POWITALNIA > Przywitaj się

Cześc, witam. Początkujący wędkarz.

(1/1)

Sztangistaa:
Witam z wędką mam do czynienia od dziecka, lecz od tego sezonu zaczynam swoją wędkarską przygodę na "całego". ;D
Mam kilka pytań na sam początek:
-co z kartą wędkarską? Jestem jeszcze uczniem i z tego co wiem to obowiązuję mnie zniżka.. Ile pieniędzy wyjdzie mnie cała zabawa z kartą, egzaminem i zezwoleniami. (OPOLE) i jakie koło wędkarskie w Opolu polecacie, chodzi mi przede wszystkim o aktywność.

- Jakie łowiska komercyjne oraz te na których można wędkować na "dziko" (chodzi mi o te łowiska na których nie potrzebuję zezwoleń oraz karty) POLECACIE w okolicach Opola +70km.
METODA, SPINING, SPŁAWIK.

Pozdrawiam Sztangistaa. ;)

Mosteque:
Siemka.
Poza tematami wędkarskimi, tu jest jeden, w którym się odnajdziesz:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=24430.0

Cygnus:
Powitać 8)

Martinez:
Co do łowisk... Od centrum Opola masz 60 km do miejscowości Rudziniec. Tam jest dość fajna komercja. Łowisz na spławik lub klasyk, metoda. Płacisz "od kija".
Łowiłem tam kilkukrotnie, ale jak dla mnie - trochę gwarno i w niedzielę to masa ludu.
Nie polecam łowiska "Jezioro Srebrne" pod Kędzierzynem (nieopodal starego portu) - zarośnięte, w większości domki nad samym brzegiem i o jakiekolwiek stanowisko to trudno jak cholera.
Tutaj znajdziesz cały szereg łowisk komercyjnych: KLIK.
Jeśli coś Ci wpadnie w oko - po prostu podaj nazwę łowiska, może któryś z nas tam wędkował. Z pewnością ułatwi to tak Tobie, jak i nam kwestię tego, gdzie Ci bardziej pasuje łowić.

Miwol:
Cześć 🙂

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej