ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Inne organizacje wędkarskie

Jak działa OSA

(1/24) > >>

Błasiu:
Cześć

W dzisiejszym przeglądaniu wiadomości internetowych natknąłem się na taki artykuł.
Może kogoś zaciekawi:)

http://www.tvn24.pl/poznan,43/odlawiaja-klusownikow-osa-w-akcji,520530.html

Hein:
Fajnie podoba mi się to ,sam bym dołączył do takich zapaleńców!!

Jędrula:
Jak dla mnie to te chłopaki robią kawał dobrej roboty ale balansują na krawędzi prawa . Takie działanie może źle skończyć dla nich , jak i jakiegoś kłusownika .

Hein:
Moim zdaniem nie ma co rozważać czy działają na krawędzi prawa ,trzeba ich wspomagać każdy jak może ,a obraz nad wodami się odmieni .Trzeba się wziąć w końcu do roboty, bo jak chcemy zmieniać świat to musimy zrobić to właśnie my sami!! Zawsze będę popierał takie inicjatywy, a jeśli są wątpliwości prawne trzeba zmienić prawo!

Jędrula:

--- Cytat: Hein w 05.03.2015, 13:49 ---Moim zdaniem nie ma co rozważać czy działają na krawędzi prawa ,trzeba ich wspomagać każdy jak może ,a obraz nad wodami się odmieni .Trzeba się wziąć w końcu do roboty, bo jak chcemy zmieniać świat to musimy zrobić to właśnie my sami!! Zawsze będę popierał takie inicjatywy, a jeśli są wątpliwości prawne trzeba zmienić prawo!

--- Koniec cytatu ---




Jak najbardziej popieram takie inicjatywy , ale to strażnicy , w trakcie czynności są urzędnikami państwowymi i to oni właśnie powinni najbardziej tego prawa przestrzegać - widać tam broń u jednego z uczestników . Jak ktoś im w trakcie zatrzymania umrze na zawał albo dozna jakiegoś uszczerbku na zdrowiu to dopiero zacznie się jazda , wiem , że można umrzeć wszędzie ale ...
Do tego , któryś z kłusowników weźmie dobrego prawnika to strażnicy mogą stracić nie tylko uprawnienia SSR ale i wolność . Zasada działania dobrego funkcjonariusza ( policjanta ,strażnika , celnika etc )_ , jego bezpieczeństwa to działania zgodnie i w granicach .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej