 -tych. Pozwolić mu również zatrudnić cały sztab asystentów oraz trenerów z zagranicy do szkolenia piłkarzy w reprezentacjach młodzieżowych.

Po raz trzeci polski trener nie jest w stanie przygotować drużyny na MŚ i po raz kolejny kończy się to wstydem na cały świat piłkarski. Nie wierzę w to, że nie było nas stać na więcej. Duńczycy, Szwedzi, Szwajcarzy czy Serbowie nie maja wcale lepszych od nas piłkarzy a jak grają to każdy może sobie zobaczyć. My mamy jakiś niewytłumaczalny problem z podstawami taktyki i przygotowaniem motorycznym piłkarzy do dużych turniejów i jeden wyjątek jakim był Mistrzostwa Europy nie czyni tu różnicy. W mojej opinii i tak zaszliśmy tam dalej niż wskazywała na to jakość naszej gry.

Moim zdaniem "Duńczycy, Szwedzi, Szwajcarzy czy Serbowie" mają lepszych piłkarzy. Stanowią bardziej wyrównaną drużynę i to widać.
Trenerów z zagranicy już mieliśmy i kończyło się podobnie. To co powiedział Lewandowski to w stu procentach prawda, ale ponownie nikt go nie słucha. Mamy bardzo przeciętnych piłkarzy. W dobrych klubach siedzą na ławkach. Mają problemy nawet w drugiej lidze (Grosicki)....
Powinniśmy zostawić robotę dla fachowców a skupić się na szkoleniu młodzieży i inwestycji w nią. Tak zrobili np. Belgowie. Zwróćcie uwagę, że są dobrzy nie tylko w piłkę kopaną. W siatkówkę też  dobrze idzie bo mają z czego wybierać.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #281 dnia: 25.06.2018, 20:30 »
"Moim zdaniem "Duńczycy, Szwedzi, Szwajcarzy czy Serbowie" mają lepszych piłkarzy."
Tak jak Senegal i Kolumbia. Mnie tylko boli styl w jakim zagraliśmy. Zabrakło walki i konsekwencji Nawałki. Na siłę z ustawienia 1343 chciał zrobić ofensywne granie zamiast doskonalić 1442 w różnych opcjach. W końcu na mecz o wszystko gramy ośmioma defensywnymi zawodnikami, po przerwie nie zmieniamy nic i gramy piach.
Enzo proszę podaj mi trzy no dobra dwie mocniejsze grupy na tym mundialu.

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #282 dnia: 25.06.2018, 21:17 »
Nawet Iran i Maroko ogląda się z przyjemnością
Uzależniony od wędkarstwa

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #283 dnia: 25.06.2018, 21:18 »
"Moim zdaniem "Duńczycy, Szwedzi, Szwajcarzy czy Serbowie" mają lepszych piłkarzy."
Tak jak Senegal i Kolumbia. Mnie tylko boli styl w jakim zagraliśmy. Zabrakło walki i konsekwencji Nawałki. Na siłę z ustawienia 1343 chciał zrobić ofensywne granie zamiast doskonalić 1442 w różnych opcjach. W końcu na mecz o wszystko gramy ośmioma defensywnymi zawodnikami, po przerwie nie zmieniamy nic i gramy piach.
Enzo proszę podaj mi trzy no dobra dwie mocniejsze grupy na tym mundialu.
B, D, E, F, G

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #284 dnia: 25.06.2018, 21:26 »
Nawet Iran i Maroko ogląda się z przyjemnością

Zgadzam się! Bardzo fajnie grają!
Śmiem twierdzić, że i z tymi reprezentacjami mielibyśmy duże problemy... :(
Pozdrawiam,
Maciek