Autor Wątek: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie  (Przeczytany 3568 razy)

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 700
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 17.03.2024, 13:49 »
Podnóżek z linku wyżej wg. producenta ma pasować do fotela..Nie sądzę żeby wypuścili jakiś wybrakowany bez mocowań.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 17.03.2024, 14:03 »
Ale to jest podnóżek, który robi z fotela łóżko. Nie widać? :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 17.03.2024, 14:28 »
Dzięki kolego ale chyba nie wyraziłem sie jasno bo chodziło mi o to w jaki sposób podnóżek jest dopinany do fotela. Mam fotel fk2 i tam podnóżek jest wkładany w specjalne uchwyty/rurki a w modelu F5 stp nie ma takowych.

Weź se oczy z ropy umyj i jeszcze raz przyjrzyj się podnóżkowi. Fotel F5R ma na przednich noga poziome krótkie profile kwadratowe w które łączą się z podnóżkiem. Na drugim zdjęciu z linku masz to pokazane, nie da się inaczej wytłumaczyć.
Dzierżno uzależnia

Online Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 827
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 17.03.2024, 15:16 »
Dzięki kolego ale chyba nie wyraziłem sie jasno bo chodziło mi o to w jaki sposób podnóżek jest dopinany do fotela. Mam fotel fk2 i tam podnóżek jest wkładany w specjalne uchwyty/rurki a w modelu F5 stp nie ma takowych.

To i ja się włączę.
W tej ofercie widać wyraźnie, że przez przednie stopy (przez gniazda do nich przyspawane) przechodzi profil kwadratowy. Jest on ustalany za pomocą śrub, które są wkręcane w uchwyty.
Na zdjęciach z tej oferty widać takie same uchwyty ze śrubami stabilizującymi w podnóżku.
Zatem pytanie pojawia się jedno - czy profile o przekroju kwadratowym (które widać w pierwszym linku) są dostarczane z podnóżkiem? Bo jeśli tak, to Autor pytania za bardzo nie rozumie istoty złożenia wszystkiego do tzw. "kupy".

Po dokładnym zapoznaniu się ze zdjęciem oferty, którą podlinkował Autor, widać wyraźnie, że w gniazdach przyspawanych w podnóżku znajdują się profile kwadratowe. A więc problem tkwi tylko i wyłącznie w spostrzegawczości osoby zadającej pytanie.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Apacz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 17.03.2024, 17:23 »
Dokładnie tak. W "podnóżku" dostajemy dodatkowe profile. Sam tak mam i bardzo sobie chwalę rozwiązanie.  FK5 plus podnóżek i mamy łóżko + wygodny fotel (oparcie pozwala oprzeć głowę)  w jednym.

Offline mariucha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 2
Odp: Eelektrostatyk F5R STP - prośba o opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 17.03.2024, 18:56 »
Dzięki za pomoc w temacie. Rzeczywiście chyba nie jestem zbyt spostrzegawczy. W moim fotelu F5R STP w przystosowanych do tego celu profilach mam zamontowany stolik a po drugiej stronie uchwyt pod wędkę.