Autor Wątek: Nasze karpiowanie  (Przeczytany 354008 razy)

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1320 dnia: 09.10.2019, 09:35 »
Szkoda Luk, że zanim napisałeś swoją odpowiedź usunąłeś mój wpis, w którym GRZECZNIE zakomunikowałem, że dla mnie temat jest zamknięty i żeby nikt nie wkładał mi w usta tego, co nie powiedziałem/napisałem.  Poniekąd Ty też to czynisz.   Jak już mówiłem w usuniętym poście, temat dla mnie jest ZAKOŃCZONY.
Przechodzę ponownie w stan ''read only'' .
P.S. Mam nadzieję, że tego posta nie usuniesz.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1321 dnia: 09.10.2019, 09:54 »
Szkoda Luk, że zanim napisałeś swoją odpowiedź usunąłeś mój wpis, w którym GRZECZNIE zakomunikowałem, że dla mnie temat jest zamknięty i żeby nikt nie wkładał mi w usta tego, co nie powiedziałem/napisałem.  Poniekąd Ty też to czynisz.   Jak już mówiłem w usuniętym poście, temat dla mnie jest ZAKOŃCZONY.
Przechodzę ponownie w stan ''read only'' .
P.S. Mam nadzieję, że tego posta nie usuniesz.

Całkiem ładna pogoda się robi. Weekend, jak na październik ma być rewelacyjny. Proponuję, żebyś podobnie, jak ja w tym momencie zastanowił się nad taktyką i w sobotę udał się na rybki. Potem foteczka na forum i można dyskutować, jak było, co się działo etc.

Dalsze robienie g###o burzy, łapanie ludzi za słówka i filozofowanie nie ma sensu. To nie to forum a już na pewno nie ten wątek. :P
Pozdrawiam Seba

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1322 dnia: 09.10.2019, 11:02 »
Całkiem ładna pogoda się robi. Weekend, jak na październik ma być rewelacyjny. ----> moim zdaniem pogoda prawie idealna, kibicuję Wam, za za tydzień wreszcie i ja mam szanse wyruszyć na łowy ;)
;)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1323 dnia: 09.10.2019, 11:53 »
Całkiem ładna pogoda się robi. Weekend, jak na październik ma być rewelacyjny. ----> moim zdaniem pogoda prawie idealna, kibicuję Wam, za za tydzień wreszcie i ja mam szanse wyruszyć na łowy ;)

Nie dziękuję Mirek - jednak zacieram ręce. Plan jest prosty: start w piątek po pracy. Powrót w niedzielę na obiad :P
Spod mix juz dochodzi, haki na ostrzone i zawiązane. Przynęty na pierwszy ogień mniej więcej wybrane. :P
Pozdrawiam Seba

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1324 dnia: 09.10.2019, 12:15 »
Powodzenia Seba🖒
Ja, jak mnie grypa nie wykończy, to też może w weekend pojadę na rybki

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1325 dnia: 09.10.2019, 12:23 »
Powodzenia Seba🖒
Ja, jak mnie grypa nie wykończy, to też może w weekend pojadę na rybki

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Nie dziękuję ... Powrotu do zdrowia a nad wodą "Kawa po kapitańsku" i można siedzieć ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1326 dnia: 09.10.2019, 20:45 »
Co do wielkości karpi jakie tutaj są prezentowane to możecie zapomnieć na PZW. Po prostu ich nie ma, a jak już są to pojedyncze sztuki.

Kolego z tymi karpiami na PZW nie ma takiej tragedii jaką opisujesz. Owszem , większość wód jest przetrzebiona przez leśne dziadki ale mimo wszystko ryby 10 kg + się trafiają. I to jest właśnie zasługa tego , że często ludzie trzymają takie miejscówki w tajemnicy. Żenię się i niestety mam ostatnio niewiele czasu na ryby , do kolegi Kozi mi sporo brakuje ,  ale kilka ryb 10 kg + z pzw wrzuciłem od zeszłego roku.

Tutaj z ostatniego wypadu tydzień temu. Nigdy nie robię tajemnicy na to łowię (jeśli ktoś pyta), w tym przypadku MEUS , rum kokos , godzina 22-23 na płyciżnie niedaleko od brzegu.  Miejcówek jenak nie podaję , jeśli zacznę łowić na komercjach to chętnie będę się nimi dzielił :beer:




Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1327 dnia: 09.10.2019, 20:51 »
Gratulacje, także z okazji ślubu ;D
;)

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1328 dnia: 09.10.2019, 20:56 »
Miłosz, zastanów się czy chcesz iść na komercję ! ;D ;D
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Ytr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 995
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ryb, ryb Hura!!!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1329 dnia: 09.10.2019, 21:01 »
Gratulacje Mimi :bravo:
Bartek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1330 dnia: 09.10.2019, 21:02 »
Poczekam na zdjęcie. :)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 713
  • Reputacja: 1984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1331 dnia: 09.10.2019, 21:19 »
Szkoda Luk, że zanim napisałeś swoją odpowiedź usunąłeś mój wpis, w którym GRZECZNIE zakomunikowałem, że dla mnie temat jest zamknięty i żeby nikt nie wkładał mi w usta tego, co nie powiedziałem/napisałem.  Poniekąd Ty też to czynisz.   Jak już mówiłem w usuniętym poście, temat dla mnie jest ZAKOŃCZONY.
Przechodzę ponownie w stan ''read only'' .
P.S. Mam nadzieję, że tego posta nie usuniesz.

Zrobiłem tak ponieważ zbytnio się uniosłeś, co wprowadzało jeszcze bardziej nerwową atmosferę :) Mam nadzieję, że nie będziesz się obrażał. Po prostu warto mieć większy dystans do pewnych rzeczy. Z innej mańki - ten wątek ma prawie 100 stron, więc warto pewne rzeczy poruszać umiejętnie. Niepotrzebnie wyskakujesz do chłopaków z pretensjami. Może tylko tobie coś przeszkadza, a innym nie? Zamiast kierować zarzuty, lepiej poprosić lub zaproponować jakąś zmianę w wątku. Zwłaszcza, że Maciek czy Sebula mają długi staż na forum i wiedzą co robią, są u siebie możnaby rzec :)

Ja zrobiłem to co powinien zrobić moderator, ostudzić zapał do większych kłótni. Dlatego bez spiny, po prostu wiele rzeczy tu ma swój bieg od dawien dawna, i wpadanie jak pitbull do kurnika wprowadza nerwową atmosferę. Mogłeś troszkę inaczej dobrać słowa i nie byłoby problemu :)
Lucjan

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1332 dnia: 09.10.2019, 21:44 »
Szkoda Luk, że zanim napisałeś swoją odpowiedź usunąłeś mój wpis, w którym GRZECZNIE zakomunikowałem, że dla mnie temat jest zamknięty i żeby nikt nie wkładał mi w usta tego, co nie powiedziałem/napisałem.  Poniekąd Ty też to czynisz.   Jak już mówiłem w usuniętym poście, temat dla mnie jest ZAKOŃCZONY.
Przechodzę ponownie w stan ''read only'' .
P.S. Mam nadzieję, że tego posta nie usuniesz.

Zrobiłem tak ponieważ zbytnio się uniosłeś, co wprowadzało jeszcze bardziej nerwową atmosferę :) Mam nadzieję, że nie będziesz się obrażał. Po prostu warto mieć większy dystans do pewnych rzeczy. Z innej mańki - ten wątek ma prawie 100 stron, więc warto pewne rzeczy poruszać umiejętnie. Niepotrzebnie wyskakujesz do chłopaków z pretensjami. Może tylko tobie coś przeszkadza, a innym nie? Zamiast kierować zarzuty, lepiej poprosić lub zaproponować jakąś zmianę w wątku. Zwłaszcza, że Maciek czy Sebula mają długi staż na forum i wiedzą co robią, są u siebie możnaby rzec :)

Ja zrobiłem to co powinien zrobić moderator, ostudzić zapał do większych kłótni. Dlatego bez spiny, po prostu wiele rzeczy tu ma swój bieg od dawien dawna, i wpadanie jak pitbull do kurnika wprowadza nerwową atmosferę. Mogłeś troszkę inaczej dobrać słowa i nie byłoby problemu :)
Zbytnio sie unioslem? "Mogles inaczej dobrac slowa" - ty mowisz to serio, czy moze jednak czytales inna konwersacje, niz ta powyzej?  Prosze pokaz gdzie zbytnio sie unioslem. Czy ja tu kogos tu wyzwalem ? To raczej twoi koledzy na mnie naskoczyli jak przyslowiowe bulteriery z personalnymi wycieczkami w moja strone wlacznie. Jak jeszcze raz przeczytasz to ja skromnie cos zasugerowalem.  Przechodze na mode "read only", bo nie mam ochoty na takie utarczki (co zreszta napisalem w watku, ktory usunales).  Zreszta odpowiedzi innych postronnych forumowiczow potwierdzaja moja opinie. Ty jednak stanales solidarnie po stronie swoich kolesi. Ok. Szkoda tylko, ze coraz mniej ciekawych watkow jest na tym forum i fajni ludzie z tego forum znikaja. Zaczynam rozumiec dlaczego. Ale jak ktos kiedys madry powiedzial "Twoj cyrk, twoje malpy" wiec rob jak chcesz.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1333 dnia: 09.10.2019, 22:07 »
Lohi, przestań krzyczeć i atakować w niemal każdym swoim wpisie. Lubie ten wątek a Ty go psujesz.
Nie mam ochoty Cię czytać. Wyłącz się, proszę, jeśli nie masz do wniesienia niczego merytorycznego. :thumbdown:
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Rednose

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nasze karpiowanie
« Odpowiedź #1334 dnia: 09.10.2019, 22:39 »
Lohi, przestań krzyczeć i atakować w niemal każdym swoim wpisie. Lubie ten wątek a Ty go psujesz.
Nie mam ochoty Cię czytać. Wyłącz się, proszę, jeśli nie masz do wniesienia niczego merytorycznego. :thumbdown:
To Ty chyba czytasz inny wątek... Lohi wyraził swoje zdanie i sugestię  po czym został agresywnie zaatakowany wpisami typu: "nie chcesz, nie oglądaj", "nikt Ci nie karze tu zaglądać", "Naucz się łowić, a potem oczekuj", "kup maść na ścisk dupy".  Jeżeli ktoś ma inne zdanie to trzeba od razu atakować?
Pozdrawiam
Darek