Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800983 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 543
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1395 dnia: 09.09.2016, 06:02 »
Arcadius, temat był już wałkowany. Drapieżnik to jest MAŁY sklep z OGROMNYM asortymentem. Przejedź się kiedyś tam, to ze zdziwienia w progu usiądziesz. Tych kilka osób po prostu nie ma czasu bawić się w pakowanie kilku paczek haczyków. Jeśli zaczną to robić, przestaną wysyłać wszystkie paczki tego samego dnia. Uważam, że byłaby to najgorsza decyzja, jaką by podjęli. Myślę, że są tego samego zdania. Dla mnie zakupy mogłyby być od 100 zł równie dobrze. Zbieram sobie do koszyka, co mi pasuje. Czasem trwa to tydzień, czasem 2 miesiące. Czasem robię zakupy z kolegą z okolicy.

Nie podoba Ci się taki układ, kupuj gdzie indziej, a nie piszesz, że mają drobnego klienta w dupie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1396 dnia: 09.09.2016, 08:54 »
Ja tylko dodam do tego, co napisali koledzy, czy to się w ogóle opłaca za zakupy poniżej 50 zł dopłacać 10 zł za wysyłkę? Przecież już przy 50 zł to jest dodatkowe 20% do zapłacenia. Czy nie lepiej dobrać sobie jakąś zanętę, podajniki, whatever? Przecież prędzej, czy później to się przyda, nie zmarnuje się, a koszty przesyłki lepiej się rozłożą.

Tak przy okazji, jak już piszę w tym wątku - panowie z Drapieżnika robią świetną robotę :thumbup:
Marcin

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 195
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1397 dnia: 09.09.2016, 08:58 »
Arcadius jeżeli uważasz że są jakieś dobre sklepy napisz o nich. Niech się dowiemy może zaczniemy tam robić zakupy, dlaczego Ty tylko masz mieć dobrze, My też chcemy.
Marek

Offline Arcadius

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1398 dnia: 09.09.2016, 11:55 »
Przepraszam za to co napisałem i sypię głowę popiołem.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 718
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1399 dnia: 09.09.2016, 12:31 »
Luk widzisz, my to w Polszy mamy lepsze sklepy wędkarskie  :P
Żebyś wiedział. Ja teraz nie mam sklepu wędkarskiego w swoim rejonie (Ale numer - mieszkać w Londynie i nie mieć sklepu wędkarskiego) i muszę kupować przez neta. Masakra. Jak zamówię więcej niż pięć pozycji, to juz przesyłka jest blokowana, bo czegoś nie mają. I muszę się jeszcze sam upominać. Próbowałem już chyba 6 sklepów i wszędzie to samo. Wyobraźcie sobie - zamawia się ważne rzeczy - podajniki, haki, fluorocarbon, spławiki, ołów itd - i zawsze czegoś nie ma. Później trzeba kombinować nad wodą, bo nie dosłali podajników ESP 56 gram, podstawowych których używam do cięższego łowienia.

W tej Polsce jesteście rozpieszczeni już :)

Przepraszam za to co napisałem i sypię głowę popiołem.

Arcadius, jest gitara :thumbup: Nie myśl, że tutaj ktoś promuje Drapieżnika za kasę, ktoś czerpie z tego zyski. Chłopaki wprowadzili po prostu świetne standardy, i wędkarze w Polsce na pewno mają dobrze z takimi sklepami. Co istotne - podnieśli poprzeczkę innym sklepom również, na czym wędkarze tez skorzystają. Będziemy mieli rodzaj rywalizacji między sprzedającymi, który dla nas jest najlepszy. Poprawi się obsługa, terminy wysyłki, ceny, oferta magazynowa. To duży krok naprzód. Powoli zaczyna obowiązywać zasada 'klient nasz pan'. Mamy rok 2016, a wiele sklepów w Polsce (mówię ogólnie), wciąż tego nie rozumie. Wciąż można spotkać obsługę jak z kabaretu Laskowika i Smolenia, gdy wchodzi klient, a sprzedawca Pyta: Czego? Po kilku sekundach dodaje - Pan sobie życzy? :D
Lucjan

Offline kburza

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1400 dnia: 09.09.2016, 12:41 »
50 zł to tak jak byśmy jechali na stację paliw i tankowali po 20 zł bo mniej samochód spali :D Tak że tankujemy do pełna i cieszymy sie jazdą :)
Tutaj podobnie trzeba nam to i to i to można dozbierać kupić wszystko czego potrzeba i nie kręcić się po sklepach i szukać to też kosztuje, Tutaj dobrze kolega pisze...

Dla mnie zakupy mogłyby być od 100 zł równie dobrze. Zbieram sobie do koszyka, co mi pasuje. Czasem trwa to tydzień, czasem 2 miesiące. Czasem robię zakupy z kolegą z okolicy.


Osobiście ile bym nie kupił to i tak zakupy wychodzą koło 300 zł ale kupuje do przodu bo wiem że sie skończy i zaraz dalej trzeba zamawiać, a tak kupujemy, mamy i się cieszymy zaoszczędzonym czasem, który można spożytkować na rybkach :)
Pozatym przy większych zakupach pakują w dwie paczki np żeby jedno nie uszkodziło drugiego za co koszt też ponoszą oni a przy większych zakupach wysyłka jest za darmo i do tego rabat 3, 5 czy 7 procent :) W innych sklepach jak zamawiałem wszystko było wrzucone w jedną często uszkadzając zawartość.
I jak dla mnie taki osoby jak Luk np i wiele innych osób na forum, które chwalą jedną a inną firmę negują to jest podstawa przy zakupie bo  sprzętu bo mam pewność że kupię coś i będzie to dobre a nie połamie się i muszę szukać kolejnego np.
Sklep Drapieżnik też poznałem na forum i po opiniach nie żałuję tego że kupuję u nich zawsze wszystko jest całe i na czas :)
Wielki + :beer: :thumbup:
---- Catch & Release ---
                                     --- NO KILL ---
Pozdrawiam, Krzysiek.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1401 dnia: 09.09.2016, 13:29 »
Zgadzam się, że przy nagłych wypadkach uzbieranie 50 PLN, gdy potrzebujemy dosłownie jakąś "pierdołę" może być trudne.

Arcadius myślę, że są na Forum osoby z Gorzowa Wielkopolskiego, z którymi bez problemu można się zorganizować i zrobić zakupy, tak by przebić barierę 50 PLN, a i pewnie uzbierać tyle, by wysyłka była za friko :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1402 dnia: 10.09.2016, 11:06 »
W bardzo dobrych sklepach: Matchpro, Fishingmart też jest wymóg zakupów za minimum 50 złotych. Także uważam to za standard.

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1403 dnia: 10.09.2016, 12:19 »
Ja również robię zakupy w Drapieżniku i złego słowa nie powiem. :)
Oczywiście są pewne pozycje, które mogą być droższe niż gdzie indziej, ale coś za coś.
Przeogromny, wciąż powiększający się wybór produktów do spławika i gruntu.
Szybka, perfekcyjna wysyłka - zapakowanie, dostępność towaru. Bez numerów typu : tego jednak nie mamy, coś się "pomyliło " itp.
Świetny kontakt - zarówno telefoniczny, jak i meilowy. Czego chcieć więcej.
Wiadomo że nie kalkuluje się robić zakupów za grosze, ale jak potrzebuję "drobiazg" zawsze mogę kupić w sklepie stacjonarnym.
Moje min. zakupy oscylują ok. kwoty 100 zł - koszt kuriera rozkłada się wtedy korzystniej.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1404 dnia: 10.09.2016, 13:30 »
Mają funkcje Inpost  Paczkomaty,powiadomienie przychodzi na telefon.Tylko ja wiem o przesyłce z drapieżnika. ;) Jestem zadowolony z tego sklepu,towaru mają coraz wiecej i obsługa ok.

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1405 dnia: 10.09.2016, 13:58 »
Hej,

działa Wam prawidłowo funkcja koszyka w "Drapieżniku". Jak dodaje produkt i przechodzę do realizacji zamówienia to wszystko znika. Nie wiem czy to coś u mnie czy problem globalny :)

Edycja administratora: Brak odstępów między tekstem i emotikonami.
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1406 dnia: 10.09.2016, 14:02 »
Jesteś chyba pierwszy, który o tym pisze. Mi działa super :)
Zbyszek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 543
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1407 dnia: 10.09.2016, 14:03 »
Musisz mieć jakiś problem z przeglądarką. Ja dodaję do koszyka i nawet po miesiącu w tym koszyku wszystko sobie czeka.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Tomsza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radomia okolice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1408 dnia: 10.09.2016, 14:09 »
Hej,

działa Wam prawidłowo funkcja koszyka w "Drapieżniku". Jak dodaje produkt i przechodzę do realizacji zamówienia to wszystko znika. Nie wiem czy to coś u mnie czy problem globalny:)

Może to głupie ale: 
1. Konto masz w sklepie?
2. Zalogowany jesteś?

Bo wg mojej skromnej wiedzy to masz włączone jakieś adblocki ublocki antyflash antyjava lub inne albo może tryb incognito.
Jak się w sklepie zalogujesz  na konto to obsługa koszyka jest niejako po stronie serwera i jest niezależna od aktualnej sesji czy też ciasteczka w przeglądarce.
Spróbuj innej przeglądarki.
Tomsza

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1409 dnia: 10.09.2016, 14:16 »
Musisz mieć jakiś problem z przeglądarką. Ja dodaję do koszyka i nawet po miesiącu w tym koszyku wszystko sobie czeka.
No właśnie też tak miałem i od wczoraj jakaś dziwna awaria. Zaraz wypróbuje inną przeglądarkę.
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał