Autor Wątek: Brzany, klenie, kajaki i nagła zmiana ciśnienia - rzeka Wye, 05.08.2016  (Przeczytany 8120 razy)

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Luk, jakim dokładnie modelem wędki łowisz? I jakiego używasz podbieraka i sztycy? Może gdzieś już było, ale nie doczytałem :)

Offline dkoch

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • !
  • Lokalizacja: Londyn
Akurat coś stukałem na telefonie jak dostałem powiadomienie z Youtube, że SiG udostępnił nowy film. Myślę sobie wejde i zobacze jako pierwszy😉. Wszedłem, widzę komunikat 'film dodany 1 minutę temu - obejrzany -8 razy'.   😡 Bez komentarza 
Bardzo przyjemny klip z mnóstwem cennych informacji.
Lucjan keep up the good job! 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Rozmiar nie ma znaczenia!!!!

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Luk, jakim dokładnie modelem wędki łowisz? I jakiego używasz podbieraka i sztycy? Może gdzieś już było, ale nie doczytałem :)

Na tym filmie łowił Quiverem z Korum i kołowrotek Baitrunner 4 tys chyba , ale modelu dokładnego nie pamietam , na poczatku filmu wszystko mówił...
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Łowię Korum Barbel Quiver i Shimano Baitrunner 4000 DL. Na taką rzekę i ryby zestaw idealny.
Lucjan

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Na Oderkę by się nadał  ;)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Jedna drobna uwaga, albo mi komp zwalnia, albo synchron coś szwankuje :-\
Robert

ProBono

  • Gość
Świetny film w starym stylu tzn. wspaniały film instruktażowy. Taką właśnie formę lubię, film od początku strategicznie i do celu - omówienie wszystkich elementów - rzeczowo i dokładnie. Niesamowity klimat i moim zdaniem bardzo dobre wyniki. Piękne brzany. Po prostu - instruktażowy film jak łowić brzany na rzekach. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!
P.s proszę Luka o odpowiedź na pytanie jakie zadałem w komentarzu na kanale YouTube

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Dzięki, cieszę się, że film się podobał :) Co do kukurydzy - stosować ją najlepiej na wodzie niezbyt mętnej. Jej kolor doskonale wabi ryby, zwłaszcza te większe, jak konkretne leszcze. Kukurydza działa świetnie barwą, kolor żółty zaś jest najlepszy na łopaty.  Oczywiście też ma smak i zapach, konserwowa leżąc w zalewie jest słodkawa. Jednak na mętną wodę używałbym zapachowych przynęt - mocnych pelletów (kiełbasa, czosnek), mielonki itp. Oczywiście idealne jest też łączenie. Pellet 12 mm pikantna kiełbasa z kukurydzą, to idealna kanapka na większą rybę. Działa i barwą i zapachem.
Lucjan