ADMINISTRACJA > Administracja i regulamin forum

Segregacja wątków w dziale Giełda

(1/5) > >>

Ciapaty:
Myśleliście o tym kiedyś?
Podział giełdy na: spinning, spławik, grunt... ?
Czasami jak chce się coś znaleźć to jest problem, muszę przewijać "trochę" wątków, żeby znaleźć jeden, który by mnie interesował, zwłaszcza gdy np. pośród masy wątków na giełdzie sprawdzam czy ktoś nie sprzedaje casta lub ul spina.
Często jest też tytuł "wyprzedaż" i trzeba wchodzić w wątek, żeby sprawdzić co dany użytkownik sprzedaje
Nie wiem czy to dobry pomysł, opinię zostawiam innym

boguss1982:

--- Cytat: Ciapaty w 29.10.2021, 11:56 ---Myśleliście o tym kiedyś?
Podział giełdy na: spinning, spławik, grunt... ?
Czasami jak chce się coś znaleźć to jest problem, muszę przewijać "trochę" wątków, żeby znaleźć jeden, który by mnie interesował, zwłaszcza gdy np. pośród masy wątków na giełdzie sprawdzam czy ktoś nie sprzedaje casta lub ul spina.
Często jest też tytuł "wyprzedaż" i trzeba wchodzić w wątek, żeby sprawdzić co dany użytkownik sprzedaje
Nie wiem czy to dobry pomysł, opinię zostawiam innym

--- Koniec cytatu ---
To fakt, znalezienie czegokolwiek po kilku dniach nieobecności na giełdzie stanowi problem. Gdyby teraz admin miał to wszystko segregować :facepalm: , może lepiej żeby w tytułach konkretnie podawać czego dotyczy sprzęt.

np. GRUNT/ WĘDKI   i tutaj podajemy nazwę
      GRUNT/ KOŁOWROTKI nazwa
      SPINNING / WĘDKI  nazwa
       itd.....itd......
     wystarczy żeby wystawiający ogłoszenie na giełdzie poświęcił kilka sekund na dopisanie w tytule kupna/ sprzedaży odpowiedniej kategorii.

Tadek:

--- Cytat: boguss1982 w 29.10.2021, 12:23 ---
--- Cytat: Ciapaty w 29.10.2021, 11:56 ---...ciach...
Podział giełdy na: spinning, spławik, grunt... ?
...ciach...
--- Koniec cytatu ---

...ciach...
może lepiej żeby w tytułach konkretnie podawać czego dotyczy sprzęt.

np. GRUNT/ WĘDKI   i tutaj podajemy nazwę
      GRUNT/ KOŁOWROTKI nazwa
      SPINNING / WĘDKI  nazwa
       itd.....itd...

--- Koniec cytatu ---

Realnie..? Panowie, jakoś nie wierzę, aby CZŁOWIEK mógł tego dokonać.
Posegregować to, co już jest, to robota na pełnym etacie z zaniedbywaniem rodziny, snu i higieny ;)
Wymagać potem aby autor następnego ogłoszenia ściśle przestrzegali reguł (bo inaczej cała robota porządkowania i system szlag trafi)? Psić! Tego CZŁOWIEK, nie da rady zrobić ;)

PS. Być może pan premier (samodyscyplina) jest w stanie tak działać, ale szary obywatel... (?)

Ciapaty:

--- Cytat: boguss1982 w 29.10.2021, 12:23 ---
--- Cytat: Ciapaty w 29.10.2021, 11:56 ---Myśleliście o tym kiedyś?
Podział giełdy na: spinning, spławik, grunt... ?
Czasami jak chce się coś znaleźć to jest problem, muszę przewijać "trochę" wątków, żeby znaleźć jeden, który by mnie interesował, zwłaszcza gdy np. pośród masy wątków na giełdzie sprawdzam czy ktoś nie sprzedaje casta lub ul spina.
Często jest też tytuł "wyprzedaż" i trzeba wchodzić w wątek, żeby sprawdzić co dany użytkownik sprzedaje
Nie wiem czy to dobry pomysł, opinię zostawiam innym

--- Koniec cytatu ---
To fakt, znalezienie czegokolwiek po kilku dniach nieobecności na giełdzie stanowi problem. Gdyby teraz admin miał to wszystko segregować :facepalm: , może lepiej żeby w tytułach konkretnie podawać czego dotyczy sprzęt.

np. GRUNT/ WĘDKI   i tutaj podajemy nazwę
      GRUNT/ KOŁOWROTKI nazwa
      SPINNING / WĘDKI  nazwa
       itd.....itd......
     wystarczy żeby wystawiający ogłoszenie na giełdzie poświęcił kilka sekund na dopisanie w tytule kupna/ sprzedaży odpowiedniej kategorii.

--- Koniec cytatu ---
Też dobry pomysł.
Wystarczyłoby szukać po tytułach
Bardziej realne niż segrogowanie wątków na kat.

Adam M:
Było by super,np spining mnie wogle czy spławik nie interesuje,miał bym feeder i nie musiał bym szukać,przewijać,jestem za

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej