Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Grunt / Odp: Jak łowić na rzece - wasze metody, porady, doświadczenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szpadel dnia Dzisiaj o 23:07 »
Jak się później okazało to daleko to było ok 35-40m. Siedzieliśmy mniej więcej w 2/3-3/4 od nasady główki i łowiliśmy pod prąd ale rzucając w kierunku brzegu czyli de facto rzucaliśmy w prąd wsteczny, który na tej odległości płynął równolegle do brzegu.Początkowo byłem tym bardzo zaskoczony ponieważ wielu wędkarzy jak i źródła pisane mówią, że należy łowić na napływie główki raczej nie za daleko od niej samej. Kolega powtórzył, gdzie mam rzucać i, że w nocy ryby będą. Co ciekawe sądowanie nie dało żadnych informacji typu, że jest tam rynienka czy miejscowe zagłębienie czego się spodziewałem. Kompletnie nic. Płaskie, równe, żwirowo-piaszczyste dno z niewielką ilością patyczków i innych śmieci. Głębokość ok 1,5m.
W prostym jezyku żeby każdy zrozumiał. Łowiłeś na książkowym naplywie ;) Pytanie tylko czy Ty w tej rynience bliżej brzegu czy "patelni" pomiędzy główna rynną a tą zazwyczaj płytszą przy brzegu?
Trzeba dobrze zęby zjeść żeby na rzece potrafić gruntować tak jak to opiujesz :D Wczoraj dobra godzinę sprawdzałem gumą nową miejscówkę i jedyny wniosek,  że na odległość rzutu i nęcenia będzie ciężko :D Ale chęć ucieczki przed ludźmi kaze mi spróbować. A na wnioski przyjdzie czas
2
Sprzęt / Daiwa fuego większa szpula
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arkow dnia Dzisiaj o 21:59 »
Witam

Posiadam daiwe fuego 2500.Potrzebuje większy młynek lub nową większą szpulę o rozmiarze 4000.Czy jeśli dokupię szpulę 4000 do body 2500 będzie pasowało rozmiarowo?Jeśli tak to czy żyłka będzie równo nawijana?No i czy to dziwacznie nie będzie wyglądało?
3
Sprzęt / Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 21:27 »
Dla miłośników Flagmana kumających po ukraińsku: prezentacja feederów Armadale Grand, czyli nowej i topowej serii w ofercie na rok 2024.

5
Giełda / Odp: (K) Wygodny fotel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lajon38 dnia Dzisiaj o 21:24 »
Używam drugi sezon, wcześniej miałem elektrostatyk f5r i ten mivardi jest wygodniejszy i sporo lżejszy,ze swojej strony gorąco polecam. Podłokietniki narazie są całe nic się z nimi nie dzieje. Do tego krzesła można dokupić adaptery i używać feeder arm.
6
Grunt / Odp: Mistrzostwa Swiata w Feeder, w Hiszpanii
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rebrith dnia Dzisiaj o 20:44 »
Jeśli dobrze słyszałem, to łowienie tam polegało na łapaniu karpi i karasi. Kiedyś tam mistrzostwa w RPA chyba to było łowienie karpi i sumików...
My tam chyba nigdy nie będziemy mieli czego szukać, aż mistrzostwa nie zostaną rozegrane na krąpiach i okoniach ;)
7
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomasz 38 dnia Dzisiaj o 19:07 »
8
Łowiska / Jezioro Osuszyno (Szarlota) koło Kościerzyny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Apacz dnia Dzisiaj o 19:07 »
Jadę tam na wakacje z rodziną. Ktoś ma może jakieś doświadczenia z tym zbiornikiem? Zastanawiam się czy method feeder czy spinning :)
9
Sprzęt / Odp: Pokrętło do hamulca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Berez dnia Dzisiaj o 19:03 »
Jeśli podejdzie od 4000 to mam :thumbup:
10
Łowiska / Odp: Do Amigos
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Apacz dnia Dzisiaj o 19:02 »
Udała się wyprawa? Jak z opłatami. Też chodzą mi po głowie te łowiska.
Strony: [1] 2 3 ... 10