Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 115545 razy)

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Seriale
« Odpowiedź #480 dnia: 01.03.2021, 16:22 »
Ja za to ostatnio ogarnąłem Banshee - jeden z najlepszych seriali jakie widziałem, jak ktoś przegapił tak jak my to niech nadrabia zaległości bo jest miazga.
Zacząłem tez na Netflixie Plemiona Europy, ale po 3 odcinkach odpuszczam, słabizna straszna.
No i dzisiaj zaczyna się ostatni sezon The Walking Dead, liczę na godne zakończenie tasiemca.

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 198
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #481 dnia: 01.03.2021, 16:34 »
Ja na weekend pooglądałem trochę odcinków Kajko i Kokosza. Szkoda że nie mam komiksów. Kilka było, ale jak już to są u rodziców. Jak w ogóle są :facepalm:
Marek

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #482 dnia: 01.03.2021, 16:38 »
Ja za to ostatnio ogarnąłem Banshee - jeden z najlepszych seriali jakie widziałem, jak ktoś przegapił tak jak my to niech nadrabia zaległości bo jest miazga.
Zacząłem tez na Netflixie Plemiona Europy, ale po 3 odcinkach odpuszczam, słabizna straszna.
No i dzisiaj zaczyna się ostatni sezon The Walking Dead, liczę na godne zakończenie tasiemca.
Banshee jest genialnym serialem, uwielbiam :)
Scena bójki szeryfa z tym sportowcem MMA jest jedną z najlepszych bójek filmowych jakie widziałem :)

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 526
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Seriale
« Odpowiedź #483 dnia: 01.03.2021, 16:39 »
No i dzisiaj zaczyna się ostatni sezon The Walking Dead, liczę na godne zakończenie tasiemca.
Tzn.?
Jest 10 sezon obecnie a ma być 11 ... chyba, że czegoś nie wiem

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 592
  • Reputacja: 1986
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #484 dnia: 01.03.2021, 17:06 »
Coś mi to Banshee nie dawało spokoju. Scena wspomniana przez Fishę od razu mi uzmysłowiła, że musiałem to oglądać.

Jeśli jeszcze nie było to polecam Banshee, naprawdę daje radę

Główny aktor z Banshee też miał kiedyś podwójną rolę. W serialu Outrageous Fortune (Do diabła z kryminałem) grał braci bliźniaków. Jeden był wesołym ćpunkiem, drugi poważnym prawnikiem. Absolutny mistrz. Jak Simmons w Odpowiedniku.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Seriale
« Odpowiedź #485 dnia: 01.03.2021, 17:30 »
No i dzisiaj zaczyna się ostatni sezon The Walking Dead, liczę na godne zakończenie tasiemca.
Tzn.?
Jest 10 sezon obecnie a ma być 11 ... chyba, że czegoś nie wiem
Oczywiście że mi się pomyrdało, myślałem że już dzisiaj zaczyna się 11 sezon :facepalm:
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Walking+Dead%22+zako%C5%84czy+si%C4%99+po+11.+sezonie-139239

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Seriale
« Odpowiedź #486 dnia: 01.03.2021, 17:37 »
Muszę obejrzeć ten  Banshee  skoro tak zachwalacie. Sprawdziłem też opinie w sieci, słabych ocen nie ma.
Adam

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Seriale
« Odpowiedź #487 dnia: 01.03.2021, 19:38 »

A ja oglądam serial ZeroZeroZero o włoskiej mafii. Dopiero dwa odcinki, ale dobry jest. Bardzo brutalny.

I robię The Family Man dla Amazona. Serial hinduski. Byłem trochę przerażony, jak go dostałem, ale to żadne abrakadabra. Serial policyjny w zachodnim stylu. W sumie całkiem fajny. Można sporo się dowiedzieć o tej egzotycznej kulturze.


O dzięki zarówno za ten włoski serial, o którym już kiedyś gdzieś słyszałem, jak i za ten hinduski serial. Nie cierpię Bollywoodu, natomiast w Indiach oglądałem kilka sensacyjnych filmów i mi się podobały. Jestem też fanem tamtejszego teleturnieju Milionerzy ;D 


Natomiast wczoraj do rosołu :P oraz z racji osobistych zainteresowań tematyką Bliskiego Wschodu (część serialu była kręcona w Jordanii) obejrzałem sobie pierwszy odcinek...szwedzkiego serialu "Kalifat" i powiem Wam, że bardzo mi się spodobał. Polski opis na Filmwebie nie zachęca do oglądania. Mam jednak nadzieję, że kolejne odcinki też będą trzymać dobry poziom. Polecam

https://www.filmweb.pl/serial/Kalifat-2020-849666

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #488 dnia: 01.03.2021, 19:44 »
Jasne jakieś Banshee, TDW i inne Kalifaty a KOZACKA Miłość to niby nikt nie ogląda :D :P :P  :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #489 dnia: 01.03.2021, 20:01 »
Ja na weekend pooglądałem trochę odcinków Kajko i Kokosza. Szkoda że nie mam komiksów. Kilka było, ale jak już to są u rodziców. Jak w ogóle są :facepalm:
Ja też oglądałem ale dziwny dla mnie głos mają.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Seriale
« Odpowiedź #490 dnia: 01.03.2021, 20:04 »
Kalifat, dobry serial. Jakos tak wychodzi, że ostatnio oglądam tylko filmy o tematyce izraelskiej, palestyńskiej, islamskiej itd. :)
Po Faudzie obejrzałem Szpiega( na faktach), niezły serial, no i miło było powrócić w znajome regiony choćby tylko przed TV.

Enzo, Kozacką Miłość oglądają moi rodzice. :)
Adam

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Seriale
« Odpowiedź #491 dnia: 01.03.2021, 21:13 »
Kalifat, dobry serial. Jakos tak wychodzi, że ostatnio oglądam tylko filmy o tematyce izraelskiej, palestyńskiej, islamskiej itd. :)
Po Faudzie obejrzałem Szpiega( na faktach), niezły serial, no i miło było powrócić w znajome regiony choćby tylko przed TV.

Enzo, Kozacką Miłość oglądają moi rodzice. :)
Börü w tym klimacie jeszcze godne uwagi.

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 683
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Seriale
« Odpowiedź #492 dnia: 01.03.2021, 22:12 »
Ja na weekend pooglądałem trochę odcinków Kajko i Kokosza. Szkoda że nie mam komiksów. Kilka było, ale jak już to są u rodziców. Jak w ogóle są :facepalm:

Swego czasu sprzedałem w antykwariacie kilkaset komiksów z Marvela i DC, które u nas wychodziły od pierwszego numeru ( rok 90/91) do 96/97 roku. Praktycznie miałem wszystkie punishery, supermany, Spidermany, xmeny, Batmany i inne.
Naszych rodzimych Tytusów, kajków i kokoszy, kleksów i innych nie sprzedałem bo to kolekcja starszych braci ( roczniki 77, 74). Naprawdę kawał dobrego komiksu.
Co ciekawe we wtorki w kioskach z faktem są dostępne Tytusy. Jutro drugi numer :p. Tydzień temu kupiłem  i przeczytałem synowi (rocznik 2015) pierwszy numer. Tak się śmiał, że głowa mała (zresztą ja też) :p . Aż ciężko uwierzyć, że komiks ten ma 55lat i dalej śmieszy. Poza tym była fajna podróż sentymentalna dla mnie do czasów  dzieciństwa.

Wracając do seriali, oglądaliśmy w niedziele na Netflixie Kajko i Kokosza. Młodemu nawet się podobał :)

Z seriali to podbiję "Ślepnąc od świateł" Dario wymiata ;D

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 592
  • Reputacja: 1986
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #493 dnia: 10.05.2022, 10:59 »
Właśnie skończyłem robić film Rush (Wyścig). Opowiada o rywalizacji Nikiego Laudy i Jamesa Hunta. Świetne dzieło dla fanów F1, ale nie tylko. Polecam.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Seriale
« Odpowiedź #494 dnia: 10.05.2022, 11:03 »
To jakaś nowa wersja ? Bo jeden juz widziałem :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz