Autor Wątek: MŚ Rosja 2018  (Przeczytany 41893 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #420 dnia: 28.06.2018, 18:09 »
Mecz wygrany, ale koniec przebiegał w fatalnym stylu. Ostatnie minuty to porażka. Nie rozumiem dlaczego Polacy nie chcieli grac do końca, pokazać, że im zależy. Widocznie nie zależy i liczą się wakacje, no cóż 8) Plus tego jest taki, że większość chyba widzi, że Nawałka musi odejść.

Mecz oglądałem na BBC, i podobały mi się komentarze brytyjskich sprawozdawców. Dziwili się dlaczego Polacy grają tak wolno, bez pomysłu, zaangażowania. Uważali Japonię od początku za lepszy zespół, bazując na postawie w poprzednich meczach naszej grupy.

Cieszy mnie to, że zagrała młodzież i dała radę. Czas na zmiany. Wiecie coś o odejściu Lewandowskiego z kadry? Bo sprawozdawcy BBC mówili, ze coś takiego ma mieć miejsce? ???

Lucjan

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #421 dnia: 28.06.2018, 18:14 »
Nie rozumiem dlaczego Polacy nie chcieli grac do końca, pokazać, że im zależy. Widocznie nie zależy i liczą się wakacje

A po co komu kontuzje?

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #422 dnia: 28.06.2018, 18:41 »
Nie rozumiem dlaczego Polacy nie chcieli grac do końca, pokazać, że im zależy. Widocznie nie zależy i liczą się wakacje

A po co komu kontuzje?

Nie przesadzajmy :D Od biegania kontuzji nie ma. Chodzi o szacunek. Polacy grali mecz 'o honor', w dużej mierze dla kibiców. Niby wygrali ale pozostał niesmak. Postawy Japońców nawet nie trzeba komentować...
Lucjan

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #423 dnia: 28.06.2018, 18:47 »
Nie rozumiem dlaczego Polacy nie chcieli grac do końca, pokazać, że im zależy. Widocznie nie zależy i liczą się wakacje

A po co komu kontuzje?

Spokojnie Panowie. Nie kopie się leżącego. Chłopacy mieli do wyboru:

1) Atakować do końca meczu:

 a) narazić się na stratę gola - w przypadku remisu zapisać się w historii polskiej piłki jako najgorszy występ na mundialu. Za 30 lat nikt by nie pamiętał, że w meczu "o honor" walczyli do końca.

b) ustrzelić jeszcze jedną bramkę, która i tak nie złagodziła by ogólnej oceny na ten turniej.

2) "Dowieźć" wynik do końca, wygrać mecz, nie musieć tłumaczyć się z pkt 1a). A może zwyczajnie nie mieli siły.


Zobaczcie, że zarzuty kierujecie w stronę naszej ekipy a to Japończycy w końcówce częściej byli przy piłce - przegrywali ale mimo to zachowali się jak zachowali. Kalkulacja na chłodno.



Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #424 dnia: 28.06.2018, 19:10 »
Nie narzekajmy... :facepalm: W ogólnym rozrachunku wypadliśmy lepiej od aktualnych mistrzów Niemców... :) O:) a to już ogromny sukces :D :P
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 962
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #425 dnia: 28.06.2018, 19:16 »
Jak dla mnie to wielkiej różnicy nie ma. Niemcy i my jedziemy do domu,a jeden wygrany mecz,nota bene bardzo przeciętny niczego nie zmienia. Ogólny rozrachunek mundialu to porażka w bardzo kiepskim stylu.
Adam

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #426 dnia: 28.06.2018, 19:18 »
Niemcy to przynajmniej oddali ponad 60 strzałów,a my? Le kabaret.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #427 dnia: 28.06.2018, 19:42 »
Powinienem napisać Kur..a ,grają o HONOR a od 80 minuty bronią wyniku i żaden podkreślam żaden zawodnik nie przekracza swojej połowy boiska. Japonia wie że wyszła więc nie ryzykuje ale MY gramy o HONOR ( ponoć) przy linii stoi Błaszczykowski czeka na zmianę 4 minuty a oni Kur..a nie atakują tylko czekają na Japonie na swojej połowie >:O >:O :facepalm: Najważniejszy wynik 1:0 ja pierdzielę PIŁKARSKIE MALINY 2018
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #428 dnia: 28.06.2018, 19:48 »
Jedno jest pewne, uczestniczyliśmy w trzech najgorszych meczach tych mistrzostw. Przypadek?
Jacek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #429 dnia: 28.06.2018, 19:53 »
Niestety nie Jacek :facepalm:
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #430 dnia: 28.06.2018, 22:26 »
Panowie z tego mundialu będzie niezła afera ! Po ostatnim wywiadzie Prawandowskiego to nie powinno być go w kadrze po mundialu ! Narzeka na zespół, mówi że mu piłek nie dają ale prawda jest taka że jak przeanalizujemy jego grę to on w polu karnym stoi jak słup soli i nie sprawia żadnego problemu obrońcą... biegnie taki skrzydłowy w jak widzi że w polu karnym nie ma życia bo Prawy nie zrobi nawet ruchu do piłki tylko stoi z obrońcą na plecach to jak mu podać ? wtedy piłka do tylu i tak w koło macieju...To nie jest bayern gdzie ribery zagra mu piłkę na nos czy kimmich. Zresztą w meczach z Realem też grał dokładnie to samo temu nie miał okazji na gola. Moim zdaniem nie nadaje się na kapitana bo odleciał od tej drużyny za bardzo swoim ego że zaczął kwestionować umiejętności kolegów gdy nigdy tego nie robił wcześniej. Jest rozłam w drużynie, bo dziś pazdan i rybus po tym co powiedzieli już nie zagrali a z tego co mówili wynika że Nawałka przekombinował.

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 039
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #431 dnia: 28.06.2018, 22:33 »
Mój niemiecki kolega do porażki Niemiec podszedł w pozytywny sposób, mówi że i tak dalej zaszli w tych mistrzostwach niż Włosi i Holendrzy, więc nie jest źle ;)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #432 dnia: 28.06.2018, 23:03 »
;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #433 dnia: 28.06.2018, 23:31 »
Faktycznie, nie było to głupie posunięcie :) Ale żeby się nie okazało, że Kolumbia wyśle Wyspiarzy na wcześniejsze wakacje :D :D :D
Lucjan

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #434 dnia: 29.06.2018, 00:19 »
Myślę że Anglia bardziej chciała ominąć Brazylię w kolejnej rundzie... Ale fakt, żeby się na Kolumbii nie przejechali.