Autor Wątek: Aliexpress co polecacie do metody  (Przeczytany 2436 razy)

Offline Apacz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress co polecacie do metody
« Odpowiedź #15 dnia: 11.02.2024, 23:50 »
Jakiś czas temu tego próbowałem, ale coś mi nie chciało spasować do foremki tak idealnie jak oryginalny Preston. Teraz widzę, że foremki też do tego są na Ali. Ciekawe czy lepiej dopasowane niż oryginalne Prestony? Strasznie nie lubię niedopasowanej foremki bo mam wrażenie , że wystająca po bokach zanęta sprzyja odrywaniu jej w trakcie opadu.  Czy sprawdzałeś czy rurki są identyczne? Wiesz czy można na to założyć pozostałe elementy  z Prestona (np. szybkozłączki, ciężarki, koszyczki zanętowe, ICS bait up feeder, Banjo XR)? A może znalazłeś też odpowiedniki na Ali?

Offline MiłoszK

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 10
Odp: Aliexpress co polecacie do metody
« Odpowiedź #16 dnia: 12.02.2024, 06:23 »
Jakiś czas temu tego próbowałem, ale coś mi nie chciało spasować do foremki tak idealnie jak oryginalny Preston. Teraz widzę, że foremki też do tego są na Ali. Ciekawe czy lepiej dopasowane niż oryginalne Prestony? Strasznie nie lubię niedopasowanej foremki bo mam wrażenie , że wystająca po bokach zanęta sprzyja odrywaniu jej w trakcie opadu.  Czy sprawdzałeś czy rurki są identyczne? Wiesz czy można na to założyć pozostałe elementy  z Prestona (np. szybkozłączki, ciężarki, koszyczki zanętowe, ICS bait up feeder, Banjo XR)? A może znalazłeś też odpowiedniki na Ali?
Rurki są minimalnie krótsze (ok1.5mm). Pasuje na trzonku ICS - distance, standard, do nęcenia. Bombki nie sprawdzałem ;).
Odpowiedników innych akcesoriów nie znalazłem - a szkoda

Używam innej foremki, zwykłej silikonowej - jak na zdjęciu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Apacz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress co polecacie do metody
« Odpowiedź #17 dnia: 12.02.2024, 08:16 »
Trzeba będzie do tego wrocić. Na zaczepy idealne. Do zwykłego łowienia ostatnio przesiadłem się na Banjo XR bez foremki.