Autor Wątek: Rybomania Sosnowiec 2017  (Przeczytany 56648 razy)

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #60 dnia: 26.03.2017, 14:21 »
Faktycznie to jest to, Vanity i zielony blank.  Nieźle wyszperałeś ;) :thumbup:
Czesiek

Offline KrisKaras

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #61 dnia: 26.03.2017, 14:24 »
Tylko nie mam pojęcia jak by go spr sprowadzic  do nas

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #62 dnia: 26.03.2017, 14:38 »
Pewnie można napisać do sklepu, jak się zgodzą o wysyłkę za granice. Ale zakładając, że długość transportowa wędki jest 156 cm jak w niektórych egzemplarzach, to zwykłą pocztą tego nie wyślą(max 150cm), a i ryzyko wysokie, że złamią. Wysyłka kurierem ponadgabarytu jak te wędki, to pewnie będzie koszt okolo 100zł+ jak nie lepiej. Zakładając, że cena od FB jest 250 zł, to przy 40 euro(kurs obecny około 4,30 zł) + koszty dostawy + przelew międzywalutowy(zakładając, że nie mają paypala) to jest to nieopłacalne i kupić lepiej u FB, jak coś się stanie można reklamować w Polsce, a wysyłać z powrotem do Rumunii to słaby interes.

Offline KrisKaras

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #63 dnia: 26.03.2017, 14:41 »
No jasne jasne , ja już wczoraj pisałem do eurofishing. Z Zabrza bo  mają mieć te wędki i dać mi znać jak beda .

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #64 dnia: 26.03.2017, 14:43 »
Bardzo ciekawa liczba wariantów tej wędki, zaciekawiliście mnie Panowie. Szkoda, że ich nie pomacałem osobiście :)

Offline KrisKaras

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #65 dnia: 26.03.2017, 14:46 »
Szczytówki tega delikatne mi ten kij bardzo się spodobał i prosiłem o sprzedaż ale się nie udalo. Będę szukał 3,30 do ok 100g jak będę w sprzedaży

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #66 dnia: 26.03.2017, 18:14 »
Byłem dzisiaj od 15 do końca targów tzn do chwili gdy wszyscy zaczęli się pakować. Pogadałem  trochę z kolegą Enzo i zrobiłem tam zakupy - nowa zanęta na bazie owadów , pellety i methodmixy
Wrażenia ogólne podobnie jak koledzy wyżej pisali - masa kulek i pelletów, przynęt, dipów itp. Wielu do tej pory nie znałem
Zaciekawiła mnie oferty dwóch rodzimych firm - RK Baits i  Whitecarp. Bardzo fajne pellety methodowe , kulki i boostery. Kupiłem na próbę , ceny też sympatyczne . Przetestuję i napisze recenzje na temat tych produktów
Ciekawe i dobre jest też to że coraz więcej producentów (nawet tych typowo karpiowych) ma w ofercie towar przeznaczony do methody, przybywa przynęt i gęstych dipów co może być alternatywą dla drogich Goo czy Lava.
Sprzętu grubszego nie oglądałem bo nie mam potrzeb.
Pozdrawiam - Gienek

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #67 dnia: 26.03.2017, 22:04 »
Rybomania 2017 Sosnowiec przeszła do historii...

W tym pięknym zakątku Polski z którego bliżej do Będzina niż Katowic, a mimo to nazywa się Expo Silesia, pojawiliśmy się na otwarciu. Czwórka zwariowanych gości - Krystian, Kamil, Czesiek i Ja, postanowiła, że poprzygląda się nowościom sprzętowym i uzupełni braki w przynętach. Najpierw udaliśmy się na stoisko Harisona, do forumowego Enzo a właściwie Janusza. Mega przyjazny i pozytywny człowiek ! Czas spędzony na tym stoisku, rozmowa o zanętach, nowościach, Kanale Gliwickim i wspólne plany na wędkowanie na wyżej wymienionym sprawiły, że nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z szybkości upływającego czasu.


Pomijając inne mniej znaczące dla nas stoiska udaliśmy się do Bartka i jego stoiska Feeder Bait. Tutaj zakupiliśmy dumbellsy Epidemia, kulki Troll, zanętę Epidemia, CSL (Czesiek o tym wspominał wcześniej) oraz przyglądaliśmy się pracy wędzisk.Ciekawe wędziska - zainteresowały nas bardzo a zapas mocy dało się odczuć. Dodatkowo zostaliśmy obdarowani próbkami przynęt,których jeszcze nie ma w sprzedaży - będziemy testerami ! :D Na tym stoisku spędziliśmy chyba najwięcej czasu - długa rozmowa z Bartkiem, o sposobach wędkowania, przynętach, zaletach itp. pochłonęła nas co nie miara. Bartek - rewelacyjny gość ! Dało się odczuć, że prowadzenie "wózka" jakim jest FB jest nie tylko formą zarobku ale i pasją.

Byliśmy też na stoisku Łowców - Lucio i Dawid niezbyt rozmowni.  Być może sprawa filmiku wrzuconego tutaj w innym temacie wyjaśniła wszystko. A być może po prostu gorszego dnia. Ogólnie nt. produktów wypowiadał się nie będę bo ich nie kupiłem ani nie testowałem ale atmosfera jakaś taka nijaka a wręcz słaba.

HOOKA TV - w skrócie: bardzo pozytywnie.

Na koniec znowu wróciliśmy do Harisona i Janusza. Wspólne zdjęcia, chwila rozmowy i trzeba było wracać do domu.

Podsumowując: Rybomanię 2017 osobiście uznaję za udaną ale nie ze względu na zakupy czy ilość ciekawych stoisk ale ze względu na klimat i nastawienie osób, które poniekąd ją tworzą: dzięki Janusz i Bartek !

Do zobaczenia za rok !:) :)

ps. na zdjęciu od lewej: Krystian, Czesiek, Janusz i ja
Dominik

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #68 dnia: 26.03.2017, 22:28 »
Uf.... :D  Dziękuję Wszystkim za odwiedzenie Harisona, Miło było poznać nowych forumowiczów oraz przywitać i porozmawiać z "legendami z forum" :)
Do Zaś Karlusy! :) :D :thumbup:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Feeder Bait

  • Firma Feeder Bait
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #69 dnia: 11.12.2017, 22:53 »
Skoro to jest reklama to ...

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Rybomania Sosnowiec 2017
« Odpowiedź #70 dnia: 11.12.2017, 23:09 »
Skoro to jest reklama to ...

Widzę tą informację w kolejnym wątku. Na pewno będę o tym pamiętał.
Taki rodzaj reklamy nie spotka się jednak  z przychylnym przyjęciem.
Jest zbyt nachalny, że tak to ujmę.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.