Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drapichrust dnia 01.05.2024, 19:49 »
Orientuje się ktoś, ile wynosi opłata jednodniowa na okręg kielecki? Bo mnie zaraz ch... strzeli ze stroną pzw, albo mam chwilowe zamroczenie albo jest tak zjebana i nieczytelna że nie mogę znaleźć.
92
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Z jakiej prognozy pogody korzystacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ryba81 dnia 01.05.2024, 19:49 »
93
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zwykly_michal dnia 01.05.2024, 18:05 »
Świat przenosi się do internetu. W ciągu kilku minut można znaleźć dowolną informację, nie trzeba chodzić do biblioteki, szukać po książkach w domu ani kupować czasopism. Pamiętam jak przeczytałem w WP o kulkach proteinowych a później kilka lat gromadziłem wiedzę którą teraz mogę znaleźć w 5 min. Niewiele o nich wiem bo nie używam i dlatego tylko tyle mi zajmie :P

Sklepy upadają bo w internecie można kupić taniej, z dowolnego miejsca w dogodnym momencie. Z tego co mi wiadomo to był główny powód dla którego upadł lokalny sklep Luka i 14 osób straciło pracę.
94
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia 01.05.2024, 16:22 »
Konkretna sesja :bravo:
95
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cichy dnia 01.05.2024, 15:09 »
U mnie autem na ryby jest Toyota Yaris Verso. Chowane fotele w podłogę robią robotę. Szkoda że na Europę nie było napędu 4x4 tak jak w Japońskim odpowiedniku Funcargo.
96
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia 01.05.2024, 15:08 »
Gratulacje ! Ledi zaszalał bezzałogowa torpeda !
Moja pierwsza zasiadka na PZW i bardzo mi sie fajnie łowiło. Leszcze atakowały od początku i w pierwszym rzucie na obu wędkach miałem ryby, niestety na lewej ryby nie wyholowałem, bo mi urwała przypon. Prawa wędka sukcesywnie wyciągała leszcze a lewa zaliczała kolejny hole i utraty przyponu. Zdenerwowany założyłem przypon z plecionki i o 4 nad ranem wjechał karp 61cm moje nowe PB na pzw.
Spróbowałem nocnego patentu z antenkami do feedera z allegro wkładanych na oczka szczytówki i jest to całkiem spoko sprawa gry nie patrzy sie na szczytówki z bliskiej odległości. Nie przeszkadza to specjalnie w rzutach ani nie usztywnia dodatkowo. Na koniec trafił mi sie tak nabity karaś 42cm (kolejne PB na PZW ) jak PKS do Lichenia 8)
30h bez snu dawno takiego meetingu nie miałem :P




Majówka zaliczona, ale zgłaszam formalna skargę, bo mnie myszy zjadły dwie kiełbasy które były schowane w reklamówce na wóżku... :-X
97
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia 01.05.2024, 14:47 »
Przykre to, bo to kolejna gazeta wędkarska, które znika z rynku, co pokazuje jak wędkarstwo się zwija i kurczy. Prognozy są kiepskie...

To już piąte brytyjskie czasopismo ze spławikowo-gruntowego zakresu, które padło za czasów SiG ("Coarse Fishing Today", "Coarse Fishing Answers", "Improve Your Coarse Fishing", "Pole Fishing", "Angler's Mail"). Do tego dochodzi oczywiście kilka czasopism rodzimych.

Trzeba chyba założyć wędkarski odpowiednik organizacji https://www.facebook.com/ostatniepokoleniepl/ :)

98
Grunt / Odp: Jak łowić na rzece - wasze metody, porady, doświadczenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez flowgrid dnia 01.05.2024, 12:49 »
Dzieki panowie :beer:
99
Giełda / Odp: [S] Kołowrotek Flagman Mantaray Pro Feeder 5000
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia 01.05.2024, 12:43 »
Sprzedane - do zamknięcia
100
Giełda / Odp: [S] Kołowrotek Shimano Ultegra XTE SPOD
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia 01.05.2024, 12:42 »
Sprzedane - do zamknięcia
Strony: 1 ... 8 9 [10]