Autor Wątek: MŚ Rosja 2018  (Przeczytany 41887 razy)

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #300 dnia: 25.06.2018, 22:19 »
Jak do tej pory nie widziałem 4 spotkań na tym mundialu. Widziałem również te w grupie B tylko ja dalej nie rozumiem co ma styl gry do trudności danej grupy. Czy jak Arabia zagrała by dobre spotkanie jak Iran to powiedziałby że grupa A też jest mocna?
Po tym jak wymieniłeś gr. C to pewnie tak..

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #301 dnia: 25.06.2018, 22:50 »
Nie oglądałem naszych meczów ale z uwagą czytam ten wątek. 
Nie sądzę jednak aby wszystkiemu winien był trener.  Nawałka nie jest od przygotowania szybkościowego, kondycyjnego itp.  To nalezy do klubów i samego zawodnika. Tego się nie da zrobić za 2-3 tygodnie . To za mało czasu na zbudowanie formy fizycznej.  Na zgrupowaniu kadry zgrywa się zespół, ćwiczy warianty taktyczne, ustawienia itd. To jest cel zgrupowania  i za to m.in. odpowiada trener kadry.
 
Wiesiek

Offline lajon38

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 316
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #302 dnia: 25.06.2018, 23:01 »
Mnie dziwi jedno. Jak z dobrej drużyny z eliminacji powstał tak nieudolny twór. Żadnego piłkarza nie można pochwalić, wszyscy zagrali na żałośnie niskim poziomie. Co się stało? Milik został ekologiem, podawał zielonym ;) Inne zespoły walczą do końca a nam odcina prąd po 20 min.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #303 dnia: 25.06.2018, 23:02 »
Możliwe, że gdybyśmy mogli sami sobie wybrać trzy zespoły do grupy to i tak byśmy z niej wyszli. Moim zdaniem nasi piłkarze byli słabo dysponowani i dlatego Nawałka starał się coś wykombinować z ustawieniem. Baliśmy się co się stanie jak Lewandowski będzie kontuzjowany a nikt nie pomyślał, że w końcu jego forma może być słabsza. To tylko człowiek. Poza tym z taką Gruzją mógł się wracać po piłkę, kreować sytuację bramkowe i w końcu strzelać bramki. Tutaj ktoś musiał mu podać a nie było komu.
Moim zdaniem trzeba skończyć z tą głupią presją i dać chłopakom się odbudować i przemeblować.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #304 dnia: 25.06.2018, 23:04 »
Mnie dziwi jedno.Jak z dobrej drużyny z eliminacji powstał tak nieudolny twór.Żadnego piłkarza nie można pochwalić,wszyscy zagrali na żałośnie niskim poziomie.Co się stało?Milik został ekologiem podawał zielonym;)Inne zespoły walczą do końca a nam odcina prąd po 20 min.

Przeciwnicy na całkiem innym poziomie plus brak formy.
Tak naprawdę to ta presja robi im krzywdę. Krychowiak powinien siedzieć w domu i komentować mecze bo sam formy nie miał. Kiedyś dużo dla naszej drużyny zrobił a teraz wszystko odeszło w zapomnienie.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #305 dnia: 25.06.2018, 23:14 »
Kluby nie przygotowują piłkarzy pod kadrę, wręcz przeciwne nie chcą ich na kadrę wysyłać. Wiąże się to z ryzykiem kontuzji, urazów, zmęczenia zawodnika. A koszty leczenia etc. ponasza kluby. Tak to właśnie trener kadry przygotowuje  ją pod karzdym wzgledem taktycznym, fizycznym i mentalnym. To właśnie na Nawałce spoczywał ten obowiązek.
Daleki jestem od kamieniowanka. :) A.N dla polskiej kadry a przede wszystkim dla nas kibiców zrobił dużo, bardzo dużo.
Zagrał dwa turnieje, niestety MŚ mu nie wyszły.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #306 dnia: 25.06.2018, 23:21 »
Krychy będę bronił do końca bo to przy Bednarku( o ile można kogoś wyróżnić w tej sytuacji) najlepszy zawodnik. Nie ustrzegl się błędów to fakt ale kto ich ni popełniał?
Cała drużyna zaczynając od wodza po ostatniego rezerwowego po prostu zawiodła.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #307 dnia: 25.06.2018, 23:57 »
Krychy będę bronił do końca bo to przy Bednarku( o ile można kogoś wyróżnić w tej sytuacji) najlepszy zawodnik. Nie ustrzegl się błędów to fakt ale kto ich ni popełniał?
Cała drużyna zaczynając od wodza po ostatniego rezerwowego po prostu zawiodła.

Dla mnie Krychowiak popełnił pełno błędów. Tak samo Pazdan po którym widać było zaangażowanie, ale to za mało. Krychowiak dawno powinien być odsunięty bo w WBA nie grał, albo grał bardzo słabo. To samo kontuzjowany Błaszczykowski. Fabiański powinien być bramkarzem nr bo ma za sobą bardzo dobry sezon. Nie dziwię się, że się denerwował i ponoć chce odejść. Peszko to jakiś żart. Tak samo zabieranie kontuzjowanego Glika. PO tej litanii jest tylko jedno pytanie. Kim ich zastąpić? Tymi nowopowołanymi jak np.  Romańczuk? Trochę za późno bo trzeba było ich wprowadzać już wcześniej.

Mimo wszystko uważam, że nowy trener nic nie zmieni.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #308 dnia: 26.06.2018, 00:22 »
Niestety nie mamy kim zastąpić takich grajków jak Krycha, Błaszczykowski czy Piszczek. Góralski właśnie wczoraj pokazał jaki poziom mają grający w ekstraklapie pilkarze. Grał cały sezon, na boisku tego nie było widać.
Na mundialu nie ma miejsca na eksperymenty i zabieranie młodych niedoświadczonych zawodników by się ograli. Na mundial jedzie się po puchar i stawia się na sprawdzony skład, owszem można dokoptować jakąś świeżą krew ale nie do pierwszego składu. Peszko, Glik co to ma za znaczenie? Żaden z nich nie grał(15 min Glika przed meczem z Japonia) więc jak ich oceniać? Kamiński za Gliksona? I tak by nie zagrał. Frankowski za Sławomira, też by posiedział i poogladał jak wpier... dostają. Adam poeksperymentował z ustawieniem i tu była klapa, to tu bym się doszukiwał przyczyny kleski. Zmiana 2- 3 graczy z 23 która pojechała  do Rosji moim zdaniem niczego by nie zmieniła.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #309 dnia: 26.06.2018, 00:31 »
Niestety nie mamy kim zastąpić takich grajków jak Krycha, Błaszczykowski czy Piszczek. Góralski właśnie wczoraj pokazał jaki poziom mają grający w ekstraklapie pilkarze. Grał cały sezon, na boisku tego nie było widać.
Na mundialu nie ma miejsca na eksperymenty i zabieranie młodych niedoświadczonych zawodników by się ograli. Na mundial jedzie się po puchar i stawia się na sprawdzony skład, owszem można dokoptować jakąś świeżą krew ale nie do pierwszego składu. Peszko, Glik co to ma za znaczenie? Żaden z nich nie grał(15 min Glika przed meczem z Japonia) więc jak ich oceniać? Kamiński za Gliksona? I tak by nie zagrał. Frankowski za Sławomira, też by posiedział i poogladał jak wpier... dostają. Adam poeksperymentował z ustawieniem i tu była klapa, to tu bym się doszukiwał przyczyny kleski. Zmiana 2- 3 graczy z 23 która pojechała  do Rosji moim zdaniem niczego by nie zmieniła.

załóżmy, że gramy mecz z Japonią o wszystko. Pazdan doznał kontuzji a Glik wciąż nie jest gotowy. Kto zagra w obronie?

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 685
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #310 dnia: 26.06.2018, 02:05 »

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #311 dnia: 26.06.2018, 06:12 »
Pani Krystyna Pawłowicz ma rację :bravo: Dodam jeszcze tylko że ja nie znam się na piłce , nie interesuję się i nie oglądam bo nie mam TV :thumbup:  http://wmeritum.pl/mistrzostwa-swiata-polacy-zarobia-mundialu-fifa-zaplaci-8-mln-dolarow/237455
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #312 dnia: 26.06.2018, 06:49 »
Jak do tej pory nie widziałem 4 spotkań na tym mundialu. Widziałem również te w grupie B tylko ja dalej nie rozumiem co ma styl gry do trudności danej grupy. Czy jak Arabia zagrała by dobre spotkanie jak Iran to powiedziałby że grupa A też jest mocna?
Po tym jak wymieniłeś gr. C to pewnie tak..
Rozumiem, że jakby zamiast Maroka w grupie była Polska to awans mamy zapewniony?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #313 dnia: 26.06.2018, 07:10 »
Niewiele z piłki kopanej rozumiesz... Silną grupa mozemy nazwać taką w której co najmniej trzy drużyny są na zbliżonym poziomie i to nie jak Ci się wydaje w dniu meczu a na tak zwanym "papierze". Ty uważasz że Peru i Australia są równorzędnymi drużynami dla Francji i Dani, Iran spokojnie dorównuje Hiszpani a Maroko? To może drużyna naszpikowana gwiazdami pokroju CR7, Bernardo Silva, Quarezma czy Mouthinio? Litości.
David, Tiago Cionek.

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #314 dnia: 26.06.2018, 07:20 »
Niewiele z piłki kopanej rozumiesz... Silną grupa mozemy nazwać taką w której co najmniej trzy drużyny są na zbliżonym poziomie i to nie jak Ci się wydaje w dniu meczu a na tak zwanym "papierze". Ty uważasz że Peru i Australia są równorzędnymi drużynami dla Francji i Dani, Iran spokojnie dorównuje Hiszpani a Maroko? To może drużyna naszpikowana gwiazdami pokroju CR7, Bernardo Silva, Quarezma czy Mouthinio? Litości.
David, Tiago Cionek.
Czyli jakby w grupie były 4 słabe drużyny to grupa była by silna, ponieważ mają zbliżony poziom?


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka