Autor Wątek: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie  (Przeczytany 3565 razy)

Offline zlotowq

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sochaczew
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« dnia: 07.01.2018, 14:15 »
Witam, chciałbym prosić o opinie, oraz napisanie wad i zalet  fotela ELEKTROSTATYK F5R STP. Niestety na youtube znalazłem same filmiki rosyjskie ;/  Czy jest on wart zakupu? Czy w podobnej cenie mogę znaleźć coś podobnego. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Jakub :narybki:

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 07.01.2018, 14:19 »
Mam go już chyba z 8 lat. Jestem z niego zadowolony. Miałem raz przygodę jak mi kumpel na zlocie usiadł na rozłożone oparcie i się zgięło, ale Elektrostatyk mi wymienił za darmo, musiałem tylko kogoś do Częstochowy wysłać, a że mam akurat tam rodzinę, to po kilku dniach miałem nowe oparcie w domu. Materiał trochę wyblakł, trochę lakieru od użytkowania się zdarło, a poza tym nic się z nim nie dzieje. Poniżej fotka z uszkodzeniem.
Tomek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 07.01.2018, 14:43 »
Interesuje Cię samo krzesło czy zestaw ze stolikiem i podpórkami? Jeśli to drugie, na co wskazuje oznaczenie "STP", to daruj sobie taką inwestycję. Kup krzesło, a wyposażenie dobierz we własnym zakresie. Stolik bardziej przeszkadza, niż pomaga, a podpórka sama nie wie, do czego służy.

Fotel, który Cię interesuje, jest najlepiej opisanym siedziskiem w sieci ;)
Jacek

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 07.01.2018, 14:46 »
Potwierdzam powyższe, kupiłem właśnie zestaw i nigdy chyba nie używałem tego stolika i podpórki. Szkoda kasy na te dodatki.
Tomek

Offline zlotowq

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sochaczew
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 07.01.2018, 14:52 »
Szczerze powiem, że w tym zestawie bardziej chodziło mi o ten stolik niż podpórkę. Więc skoro piszecie że on bardziej przeszkadza niż pomaga zrezygnuję z tego dodatku. A czy w zamian możecie polecić jakiś stoliczek nie za miliony ?
 

Offline Magellan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 30
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 07.01.2018, 15:18 »
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=8267.0 Możesz zamówić adpatery i dobrać osprzęt wedle upodobań.
W kwestii stolika i uchwytu, potwierdzam - ani jedno ani drugie się nie przydaje. Dodatkowo fotel jest dość ciężki, nie wiem czy ma to dla Ciebie znaczenie.

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 07.01.2018, 18:02 »
Ja używam właśnie oryginalnej całości czyli plus stolik i podpora, złego słowa nie powiem. Jaka jest rożnica cenowa pomiedzy stp a goły? I teraz weź za tą różnicę dorób do f5r stolik i podpory... nie dość że wyjdzie drożej to jeszcze raczej sam musisz mieć czym to zrobić typu jakaś spawarka itd. Odpowiedz sobie do czego ma Ci służyć ten stolik? Na moje potrzeby jest w zupełności wystarczajace dlatego korzystam właśnie z zestawu. Jeżeli potrzebujesz więcej info odnośnie wymiarów czy masz inne pytania wal śmiało na priv. Jestem aktywnym użytkownikiem tego kompletu.

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline zlotowq

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sochaczew
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 07.01.2018, 18:34 »
Jak już wspominałem. Z podpórki wgl bym nie korzystał, lecz z tego stolika pewnie tak. Paul masz troszkę racji że zapewne dorobienie  sporo by kosztowało, więc znów wróciła myśl aby kupić oryginalny. Popatrzyłem również na stoliki osobno i muszę przyznać że te tańsze nie grzeszą wymiarem oraz ceną. Przyznam również że jak jadę na ryby mam troszkę nie ład w zanętach, kuleczkach czy peletach. Ciężko jest mi to ogarnąć, i taki stolik by mi pomógł. Od razu mówię że zawsze na rybach mam worki i wszystko zabieram do domu :) aby ktoś nie pomyślał że zostawiam po sobie bałagan ;)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 07.01.2018, 20:18 »
Nie ma chyba w necie więcej opinii o żadnym innym fotelu.
Pasuje Ci to bież śmiało.
Szukasz fotela do rozbudowy pod feeder to bierz Cuzo.
Proste.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 07.01.2018, 20:27 »
Stolik na zdjeciach wyglada na większy niż jest.... łowię głównie na spławik plus drugi kij metoda, zatem na moim stoliku mieści się: śruciny, 2-3 pudełka z przynętą, pellet, proca, pare spławików i jest jeszcze miejsce na telefon, pifko, fajek. Fakt, taki kelner byłby lepszy, plus jakieś tacki, ale szczerze przy moich wypadach na pare h nie chce mi się targać całego mandżura i jeszcze kolejne torby czy pudla kombinowac żeby je przetransportować i przez kolejne 20 minut rozkladac kompletowac tacki stoliki itd. A tu z gotowca tacki i uchwyt jest już w fotelu schowany czyli kpl. Nie majac wozka dla mnie było to utrapienie w jednej ręce 9 kg fotel w drugiej skrzynia na plecach kije i tak zapier... w teren. Dlatego zależało mi na tym aby odchudzić zestaw. Wypadając na więcej niż jeden dzień mam mały stolik turystyczny.... i on załatwia temat...A tak prawdę mówiąc to wózek załatwił temat..... Jak to ktoś mądry powiedział: nie zastanawiaj się czy kupić wózek a kiedy i jaki. A wtedy te dodatkowe tacki.....

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 855
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 07.01.2018, 20:33 »
Posiadam od ok. dwóch lat. Jak dla mnie przy wadze 100kg i 177cm wzrostu super fotel. Spokojnie mogę się kimnąć na nim. Pod nogi podstawiam małe krzesełko i jest ok. Mam mały problem bo z tyłu za głową za kawałkiem polarowej tkaniny na szwach doszło do popękania tej tkaniny która jest wyłożony. Pozszywałem gruba dratwą i na razie może być jednak napisałem melia do producenta w Częstochowie z prośbą o możliwość zakupu lub wskazanie miejsca gdzie mogę ten materiał zakupić. Sam go sobie wymienię.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline mariucha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 2
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 17.03.2024, 12:04 »
Koledzy mam pytanko a mianowicie widziałem gdzieś na internetach podnóżek do tytułowego fotela ale nie wiem jak  funkcjonuje samo podpięcie pod ten fotel.  Może ktoś z Was posiada takowy to napiszcie proszę czy jest oki? I jeszcze jedno. Rozglądam się za adapterami takimi z rurką 25 żeby tam coś jakąś fajkę zapiąć czy miskę. Polecicie coś? Pozdrawiam.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 17.03.2024, 12:22 »
Jedyny podnóżek do f5r robi z niego łóżko, nic innego nie istnieje.
Dzierżno uzależnia

Offline mariucha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 2
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 17.03.2024, 13:14 »
Dzięki kolego ale chyba nie wyraziłem sie jasno bo chodziło mi o to w jaki sposób podnóżek jest dopinany do fotela. Mam fotel fk2 i tam podnóżek jest wkładany w specjalne uchwyty/rurki a w modelu F5 stp nie ma takowych.

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 438
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method