Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800987 razy)

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3390 dnia: 05.12.2019, 19:40 »
Aventus też nie ma tuby tylko woreczek :P

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3391 dnia: 05.12.2019, 19:44 »
Aventus też nie ma tuby tylko woreczek :P
Jeszcze zrozumiałbym jak by dawali pokrowce jak te Sphere, ale tak to WTF. Jednak skąpić głupiego kawałka plastiku.

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3392 dnia: 05.12.2019, 19:49 »
N3su

Tym bardziej, że taka tubka nic nie kosztuje a wyglada to żałośnie w tych pieniądzach.

Online Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3393 dnia: 05.12.2019, 20:39 »
Mnie bardziej zastanawia coś innego niż afera kartonowa. Czy ja dobrze widzę, że już skąpią na tubie na szczytówki? I wędce za tyle sina pakują je w woreczki. Niebawem niektóre firmy w ramach oszczędności zaczną pakować swój sprzęt jak najtańsze szklaki.
Masz na myśli Drapieżnika? Do mnie szklaka Jaxona za 13 zł wysyłają w solidnej, kartonowj tubie.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3394 dnia: 05.12.2019, 20:42 »
Mnie bardziej zastanawia coś innego niż afera kartonowa. Czy ja dobrze widzę, że już skąpią na tubie na szczytówki? I wędce za tyle sina pakują je w woreczki. Niebawem niektóre firmy w ramach oszczędności zaczną pakować swój sprzęt jak najtańsze szklaki.
Masz na myśli Drapieżnika? Do mnie szklaka Jaxona za 13 zł wysyłają w solidnej, kartonowj tubie.
Nie sklep a Daiwe, bo to troszkę kpina, że wędka za 1.800 i skąpią tuby na szczytówki.

Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3395 dnia: 05.12.2019, 20:44 »
Tu raczej chodzi o to, w co pakują firmy produkujące dany sprzęt, i ich oryginalne szmaciane pokrowce na wędki, a w nich szczytówki w woreczkach, zamiast plastikowej tubki :(

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3396 dnia: 05.12.2019, 21:14 »
grzegorz88 wcale Ci się nie dziwie że odeslales. Srry ale to nie jest paczka kretlikow tylko wedka za niemal równowartość mojej wypłaty.

Tu nie chodzi o to że wędka wyglada na wizualnie nieuszkodzoną. Jeśli ma tyle luzu w tubie to przypuszczam mocno obijala się -  wiadomo jak kurierzy dbają o paczki. Może za miesiac , dwa po wedkowaniu  pojawi się jakiś odprysk czy ubytek spowodowany właśnie tym co przeżyła wędka podczas tego transportu? Dlatego też bym raczej odesłał.

I teraz wędka , zostanie przyjęta przez sklep, kupiona przez kogoś innego kto jeszcze pochwali zabezpieczenie wędki (o ile D lepiej zabezpieczą)  nie mając świadomości że wędką jest ze zwrotu przez zaniedbanie sklepu.

Chociaż idąc krok dalej nigdy nie wiemy w jakich warunkach i stanie trafia do drapiezcow sprzęt który później kupujemy i cieszymy się że jest tak ładnie zabezpieczony :-)

Bombay

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3397 dnia: 05.12.2019, 21:43 »
Tu nie chodzi o to że wędka wyglada na wizualnie nieuszkodzoną.
Skoro wszystko jest ok to po co robić dym? 10 lat temu zamawiałem z USA(!) kije St. Croix Premier 1 częściowe po 198 cm i w tubie nie było folii a kij leciał przez cały ocean plus droga z lotniska do mojego domu czy. akademika i było ok. Zamówiłem tak 4 kije (3 premier i 1 mojo bass) i żaden nie był uszkodzony. Ba, multiplikatory jak Daiwa Steez czy Ryoga przychodziły w dwóch kartonach z czego 1 był fabryczny.
Ofoliowanie kija patyka zrobionego z ultra cieńkiego blanku z minimalnym użyciem żywicy i przelotkach tak delikatnych, że w palcach wywiniesz na lewą stronę jest bardziej ryzykowne jak minimalne zabezpieczenie.

Proponuje niech jeden z drugim weźmie swoje badyle od Browninga kupi folie owinie 100m foli a następnie wsadzi do tuby a potem wyśle taki kij i nie wkur*()i klienta co będzie otwierał paczkę i zobaczy jak przy zrywaniu foli powygina te chińskie przelotki... Chyba, że ubezpieczenie paczki jest gorszym zabezpieczeniem jak folia bąbelkowa mierzona w odległości 10 jednostek astronomicznych.

Swoją drogą nawet skrzynia biegów i każda mechaniczna przekładania zakłada luz bo bez niego by nie byłą w stanie działać.

Online Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3398 dnia: 05.12.2019, 21:59 »
Tu nie chodzi o to że wędka wyglada na wizualnie nieuszkodzoną.
Skoro wszystko jest ok to po co robić dym? 10 lat temu zamawiałem z USA(!) kije St. Croix Premier 1 częściowe po 198 cm i w tubie nie było folii a kij leciał przez cały ocean plus droga z lotniska do mojego domu czy. akademika i było ok. Zamówiłem tak 4 kije (3 premier i 1 mojo bass) i żaden nie był uszkodzony. Ba, multiplikatory jak Daiwa Steez czy Ryoga przychodziły w dwóch kartonach z czego 1 był fabryczny.
Ofoliowanie kija patyka zrobionego z ultra cieńkiego blanku z minimalnym użyciem żywicy i przelotkach tak delikatnych, że w palcach wywiniesz na lewą stronę jest bardziej ryzykowne jak minimalne zabezpieczenie.

Proponuje niech jeden z drugim weźmie swoje badyle od Browninga kupi folie owinie 100m foli a następnie wsadzi do tuby a potem wyśle taki kij i nie wkur*()i klienta co będzie otwierał paczkę i zobaczy jak przy zrywaniu foli powygina te chińskie przelotki... Chyba, że ubezpieczenie paczki jest gorszym zabezpieczeniem jak folia bąbelkowa mierzona w odległości 10 jednostek astronomicznych.

Swoją drogą nawet skrzynia biegów i każda mechaniczna przekładania zakłada luz bo bez niego by nie byłą w stanie działać.
:thumbup:
A jak się kupuje gówno, które tylko 100 m folii zabezpieczy to lepiej kupić zwykłą wędkę do łowienia a nie do powieszenia na ścianie.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3399 dnia: 05.12.2019, 22:02 »
>>To jest oficjalne wezwanie do ostudzenia emocji w wątku i wyrażania przez dyskutantów swoich opinii w sposób wyważony, bez zbędnego używania zwrotów, które mogą zostać odebrane przez współuczestników dyskusji za obraźliwe lub zaczepne.<<

:)

Offline Mariano

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3400 dnia: 05.12.2019, 22:04 »
Ja dziś pół godziny spędziłem na rozpakowywaniu paczki, chłopaki chyba tam mają drugi magazyn na samą folię bąbelkową :D
Fishing Team ZEUS

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3401 dnia: 05.12.2019, 22:07 »
Aventus też nie ma tuby tylko woreczek :P
Mylisz się mam aventusy i za każdym razem co zamawialem w drapieżniku przychodzą w tubie kartonowe i dodatkowo w tubie plastikowej oblozone folia bąbelkowa. Nigdy nie miałem pretensji do drapieżnika że coś źle jest zapakowane itp.
🎣🎣🎣

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3402 dnia: 06.12.2019, 07:28 »
Mateusz

Chyba o czymś innym  piszesz ;D
My tu o szczytówkach.

I nie wiem skąd pomysł że ktoś ma pretensje do D.
Oni raczej pokrowców i tub nie dają tylko np Daiwa Guru.

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3403 dnia: 06.12.2019, 08:29 »
Panowie takie zapakowanie jest w 100% poprawne. Chodzi o to żeby wędka miała w tubie trochę luzu a folia ma za zadanie tylko nie dopuścić o nadmierne obijanie się wędki o ścianki tuby. Wysłałem w życiu pełno wędek i tyczek i wiem że nadmierne przesadzanie z folią tylko nie potrzebnie dodaje naprężeń bo cała wędka jest na sztywno w tubie.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3404 dnia: 06.12.2019, 09:03 »
Łukasz są trzy szkoły pakowania : Krakowska ;wędzisko do pokrowca w gazety i do wysyłki :D :P, ogólnoPolska ;czyli zblizona do twojej oraz Śląska; czyli każdy element pakujemy osobno potem całośc razem zawijamy w foli to wszystko do Tuby uzupełniamy jakimś wypełniaczem i wysyłamy :D ;D ;D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz