Autor Wątek: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby  (Przeczytany 79506 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #287 dnia: 17.11.2020, 23:31 »
Przeglądałem dziś facebooka pewnego łowiska, czy dobrze widziałem tam Twoje nazwisko i szykują się zawody niebawem? ;) Jeśli tak to czy wiesz może,  czy będzie można po prostu wpaść pokibicować? 3mam kciuki i powodzenia :D  Chyba skorzystam z ładnej pogody i się tam jutro wybiorę z  wędkami.
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #289 dnia: 21.11.2020, 18:27 »
O rany, ale tempo kręcenia filmów. :)
Powiem szczerze, że oglądałem kanał  od powstania. Od powrotu Davida do ojczyzny zaprzestałem. Jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo". Aby nie było niejasności, Davida bardzo cenię. Świetny gość, ma wiedzę i filmy mają(miały wcześniejsze) swój klimat.  Niestety od jakiegoś czasu za bardzo skomercjalizowane jak dla mnie. Mimo wszystko życzę Davidowi jak najlepiej.
Adam

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #290 dnia: 21.11.2020, 18:46 »
Nikt w necie nie dzieli się wiedzą i nie poświęca wielu godzin na kręcenie, montaż i to wszystko za free. Nie ma tak, z resztą nikt z nas raczej nie lubi pracować za darmo.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #291 dnia: 21.11.2020, 19:13 »
Nie mam o to żadnych pretensji. Po prostu kanał przestał mi odpowiadać i tyle. ;)
Adam

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #292 dnia: 21.11.2020, 19:24 »
Też nie lubię jak materiału jest zbyt dużo. Wolę oglądać raz na jakiś czas, bo tak to tylko przewijam albo zapominam później obejrzeć.
Ale to też inny target. Dlatego cenię takie wstawki jak karpiolog czy karpiowy janusz.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #293 dnia: 21.11.2020, 20:28 »
Też nie lubię jak materiału jest zbyt dużo. Wolę oglądać raz na jakiś czas, bo tak to tylko przewijam albo zapominam później obejrzeć.
Ale to też inny target. Dlatego cenię takie wstawki jak karpiolog czy karpiowy janusz.
Nie mam o to żadnych pretensji. Po prostu kanał przestał mi odpowiadać i tyle. ;)
Internet jest duży i w sumie to dobrze, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno widz jak i twórca. Podkreśliłem tylko, że należy mieć świadomość, że nikt nie działa pro bono. Indywidualne preferencje to inna sprawa. Co do samych filmów-ja doceniam każdy wędkarski, że tym ludziom się chce. Ja rozumiem, że to ich biznes, ich profity, jednak mimo wszystko doceniam ich pracę, bo dzięki temu grudzień-luty mam dzięki nim co obejrzeć przy kawie, gdy pogoda nie pozwala na wędkowanie, jak również dzięki filmom polskim i zagranicznym wiele się nauczyłem w temacie klasyka i metody, co bez netu byłoby niemożliwe. Karpiowego Janusza też oglądam, z resztą brałem kiedyś cypel na Eko Farmie jak kończył wędkować z Martyną, chłopak z pasją nie tylko do wędkowania, ale i do montażu, ale jak inni, też nie robi tego "for free". Tak wygląda internet-wydawca szuka zarobku, widz szuka atrakcji, angielskie filmy są składane na podobnej zasadzie, tyle, że może dla nas bardziej egzotyczne, lub przyćmiewane jest to wszystko przez uznane w wędkarskim świecie persony. :beer:

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #294 dnia: 29.11.2020, 18:44 »
O rany, ale tempo kręcenia filmów. :)
Powiem szczerze, że oglądałem kanał  od powstania. Od powrotu Davida do ojczyzny zaprzestałem. Jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo". Aby nie było niejasności, Davida bardzo cenię. Świetny gość, ma wiedzę i filmy mają(miały wcześniejsze) swój klimat.  Niestety od jakiegoś czasu za bardzo skomercjalizowane jak dla mnie. Mimo wszystko życzę Davidowi jak najlepiej.
Powiec co w filmach z tymi plotkami jest komercja? Bo naprawdę niedługo bede musiał chyba zacząć filmy robić bez gadania. Masz ziemię chmurę i dziki las. Faktycznie komercja z poleceniem ze jak nie kupisz to nie połowisz.
Dodatkowo jak widać od stycznia używam 1 zanety od fb i jest to leszcz nauczyłem sie jej i potrafię ja podać wszędzie. Rozumiem że jakbym w każdym odcinku pokazywał inna złota zanete lub za każdym razem lowil na suoer nowe przynęty i wędki. Aha i cenie sobie najbardziej to
Zjechałeś do polski to już nie oglądam bo cos tam cos tam.
Dzięki za miłe słowo i poparcie w tej bardzo trudnej decyzji o, dobrze ze większość ludzi życzy powodzenia i cieszy się z tego faktu.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #295 dnia: 29.11.2020, 21:06 »
David, jeżeli Ciebie uraziłem to przepraszam z całego serca. Nie było to moja intencją. jak pisałem wcześniej bardzo bardzo lubię/lubiłem Twoje filmy. Wiele z nich się nauczyłem. Jeżeli chodzi o "skomercjalizowanie" to nie miałem na myśli miejsc w których łowisz. Jestem zwolennikiem naturalnych łowisk. Nie odpowiada mi "lokowanie produktu",swego czasu mocno FB. Nic nie mam do tej firmy, sam używam, ale za dużo tego jak dla mnie. Rozumiem doskonale, że na pewnym poziomie większość Youtuberów ma zaplecze sponsorskie. Nic mi do tego, ale mnie to nie odpowiada i wyraziłem swoje zdanie. Co do powrotu do kraju. Twoja decyzja.  Nie wpłynęła bynajmniej na to, że przestałem oglądać Twój kanał. Po prostu zbiegło się w czasie. Kręcisz więcej filmów od tego momentu i mam przesyt. Kota też można zagłaskać. ;) Szczerze życzę Tobie wszystkiego dobrego na przyszłość.
Adam

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #296 dnia: 30.11.2020, 13:28 »
Zapraszam na kolejny film.

Offline JaroW

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #297 dnia: 30.11.2020, 15:06 »
Witam
super połowione.. :thumbup:
 :fish: :narybki:

ps. mam tylko pytanie dlaczego nie opowiadasz o sobie jako  JA  w pierwszej osobie
 tylko łowiMY złowiliśMY
 przecież to ty łowisz ... :narybki:
Pozdrawiam.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉