MEDIA i MULTIMEDIA > Aplikacje

Nowa aplikacja wędkarska - Fiszi

(1/2) > >>

Amurak:
🎣 Witajcie, Forumowicze! Mam gorącą nowinę do podzielenia się z Wami! 🌟 Po roku ciężkiej pracy, z dumą prezentuję Wam nasz najnowszy projekt - aplikację wędkarską FISZI :narybki:

FISZI to nie tylko kolejna aplikacja, to prawdziwe dzieło stworzone przez wędkarzy dla wędkarzy. Niektórzy z Was już mieli okazję uczestniczyć w testach i dzielić się cennymi pomysłami, za co serdecznie dziękuję! Dziś serdecznie zapraszam Was do dołączenia do naszej społeczności FISZI.

Co znajdziecie w naszej aplikacji? Oto tylko niektóre z funkcjonalności, które przygotowaliśmy dla Was:

- Porady: Tworzone przez doświadczonych wędkarzy, oferujące cenne wskazówki dotyczące różnych technik wędkarskich.
- Giełda: Możliwość sprzedaży i zakupu produktów wędkarskich, zapewniająca łatwy dostęp do potrzebnego sprzętu.
- Relacje z wody: Podziel się swoimi wędkarskimi przygodami, opisując swoje wyprawy i łowiska, które odwiedziłeś.
- Forum: Miejsce, gdzie możesz dyskutować, zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi wędkarzami.
- Mapa łowisk: Interaktywna mapa z oznaczeniem łowisk w całej Polsce, z podziałem na łowiska komercyjne i PZW. Jeśli brakuje jakiejś lokalizacji, z przyjemnością ją dodamy!
- Rozpoznawanie ryb: Przesłanie zdjęcia ryby pozwoli nam zidentyfikować jej gatunek dzięki sztucznej inteligencji.
- Chat: Możliwość komunikacji z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym.
- Twój profil: Dostosuj swój profil dodając zdjęcia oraz linki do swoich social mediów, aby promować swoją pasję wędkarską.

Dołącz już teraz do społeczności FISZI! 🚀🐟
 
Uprzedzając pytania:

1. Czy trzeba się rejestrować? Tak trzeba się zarejestrować aby móc korzystać z aplikacji
2. Czy jest dostępna aplikacja mobilna? Jeszcze nie, prace nad aplikacją mobilną trwają, można aktualnie wejść na stronę i korzystać z nią w pełni na telefonie ale w sklepach jej nie ma (można sobie tą stronę przypiąć do ekranu głównego w telefonie i działa to bardzo fajnie)
3. Czy aplikacja jest darmowa? Na ten moment przez pierwszy rok jest całkowicie darmowa, później możliwe, że przedłużenie subskrypcji będzie płatne za jakieś niewielkie pieniądze w celu utrzymania aplikacji jak i wynagradzania twórców (prawdopodobnie zostanie to zniesione ponieważ liczymy na inne formy monetyzacji aplikacji w przyszłości)
4. Czy są reklamy? Nie ma żadnych irytujących reklam

Zapraszam do rejestracji :)

Link do aplikacji: https://www.fiszi.pl/home/

IceCoffee:
Szczerze polecam , widać duży wklad pracy włożony przez autora.  Bardzo fajna aplikacja,moim zdaniem najciekawsze z obecnie dostępnych

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

carl23:
To ja może łyżkę dziegciu dodam od siebie. Proszę potraktować poniższy wpis jako moją subiektywną opinię po rejestracji w portalu i przejrzeniu możliwości.
Dla mnie od strony usera nie ma tam żadnej innowacji póki co. Ot różne możliwości pogaduszek jak czat, forum. Znad wody można śmiało wpiąć w forum jako jeden wątek.
Giełda-kolejny element/dział forum/podforum.
Łowiska-kolejna odsłona znajdzłowisko? Przy obecnej wiedzy/grupach wędkarskich/forach większość jeździ na z góry zaplanowane łowiska, zatem info potrzebne dość rzadko, gdy np. szukamy łowiska na urlop etc.
Samo usability-jest ok, przejrzyście.
Szata graficzna-kwestia gustu.
Rozpoznawanie ryby-dużo szybciej obiektywem googla to zrobię, bo nie muszę wrzucać foty do portalu, tylko robię-rozpoznaję.

Do sedna-dla mnie kolejny portalik, a nie specjalna "aplikacja" dla wędkarzy ,taki zlepek rzekłbym kilku stron. I tu w sumie nic złego. Tylko, że to kolejne miejsce do rozmów, poza grupami fb/forami-czyli to wszystko już jest/mamy, to tylko kolejna odsłona.
Dla mnie jako wędkarza brakuje najważniejszego:
Statystyk osobistych. Rozbudowanych, połączonych najlepiej z jakąś apką pogodową, która po gps sczytałaby miejsce gdzie łowię w danym dniu i sparsowała datę, temperaturę, ciśnienie. Wrzucając fotki ryb z danej sesji bym mógł je poklasyfikować na gatunki (a najlepiej rozpoznawanie AI przydzieliło je do danych gatunków. A potem sortowanie tego po datach/ciśnieniu czy ilości złowionych per data. Do tego notatki w jaki sposób/na co łowiłem.
Taka "aplikacja" pozwalałaby na wyciąganie solidnych wniosków znad wody dla siebie co za tym idzie znacząco rozwijałaby nas jako wędkarzy. W obecnej chwili jest to mocno rozbudowany komunikator.

Amurak:
Na wstępnie bardzo dziękuję za Pana opinię, jest to dla nas jako twórców bardzo ważne, aby zbierać feedback :bravo: W dużej części się z Panem zgadzam, jest wiele rzeczy, które można by było dodać i które poprawiłyby działanie aplikacji i wyróżnienie się na tle forum / grup na fb, mamy wiele pomysłów w głowie i też ciągle zbieramy różne opinie od użytkowników. Proszę pamiętać, że aplikacja dopiero co powstała, z czasem mamy zamiar ją rozwijać i poszerzać jej działanie, chcemy się dostosowywać do potrzeb użytkowników i jeżeli będziemy widzieć, że jest zapotrzebowanie na jakieś funkcjonalności to na pewno to dodamy (o ile jest to możliwe) ;) Na przykład już jest połączenie, że można podpiąć relacje znad wody z łowiskiem, dzięki czemu od razu jest wiadomo z jakiego łowiska pochodzi dana relacja i również na stronie łowiska relacje powiązane z tym łowiskiem się wyświetlają :) Jeszcze raz dziękuję bardzo za opinie! Mam nadzieję, że zajrzy czasem Pan do aplikacji i może będzie tam już coś, co Pana mocniej zainteresuje :) Chcemy dostosowywać się do potrzeb użytkowników :narybki:

Szpadel:
Też to odbieram jako portal, zwykłe forum a nie aplikacje dla wędkarzy.
Nie ma tu nic nowego co by mnie skłoniło do korzystania z tego. Forum? Giełda? Mapy łowisk? Chat? Profil? Przecież to już wszystko mamy.


--- Cytat: Amurak w 23.04.2024, 10:18 ---Na przykład już jest połączenie, że można podpiąć relacje znad wody z łowiskiem, dzięki czemu od razu jest wiadomo z jakiego łowiska pochodzi dana relacja i również na stronie łowiska relacje powiązane z tym łowiskiem się wyświetlają :)

--- Koniec cytatu ---
W dobie przełowionych łowisk, mega dużej presji i beretowania wszystkiego co zdoła połknąć haczyk to raczej na minus taka możliwość ;)

--- Cytat: carl23 w 23.04.2024, 09:01 ---Dla mnie jako wędkarza brakuje najważniejszego:
Statystyk osobistych.

--- Koniec cytatu ---
Najprostsze pomysły są najlepsze :P Mi brakuje prostej aplikacji w której właśnie bym zapisał sobie pogodę, stan wody, fazy księżyca i co się udało złowić typu nazwa ryby, cm i np przynęta i krótką notatkę. Oczywiście obowiązkowo możliwość przeniesienia zebranych danych na nowe urządzenie.

A co do rozpoznawania ryb to wrzuciłem dwa zdjęcia boleni i wyszło, że jeden to leszcz a drugi boleń był w prawie 70% płocią a w 50% boleniem :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej