Autor Wątek: Hooka.tv  (Przeczytany 20252 razy)

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #15 dnia: 18.01.2017, 15:13 »
Dobrze prawisz Luk :) Przecież mroczek robił świetną robotę swoimi filmami z "Na karpie z Przemkiem" i na to było warto kasę wydać. No ale jeśli oni zakładają że będą w tych filmach i wypada na których może sie okazać że nic nie złowili to sukcesu tym bardziej nie wróżę... Jeśli ktoś chce oglądać cierpienia polskiego wędkarza niech sobie puści "Na ryby z Markiem" :D




 :D :D :D :D Ja kocham tego gościa, on robi takie numery, że boki zrywać. Polecam 5:50min


Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 696
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #16 dnia: 18.01.2017, 15:16 »
Jeżeli będa mieli budżet, to będzie dobrze. Program taki jak "Z wędką nad wodę' to dwóch filmowców plus dźwiękowiec/oświetleniowiec bodajże, z bohaterem i gośćmi. Ale aby film powstał, musi nad nim pracować już zespół ludzi, obrabiających materiał i skracających go do odcinków. Tak więc jeden odcinek, to praca 6-8 osób, produkcję można nazwać półprofesjonalną nawet, bo do pro brakuje jeszcze. To olbrzymie koszta tak naprawdę. W UK zdjęto program Tight Lines z anteny, pomimo 80-100 tysięcy ludzi go oglądających przynosił 'straty'.

W Polsce musiałaby być spora oglądalność takiego programu. Do tego jednak potrzeba pomysłów no i ryb, częstych zmian. NIe jest to łatwe w naszym kraju.

Jeśli wyemitują pełne wersje Może być jako kino nocne, to wykupię.


To przykład jak działa jeden z celebrytów w UK. Piękne filmy, ale nie do obejrzenia za free. MIały je stacje telewizyjne, można kupić DVD. Na pewno warto. Ale tam wykorzystuje się wiedzą i doświadczenie Martina Bowlera, dwudziestoparoletnie. W UK są miejsca - gdzie można coś takiego kręcić. A w Polsce? :D

Caught in the Act to są baśnie wędkarskie. Jedne z najpiękniejszych filmów jakie widziałem. Jak dla mnie ideał :D
Lucjan

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #17 dnia: 18.01.2017, 15:29 »
Jędrula ten cały film Marka to z początku samo cierpienie wędkarza :::D Hak w palcu a później ryba która wpływa z zestaw i w zaczep na dodatek :D Po takim początku wielu z nas osiągnęło by szczyt swoich nerwów i poszło w piz.... :D

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #18 dnia: 18.01.2017, 16:02 »
Nie żartujcie sobie z pana Marka (popłakałem się ze śmiechu z tym haczykiem :D)... facet jest przedstawicielem wędkarzy starszej daty, a ryby wypuszcza, wścieka się na mięsiarzy, cały czas eksperymentuje. Nie ma wiele kasy na super sprzęty, ale cały czas coś kombinuje, a nie siedzi z paczką białych przez tydzień... Szacunek.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #19 dnia: 18.01.2017, 16:08 »
Tak...tylko te jego kombinacje niczego dobrego nie przynoszą...

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #20 dnia: 18.01.2017, 16:20 »
Ja też lubię filmy Marka, mają one specyficzny swojski luźny klimat.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #21 dnia: 18.01.2017, 19:14 »
Ja też lubię filmy Marka, mają one specyficzny swojski luźny klimat.
Zgodzę się że mają swój klimat ale filmów instruktażowych i reklam firmy York to mógłby ten Pan nie robić ;)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #22 dnia: 18.01.2017, 19:35 »
Taki sponsor co zrobić musi z czegoś żyć ,i tak teraz chyba ma osobny kanał do reklam yorka.  Jak by go drennan np. do reklamowo-instruktażowych najął? :facepalm: Nie zmienia to faktu że można się przy jego filmach troszkę pośmiać, i powspominać swoje początki.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #23 dnia: 18.01.2017, 19:45 »
Dobrze prawisz Luk :) Przecież mroczek robił świetną robotę swoimi filmami z "Na karpie z Przemkiem" i na to było warto kasę wydać. No ale jeśli oni zakładają że będą w tych filmach i wypada na których może sie okazać że nic nie złowili to sukcesu tym bardziej nie wróżę... Jeśli ktoś chce oglądać cierpienia polskiego wędkarza niech sobie puści "Na ryby z Markiem" :D



 :D :D :D :D Ja kocham tego gościa, on robi takie numery, że boki zrywać. Polecam 5:50min

Twardziel. ;) Ja zawsze obcinam łopatkę haka, owijam i ściskam palec sznurkiem by odciąć kążenie. Następnie przewlekam hak na wylot i wyjmiję rzucając z bólu na wszem i w obec 2@^&#(% :facepalm: Co by nie robić, boli.
Arek

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #24 dnia: 18.01.2017, 19:46 »
Taki sponsor co zrobić musi z czegoś żyć ,i tak teraz chyba ma osobny kanał do reklam yorka.  Jak by go drennan np. do reklamowo-instruktażowych najął? :facepalm: Nie zmienia to faktu że można się przy jego filmach troszkę pośmiać, i powspominać swoje początki.
Człowieku jeżeli w tym materiale jest jakiś instruktaż to ja gratuluję..

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #25 dnia: 18.01.2017, 19:47 »
Dobrze prawisz Luk :) Przecież mroczek robił świetną robotę swoimi filmami z "Na karpie z Przemkiem" i na to było warto kasę wydać. No ale jeśli oni zakładają że będą w tych filmach i wypada na których może sie okazać że nic nie złowili to sukcesu tym bardziej nie wróżę... Jeśli ktoś chce oglądać cierpienia polskiego wędkarza niech sobie puści "Na ryby z Markiem" :D

 :D :D :D :D Ja kocham tego gościa, on robi takie numery, że boki zrywać. Polecam 5:50min


Twardziel. ;) Ja zawsze obcinam łopatkę haka, owijam i ściskam palec sznurkiem by odciąć kążenie. Następnie przewlekam hak na wylot i wyjmiję rzucając z bólu na wszem i w obec 2@^&#(% :facepalm: Co by nie robić, boli.

Jak to "zawsze"? W życiu mi się tak jeszcze haczyk nie wbił :D:D:D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #26 dnia: 18.01.2017, 19:49 »
??? To geniusz z ciebie Michale. Mi wielokrotnie. Jak za komuny robiłem wirówki, to kotwice kilkukrotnie. Nie polecam jak by co.
Arek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #27 dnia: 18.01.2017, 19:50 »
Dobrze prawisz Luk :) Przecież mroczek robił świetną robotę swoimi filmami z "Na karpie z Przemkiem" i na to było warto kasę wydać. No ale jeśli oni zakładają że będą w tych filmach i wypada na których może sie okazać że nic nie złowili to sukcesu tym bardziej nie wróżę... Jeśli ktoś chce oglądać cierpienia polskiego wędkarza niech sobie puści "Na ryby z Markiem" :D

 :D :D :D :D Ja kocham tego gościa, on robi takie numery, że boki zrywać. Polecam 5:50min


Twardziel. ;) Ja zawsze obcinam łopatkę haka, owijam i ściskam palec sznurkiem by odciąć kążenie. Następnie przewlekam hak na wylot i wyjmiję rzucając z bólu na wszem i w obec 2@^&#(% :facepalm: Co by nie robić, boli.

Jak to "zawsze"? W życiu mi się tak jeszcze haczyk nie wbił :D:D:D

Ja wbiłem swojej dziewczynie tak hak że trzeba było na SOR jechać :P Ale do rekordów złapanych okazów jej nie zapisałem :)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #28 dnia: 18.01.2017, 19:58 »
Taki sponsor co zrobić musi z czegoś żyć ,i tak teraz chyba ma osobny kanał do reklam yorka.  Jak by go drennan np. do reklamowo-instruktażowych najął? :facepalm: Nie zmienia to faktu że można się przy jego filmach troszkę pośmiać, i powspominać swoje początki.
Człowieku jeżeli w tym materiale jest jakiś instruktaż to ja gratuluję..
W tym max jak wyjąc haczyk z palca.  Akurat ma sporo filmików dla typowych amatorów , choćby te z węzłami. Po prostu jego target to typowi niedzielni wędkarze, i takim osobom te podstawy mogą się przydać. Mi czy tobie może sie wydawać śmieszne, ale dla nich ma sporo ciekawego materiału, więc jest to swego rodzaju instruktaż.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #29 dnia: 18.01.2017, 19:59 »
:bravo: No właśnie o to chodzi. I rozpowszechnia wśród tych ludzi postawy godne pochwały. A jego target nawet na nasze forum nie zajrzy.
Krwawy Michał

Purple Life Matters