Autor Wątek: Filmy Lucia  (Przeczytany 16179 razy)

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #120 dnia: 20.02.2015, 22:04 »
Osobiście niemam nic do tego Pana.. ale wystarczyło mi 5 min by wyłączyć ten film.. a juz na pewno nie zapłacił bym 5 zl za to.. a co dopiero 50 :o
Nie chcę nikomu ubliżac czy coś.. jestem świadom, że każdy ma swój świato pogląd. Mi poprostu jego nie odpowiada. Ale brawo za odwagę, chłop próbuje zrobić coś po swojemu. A o nie każdym mogę to powiedzieć. To tyle z mojej strony na jego temat..

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #121 dnia: 20.02.2015, 22:05 »
Niewątpliwie Maciek ma rację.

A tekst cytat Ryby,Ryby,Ryby tak proste że aż głupie ( sam to powiedział)
to podsumowanie widzów do których śle przekaz czy raczej prostość w przekazie który śle do swoich widzów......
Dokładnie :)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #122 dnia: 20.02.2015, 22:13 »
Nam Polakom przez te 25 lat "wolności" sączono tandetę w umysły wszystkimi dostępnymi sposobami. Staliśmy się bezwolnymi odbiorcami powszechnie serwowanego nam medialnego gó...a. Takie miejsca jak to forum powoduje, że nie tracę nadziei i wiem, że nie wszyscy dali się w tłoczyć w ten system ogłupiania społeczeństwa.
100 % racji
Maciek

river

  • Gość
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #123 dnia: 20.02.2015, 22:14 »


kino , ksiazki, publikacje, muzyka
czy my polacy kochamy tandete
Jeśli to by było podstawą to raczej problemu by nie było! No może pomijając kino!

Wystawiłem na aledrogo książki raz czytane stan bdb 10 sztuk kupowałem drożej ale licząc choćby po 30zł za sztukę mamy 300zł
Cena minimalna 160zł przez 7 dni aukcji OSIEM!!!  wyświetleń zero ofert
Są to autobiografie,biografie piłkarzy,trenerów
Mało dziś  "umorusanych" dzieciaków biegających za piłką aż się ściemni ,jeżdżących na rowerze itd  dziś prym wiedzie xbox,ps i SHIT łatwy w odbiorze  a gdzie tu książka...
To patologia

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #124 dnia: 20.02.2015, 22:19 »
Osobiście kocham czytać! nie są to jakies ambitne tytuły! Ale większość Lektur też mam ogarnięte! Czytam z zasady w przerwach w pracy i z tego powodu uchodzę za dziwaka i snoba! Dlaczego??
Arek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 225
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #125 dnia: 20.02.2015, 22:26 »


kino , ksiazki, publikacje, muzyka
czy my polacy kochamy tandete
Jeśli to by było podstawą to raczej problemu by nie było! No może pomijając kino!
No wlasnie a zauwazyliscie jakie gazety ludzie kupuja kolorowe brukowce z informacjami typu kto co zjadl i gdzie potem sie zalatwil powiedzcie czy to ma sens
portale plotkarskie
portale spoleczniosciowe
to, potem mamy wyniki katur ze manta to jakis masakryczny przedmiot a wypracowanie pisemne to kosmos nie osiagalny dla dzisiejszej mlodzierzy
ja na studjach malem chyba 7 rodzai matematyk a co wykladowca to inny swiat teoria kropki w kropce sie uczylo i zdawalo to bylo tak dawno ze juz zapomnialem
a dzis rosnie pokolenie prozniakow jak widze w mojej firmie ta mlodzierz dzisiejsza bez ambicji to mnie ciary przechodza

Wystawiłem na aledrogo książki raz czytane stan bdb 10 sztuk kupowałem drożej ale licząc choćby po 30zł za sztukę mamy 300zł
Cena minimalna 160zł przez 7 dni aukcji OSIEM!!!  wyświetleń zero ofert
Są to autobiografie,biografie piłkarzy,trenerów
Mało dziś  "umorusanych" dzieciaków biegających za piłką aż się ściemni ,jeżdżących na rowerze itd  dziś prym wiedzie xbox,ps i SHIT łatwy w odbiorze  a gdzie tu książka...
To patologia
Maciek

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #126 dnia: 20.02.2015, 22:26 »
spojrzałem na stronę Lucia i uśmiałem się do łez :D zastanawiam się po co na każdej fotce wystawiają palec, czy o jest jakiś znak  w stylu gest zwycięscy ,number one ,the special one itp.  Oby przy okazji  zakrapianej sesji nie zrobili sobie krzywdy tymi palcami ???
Pozdrawiam
Jacek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #127 dnia: 20.02.2015, 22:30 »
No teraz lenistwo młodzieży tłumaczy się ! Dyslekcją ! dysgrafią i pewnie jeszcze wiele Dys! Lenistwa nikt już nie widzi!!
Arek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #128 dnia: 20.02.2015, 22:35 »

Wystawiłem na aledrogo książki raz czytane stan bdb 10 sztuk kupowałem drożej ale licząc choćby po 30zł za sztukę mamy 300zł
Cena minimalna 160zł przez 7 dni aukcji OSIEM!!!  wyświetleń zero ofert
Są to autobiografie,biografie piłkarzy,trenerów
Mało dziś  "umorusanych" dzieciaków biegających za piłką aż się ściemni ,jeżdżących na rowerze itd  dziś prym wiedzie xbox,ps i SHIT łatwy w odbiorze  a gdzie tu książka...
To patologia

 osiem :) no to grubo :)

Mnie osobiście denerwuje strasznie zwiększająca się ilość informacji w formie video, a nie pisanej. Okazuje się, że kto lubi czytać, ten frajer :(
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #129 dnia: 20.02.2015, 22:59 »
Oddzieliłem dyskusję na temat produkcji omawianego YouTubera or dyskusji o jego pellecie.
Miałem bardzo dużo pracy przy tym i musiałem ręcznie wydzielać poszczególne wiadomości, więc nie gwarantuję, że wszystko układa się w nowych wątkach logicznie.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline kmc23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Łodzi
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Filmy Lucia
« Odpowiedź #130 dnia: 01.04.2017, 20:10 »
Łukasz wczoraj wrzucił relacje z targów w Sosnowcu. Jak ktoś nie był a jest ciekawy jak było może sobie oblukać. :D
Rano nie brały, potem przestały.