Autor Wątek: Hooka.tv  (Przeczytany 20299 razy)

Offline pablotor2k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wędkarska Przygoda
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #90 dnia: 26.01.2017, 23:06 »
ZANDER dotacje uruchomiliśmy i tylko przez kilka filmów o nich mówiliśmy dlatego temat ucichł. Jak rozumiem wyczekujesz na nasze niepowodzenie... czas pokaże czy poczujesz się usatysfakcjonowany.

Jeśli chodzi o ofertę filmową oraz brak spławika czy gruntu to z mojej strony powiem tylko tyle, że było do zrobienia w krótkim czasie bardzo dużo rzeczy a ponadto jesień i końcówka roku utrudniała realizację takiej tematyki. W ramach WT zawsze robiliśmy przygody ze spławikiem na starorzecza czy też z przystawką na Wisłę lub Drwęcę... na Hooka udało nam się do tej pory "zrobić" jeden odcinek gdzie łowimy na Wiśle na przystawkę a potem ze względów pogodowych ruszyliśmy na spinning jak to zwykle mieliśmy w zwyczaju.

Nie mniej jednak nadchodzi wiosna i tej tematyki w naszych filmach będzie zdecydowanie więcej. Co do innych programów - dajcie nam szansę :) cały czas wszyscy obserwujemy i słuchamy Waszych opinii i na pewno pewne rzeczy będą korygowane :)
https://www.youtube.com/PawelKukla
Wędkarskie filmy na YouTube

Offline Akkarin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #91 dnia: 28.01.2017, 09:50 »
wykupiłem abonament miesięczny żebym mógł sam ocenić inicjatywę jaka jest telewizja Hooka
na chwile obecna jestem zadowolony i  chętnie oglądam
oglądałem WT na YT więc mogę spodziewać się tylko profeski , zobaczymy jak będzie.
Życzę Wam sukcesów w tym co robicie , czasami negatywne opinie dają lepszą motywację ,więc głowa do góry i do dzieła.
 :thumbup:
 

Offline ZANDER

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 5
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #92 dnia: 28.01.2017, 10:46 »
ZANDER dotacje uruchomiliśmy i tylko przez kilka filmów o nich mówiliśmy dlatego temat ucichł. Jak rozumiem wyczekujesz na nasze niepowodzenie... czas pokaże czy poczujesz się
Dwóch dorosłych facetów, których nie stać na zakup kamery świadczyć może jedynie o Waszej bezradności.
Zróbcie jeszcze apel o kasę na paliwo, bo przecież żadna to pasja gdy dokłada się do niej.


Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 862
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #93 dnia: 28.01.2017, 12:04 »
ZANDER dotacje uruchomiliśmy i tylko przez kilka filmów o nich mówiliśmy dlatego temat ucichł. Jak rozumiem wyczekujesz na nasze niepowodzenie... czas pokaże czy poczujesz się
Dwóch dorosłych facetów, których nie stać na zakup kamery świadczyć może jedynie o Waszej bezradności.
Zróbcie jeszcze apel o kasę na paliwo, bo przecież żadna to pasja gdy dokłada się do niej.

Dałbyś sobie już spokój, co ? We mnie takie dotowanie też niejako budzi sprzeczne uczucia, ale powiedziałeś już swoje i starczy ! Zrozum że czasem takie proszenie o dotacje wiąże się z poprawieniem jakości nagrywanych materiałów jak to było w przypadku WT a taki sprzęt też tani nie jest. Co innego gdyby prosili o dotacje na kolejne wyprawy... Teraz Panowie przeszli na płatne wędkowania i albo to kupujesz albo nie :)

Offline ZANDER

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 5
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #94 dnia: 28.01.2017, 12:17 »
Nie dość, że sprzedali samych siebie, to zapewne namawiają innych żeby do nich dołączyli, bo przecież większą kasę mieć z nich będą.
To już nie jest wędkarstwo. -To jest sposób na życie i podziękowanie widzom, którzy byli z nimi przez te kilka lat!

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #95 dnia: 28.01.2017, 13:22 »
Aleś Ty się chłopie zaciął na WT :) Nie używałbym tak ostrych słów "sprzedali się". Bo trzeba by YouTube zamknąć, prawda?
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline Klopotek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hoek van Holland / Słupsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #96 dnia: 28.01.2017, 14:02 »
No i przegladajac ta telewizje możemy obejrzeć kilka minut programu.Patrze nie wierze a tu Stasiu Szymański mój wychowawca z podstawówki, z ktorym mam bardzo dobry kontakt (super Gosiu)Indywidualny i Druzynowy Mistrz Polski w surfcastingu.
Pozdrawiam
Łukasz

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #97 dnia: 28.01.2017, 14:56 »
Nie dość, że sprzedali samych siebie, to zapewne namawiają innych żeby do nich dołączyli, bo przecież większą kasę mieć z nich będą.
To już nie jest wędkarstwo. -To jest sposób na życie i podziękowanie widzom, którzy byli z nimi przez te kilka lat!

Ja bardzo bym chciał, gdyby wędkarstwo było moim sposobem na życie.

Jeśli to, co robi WT, to sprzedawanie się, to za odpowiednie pieniądze sprzedam się i ja, bym nie musiał sprzedawać się w swojej normalnej robocie :D
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Klopotek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hoek van Holland / Słupsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #98 dnia: 28.01.2017, 15:05 »
Dokladnie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
Łukasz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 733
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #99 dnia: 28.01.2017, 15:05 »
Rzeczywiście, termin 'sprzedać się' jest tu nieadekwatny. Ja rozumiem pod nim działanie w niezgodzie z własnym sobą, robienie coś wbrew własnym zasadom dla pieniędzy... Tutaj chłopaki zrobili dobry ruch, podnoszą poziom filmów, jednocześnie mając z tego jakieś większe zyski, nie działają wbrew własnemu sumieniu, raczej robią to świadomie i z zapałem.  Poza tym  nie oszukujmy się. Zdecydowana większość Youtuberów wędkarskich ma reklamy, więc chce mieć z tego coś :D
Lucjan

Offline Klopotek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hoek van Holland / Słupsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #100 dnia: 28.01.2017, 15:22 »
Rzeczywiście, termin 'sprzedać się' jest tu nieadekwatny. Ja rozumiem pod nim działanie w niezgodzie z własnym sobą, robienie coś wbrew własnym zasadom dla pieniędzy... Tutaj chłopaki zrobili dobry ruch, podnoszą poziom filmów, jednocześnie mając z tego jakieś większe zyski, nie działają wbrew własnemu sumieniu, raczej robią to świadomie i z zapałem.  Poza tym  nie oszukujmy się. Zdecydowana większość Youtuberów wędkarskich ma reklamy, więc chce mieć z tego coś :D
Raczej!!!Jestem za żeby telewizja sie rozwijała i chłopaki mieli z tego kase.Oczywiscie czekam kiedy pojawia sie tam tez filmy Lucjana

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
Łukasz

Kadłubek

  • Gość
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #101 dnia: 28.01.2017, 15:47 »
To, że traktują to jak pracę jest sprzedaniem się? To każdy kto pracuje sprzedał się :facepalm:
Myślenie niektórych ludzi :thumbdown:

Offline cezarym

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #102 dnia: 28.01.2017, 23:10 »
Ja dałem szansę Hooka tv, wykupiłem dostęp na 3 miesiące, powinienem w tym czasie wyrobić sobie zdanie czy to mnie będzie interesować.
Teraz mam głód wędkarski i szukam rybek nawet na ekranie, ale jak zejdzie lód to mój sezon ruszy i na oglądanie będzie mniej czasu :)

Mam pytanie do Hooka, czy planujecie być na Rybomani w Poznaniu? Może jakiś materiał, w końcu to tematy wędkarskie.

Uważam, że kolega ZANDER przegina :thumbdown: z tym pociskaniem na WT.Uważam że nie zasłużyli. Ryb nie pokazują bo żeby złowić rybę konieczna jest ryba. :fish: :narybki: Z pustego i Salomon nie naleje. :'( Na filmach innych wędkarzy też trudno o ryby. Np u Pana  Marka Malmana wiele wypraw kończy się bez ryby a nie słychać podobnych słów.
Pozdrawiam
Czarek


Offline HOOKATV

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #103 dnia: 29.01.2017, 07:37 »
Ja dałem szansę Hooka tv, wykupiłem dostęp na 3 miesiące, powinienem w tym czasie wyrobić sobie zdanie czy to mnie będzie interesować.
Teraz mam głód wędkarski i szukam rybek nawet na ekranie, ale jak zejdzie lód to mój sezon ruszy i na oglądanie będzie mniej czasu :)

Mam pytanie do Hooka, czy planujecie być na Rybomani w Poznaniu? Może jakiś materiał, w końcu to tematy wędkarskie.

Dziękujemy Wam, to naprawdę motywujące czytać Wasze opinie :) Będziemy się rozwijać i tworzyć nowe cykle. Mamy już przygotowanych kilka niespodzianek. Z pewnością to co jest obecnie będzie rozbudowane... i to znacznie. Jeśli wykupiłeś abonament na 3 miesiące z pewnością zobaczysz ile ciekawych rzeczy spotka Cię w hooka.tv
Jeśli chodzi o Rybomanię oczywiście, że będziemy. Jesteśmy patronem medialnym Rybomanii, będziemy obecni na swoim miejscu targowym na małej hali-blisko akwarium. Dla widzów przygotujemy pełną relację z targów.
Zapraszamy Was również pod scenę. Mamy przygotowanych dla Was sporo gadżetów i nagród do rozdania. Będą konkursy, więc proponujemy nie usuwać z telefonów swoich okazów tych największych ale i tych najmniejszych :)
Dodatkowo możemy Wam polecić śledzenie naszego FB, gdyż wkrótce do wygrania będzie trochę fantów Rybomani: m.in. wejściówki.

Co do kręcenia programów.
Programy jakie kręcimy wymagają od nas tego aby jechać na przygodę, 1-2 dniową i z tego zrobić program. Niekiedy nie trafimy w dzień więc będą również programy bez ryby...- tak jak u każdego polskiego wędkarza...bywa różnie i tak to pokażemy.

Z wędkarskimi pozdrowieniami :) Zapraszamy Was na Rybomanię. Z chęcią spotkamy się z Wami osobiście przy naszym "niedużym" ale z pewnością prężnym stoisku. Pozdrawiamy!

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Hooka.tv
« Odpowiedź #104 dnia: 29.01.2017, 08:05 »
Powodzenia Panowie i dużej oglądalności życzę ;)