Autor Wątek: Nevis Vanity Carp feeder 360 40-100 vs Delphin Opium Black feeder Cork V2 360 80  (Przeczytany 4698 razy)

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
Powoli zaczynam nad tym pracować 😁

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Powodzenia. Uzupełnisz później zestaw jakimś pickerem i masz fajny komplecik :thumbup:

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Stalem przed podobnym dylematem i po zdecydowaniu sie na delphina wyszla druga wersja która jak dla mnie jest paskudztwem wizualnie :-D pierwsza wersja z kolei jest moim zdaniem przepiękna. Orientuje się ktoś czy wędki różnią się tylko wyglądem czy również pracą?

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
wczoraj założyłem temat na temat wlansie tej wędki i kija Nevis ale czytam o obu już grubo ponad 2 tygodnie i wydaje mi się że niczym się nie różnią jest wersja v1 z pianka Eva, v2 Cork oraz v2 shrink:) gdzieś czytałem, że w nowych modelach zastosowane są dłuższe szczytowki bardziej czule, na które z kolei narzekają że zbyt spolegliwe ale to tylko mój wniosek bo przeczytaniu wielu opinii na forum :)

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
Powodzenia. Uzupełnisz później zestaw jakimś pickerem i masz fajny komplecik :thumbup:

Do picker póki co nie jestem przekonany 😁 jeśli miałbym brać coś krotszego to byłby to jakiś delikatny feeder 3m😁

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
Stalem przed podobnym dylematem i po zdecydowaniu sie na delphina wyszla druga wersja która jak dla mnie jest paskudztwem wizualnie :-D pierwsza wersja z kolei jest moim zdaniem przepiękna. Orientuje się ktoś czy wędki różnią się tylko wyglądem czy również pracą?
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji w prywatnej wiadomości mogę wysłać nazwę sklepu gdzie ja kupiłem swojego feeder. pomijając fakt że rozmowa zaczyna się, iż można liczyć na mały rabat to po tym jak pow po zaplaceniu już o tym powiedziano mi, że zwrócą cześć pieniędzy za wędkę lub dodadzą jakieś akcesoria, z których mam być zadowolony i przekroczą wartość rabatu... Trochę to dziwne oczywiście na plus 😁

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Starsza wersja miała szczytówki węglowe. Nowa wersja to carbon--glass. Beznadziejna, ale można dokupić jaxon i jest miód

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
Starsza wersja miała szczytówki węglowe. Nowa wersja to carbon--glass. Beznadziejna, ale można dokupić jaxon i jest miód
Dziś zamówiłem V2 Cork... 😁 czyzby strzał w kolano...

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Absolutnie nie. Dokupujesz za 12PLN szczytówki i masz świetny kij

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning

A tu masz symbole kompatybilnych tipów do Opiuma :thumbup:

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
Dzięki za info :) póki co połowie na te, ponieważ łowię w miejscach gdzie ryby delikatnie biorą(dlatego właśnie między innymi wybrałem ten kij - czytałem opinie😁) a dno jest miejscami jest lekko zarośnięte i przy sztywniejszej szczytowce trzeba delikatnie ściągnąć zestaw w celu odpwoedniego naprężenia.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Równie dobre są szczytówki od Delphina Magmy. To tak na przyszłość jakbyś się zdecydwał na dokupienie dodatkowych tipów

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
Wielkie dzięki :D niestety wszystko będę wiedział dopiero jak zacznie się sezon 😁
aktualnie zastanawiam się nad wyborem jakiegoś kołowrotka to feeder

Offline Michu83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Ja podobnie dokupiłem szczytówki Jaxona za 11zł. Trochę je pod szlifowałem papierkiem ściernym i miodzio. Wędka super :)

Offline qazxsw91

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 6
ja ogólnie jestem zwolennikiem delikatnych zestawów i używam najdelikatniejszych szczytowek, które pokazują najdelikatniejsze brania :) Wszystko wyjaśni się nad wodą :)