Autor Wątek: Poszukuję komercji: Kalisz, Ostrów i okolice  (Przeczytany 980 razy)

Online Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Poszukuję komercji: Kalisz, Ostrów i okolice
« dnia: 11.10.2020, 16:37 »
Jak w temacie - szukam jakiejś ciekawej komercji w okolicach Kalisza, powiedzmy do 70km. Z tego co udało mi się znaleźc na forum to nie ma wielkiego wyboru, ale być może pojawiło się coś nowego? Znam jedynie Lipkę, chętnie sprawdzę inne łowiska. Dziś jeden z wędkarzy nad jeziorkiem powiedział mi o komercji w Odolanowie, z opisu i poszukiwań w necie wynika, że chodzi o Łowisko u Dionizego - ktoś może powiedzieć coś więcej poza tym, że łowisko istnieje? A może ktoś jest z okolicy i ma ochotę na wspólne wędkowanie? :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Wlodek97

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 2
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Poszukuję komercji: Kalisz, Ostrów i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 11.10.2020, 18:34 »
Cześć, niedaleko od kalisza jest łowisko komercyjne maślanka w Psarach. Jeden staw no kill typowo karpiowy z większymi sztukami. Drugi to rekreacyjny, tam już fajnie można połowić na feeder, przewaga jesiotrów i karpi raczej takich do 10 kg. Byłem w czerwcu na metode kilka karpi koło 4-5 kg i dwa jesiotry. Łowisko zadbane, praktycznie wszędzie dostęp do wody z równego brzegu. Myślę, że warto się przejechać i połowić ;)

Online Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Poszukuję komercji: Kalisz, Ostrów i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 11.10.2020, 19:26 »
Cześć, niedaleko od kalisza jest łowisko komercyjne maślanka w Psarach. Jeden staw no kill typowo karpiowy z większymi sztukami. Drugi to rekreacyjny, tam już fajnie można połowić na feeder, przewaga jesiotrów i karpi raczej takich do 10 kg. Byłem w czerwcu na metode kilka karpi koło 4-5 kg i dwa jesiotry. Łowisko zadbane, praktycznie wszędzie dostęp do wody z równego brzegu. Myślę, że warto się przejechać i połowić ;)

Dzięki za info :) slyszałem o tym miejscu, ale nie wiedziałem, że są tam 2 stawy. Jaka cena za łowienie na tym rekreacyjnym zbiorniku? Na stronie widzę że 80zł, ale nie wiem czy jest to informacja aktualna no i czy taka sama opłata obowiązuje na obu stawach? Widzę, ze jesteś z Kalisza, może kiedyś spotkamy się nad wodą :P
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Wlodek97

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 2
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Poszukuję komercji: Kalisz, Ostrów i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 12.10.2020, 18:06 »
Za cały dzień na rekreacyjnym zapłaciłem coś koło 30-40 zł. Zbiornik no kill nie wiem jak to wygląda cenowo bo to już woda bardziej pod karpiarzy. Dla mnie przez kontuzje całkiem możliwe, że ten sezon już się skończył, ale w przyszłym roku może będzie okazja, żeby gdzieś wyskoczyć nad wodę :D Na wodach pzw w okolicy szału nie ma, ale są jeszcze miejsca gdzie idzie fajnie połowić :)

Online Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Poszukuję komercji: Kalisz, Ostrów i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 12.10.2020, 18:22 »
Za cały dzień na rekreacyjnym zapłaciłem coś koło 30-40 zł. Zbiornik no kill nie wiem jak to wygląda cenowo bo to już woda bardziej pod karpiarzy. Dla mnie przez kontuzje całkiem możliwe, że ten sezon już się skończył, ale w przyszłym roku może będzie okazja, żeby gdzieś wyskoczyć nad wodę :D Na wodach pzw w okolicy szału nie ma, ale są jeszcze miejsca gdzie idzie fajnie połowić :)

Wybiorę się tam gdy będzie okazja :) Mam jeden fajny zbiornik bardzo blisko w którym można połowić karpiki, liny i ładne karasie. Walczymy o to by wprowadzić tam nokill. Zainteresowanych zapraszam na priv to powiem nieco więcej. Dzięki za informacje, Zdrówka życzę :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)