Autor Wątek: MŚ Rosja 2018  (Przeczytany 41895 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #465 dnia: 01.07.2018, 20:54 »
Powiem tak... gdyby nasi byli na miejscu Rosji i zagraliby tak samo, to bylibyśmy wniebowzięci ;)
Rosja zagrała na tyle, na ile ich było stać. Jak widać na Hiszpanię wystarczyło :bravo:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Ninja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #466 dnia: 01.07.2018, 20:54 »
Nie wiem, czy macie tak jak ja, ale wolę serducho do walki i płuca na glebie, niż klepaninę zmanierowanych asów.

Brawo, Rosja!

Wszystko się zgadza co napisałeś ale co ma do tego "Brawo, Rosja!"
W tym meczu raczej zagrali średnio jeśli nie słabo

Hmmm. Ja tak a'konto? Rosja odpadnie w półfinale. A zagrali tak, jak nasi 2 lata temu, za co byli wszem i wobec chwaleni  :)

Rosjanie (nie piszę "ruscy", bo ja się nie montuję w narodowe kompleksy) zostawili na zielonym serducho i pot. I za to ich szanuję. Sądzę, że spocili się bardziej niż Polacy i Japończycy razem wzięci w pewnym meczu  ;)

Rosjanie czy Ruskie czy kacapy czy jak ich tam by nie nazwał to ( to chyba dobrze że nie mamsz kompleksów ) w tym meczu nie zostawili na zielonym serducha . No nie mogę się z Tobą zgodzić że mecz w wykonaniu kacapó :P był ładnym widowiskiem
Piszmy o tym co oglądamy teraz a nie o tym co zagrali Polacy z Japończykami

Mecz był średni 8)

Online Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #467 dnia: 01.07.2018, 20:56 »
Nie wiem, czy macie tak jak ja, ale wolę serducho do walki i płuca na glebie, niż klepaninę zmanierowanych asów.

Brawo, Rosja!

Wszystko się zgadza co napisałeś ale co ma do tego "Brawo, Rosja!"
W tym meczu raczej zagrali średnio jeśli nie słabo

Hmmm. Ja tak a'konto? Rosja odpadnie w półfinale. A zagrali tak, jak nasi 2 lata temu, za co byli wszem i wobec chwaleni  :)

Rosjanie (nie piszę "ruscy", bo ja się nie montuję w narodowe kompleksy) zostawili na zielonym serducho i pot. I za to ich szanuję. Sądzę, że spocili się bardziej niż Polacy i Japończycy razem wzięci w pewnym meczu  ;)

Serducho może i zostawili, ale to słaby zespół. Myślałem, że Hiszpania w końcu pokaże klasę bo zawodników mają na największej półce i to na każdej pozycji. Niestety brakowało im woli walki i cieszę się, że odpadli.

Offline Ninja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #468 dnia: 01.07.2018, 20:57 »
Powiem tak... gdyby nasi byli na miejscu Rosji i zagraliby tak samo, to bylibyśmy wniebowzięci ;)
Rosja zagrała na tyle, na ile ich było stać. Jak widać na Hiszpanię wystarczyło :bravo:
Qrffffa ludzie ale nie byli nasi na ich miejscu i nikt nie był wniebowzięty bo to co zagrali nasi to jest ......hmmmm.... to nic nie jest ( a raczej nic nie było )
Piszmy o tym co teraz widzimy , a nie coś tam coś tam sruty tuty :P

Online Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #469 dnia: 01.07.2018, 20:57 »
Nie wiem, czy macie tak jak ja, ale wolę serducho do walki i płuca na glebie, niż klepaninę zmanierowanych asów.

Brawo, Rosja!

Wszystko się zgadza co napisałeś ale co ma do tego "Brawo, Rosja!"
W tym meczu raczej zagrali średnio jeśli nie słabo

Hmmm. Ja tak a'konto? Rosja odpadnie w półfinale. A zagrali tak, jak nasi 2 lata temu, za co byli wszem i wobec chwaleni  :)

Rosjanie (nie piszę "ruscy", bo ja się nie montuję w narodowe kompleksy) zostawili na zielonym serducho i pot. I za to ich szanuję. Sądzę, że spocili się bardziej niż Polacy i Japończycy razem wzięci w pewnym meczu  ;)

Rosjanie czy Ruskie czy kacapy czy jak ich tam by nie nazwał to ( to chyba dobrze że nie mamsz kompleksów ) w tym meczu nie zostawili na zielonym serducha . No nie mogę się z Tobą zgodzić że mecz w wykonaniu kacapó :P był ładnym widowiskiem
Piszmy o tym co oglądamy teraz a nie o tym co zagrali Polacy z Japończykami

Mecz był średni 8)

Nie wiem, czy byłbyś zadowolony gdyby Ciebie ktoś tak wyzywał.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #470 dnia: 01.07.2018, 21:02 »
Powiem tak... gdyby nasi byli na miejscu Rosji i zagraliby tak samo, to bylibyśmy wniebowzięci ;)
Rosja zagrała na tyle, na ile ich było stać. Jak widać na Hiszpanię wystarczyło :bravo:
Qrffffa ludzie ale nie byli nasi na ich miejscu i nikt nie był wniebowzięty bo to co zagrali nasi to jest ......hmmmm.... to nic nie jest ( a raczej nic nie było )
Piszmy o tym co teraz widzimy , a nie coś tam coś tam sruty tuty :P

Mi się podobała gra Rosji. Piszę o tym co widziałem. Byli skuteczni, taktyka się sprawdziła, grają dalej. To jest turniej, turniej piłkarski a nie Taniec z Gwiazdami, gdzie ocenia się czy ktoś ładnie kręcił tyłkiem. Tyle. Tylko i aż.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #471 dnia: 01.07.2018, 21:09 »
Widowisko dla kibiców było słabe. Każdy chciałby oglądać grad bramek lub chociaż mnóstwo sytuacji podbramkowych. Niestety tego brakowało. Rosjanie nie zagrali wybitnego meczu. To Hiszpanie zagrali bardzo słabo. Rozczarowali...
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #472 dnia: 01.07.2018, 21:22 »
Grzechu nie każdy mecz wygląda jak Francja - Argentyna .... a szkoda, to była piłkarska poezja :)
Michał

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #473 dnia: 01.07.2018, 21:23 »
Było takie Euro, w trakcie którego wszyscy wieszali psy na grze Grecji. Gimby nie pamientajo  :)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #474 dnia: 01.07.2018, 21:24 »
Oj było, było ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #475 dnia: 01.07.2018, 21:28 »
Grzechu nie każdy mecz wygląda jak Francja - Argentyna .... a szkoda, to była piłkarska poezja :)
Oj tak, to była uczta :bravo:
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline Ninja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #476 dnia: 01.07.2018, 21:42 »
Widowisko dla kibiców było słabe. Każdy chciałby oglądać grad bramek lub chociaż mnóstwo sytuacji podbramkowych. Niestety tego brakowało. Rosjanie nie zagrali wybitnego meczu. To Hiszpanie zagrali bardzo słabo. Rozczarowali...

 :bravo: :bravo: :bravo:
 :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 :beer:

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #477 dnia: 01.07.2018, 21:54 »
Było takie Euro, w trakcie którego wszyscy wieszali psy na grze Grecji. Gimby nie pamientajo  :)
I ta ich "brzydka" gra daleko ich zaniosła :)
Uzależniony od wędkarstwa

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #478 dnia: 01.07.2018, 22:36 »
Dzień pecha. Obstawiałem 2:1 dla Chorwacji. Ech, Luka. >:O Mimo to uważam, że karniak powinien być powtórzony.

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 039
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #479 dnia: 01.07.2018, 23:01 »
Widowisko dla kibiców było słabe. Każdy chciałby oglądać grad bramek lub chociaż mnóstwo sytuacji podbramkowych. Niestety tego brakowało. Rosjanie nie zagrali wybitnego meczu. To Hiszpanie zagrali bardzo słabo. Rozczarowali...
Hiszpanie nie tyle co słabo, co nie mieli sposobu by rozpracować 11tu broniących Rosjan. Cały rosyjski zespół cofał się pod swoją bramkę i bronił, każdy zespół by miał z nimi problem.