Spławik i Grunt - Forum
PRZYNĘTY i ZANĘTY => Przynęty => Wątek zaczęty przez: David89 w 11.06.2015, 20:47
-
Panowie jak wam spisują się kulki pellety dipy zanęty tej firmy? Ja łowiąc w tamtym roku na kulki i method mixu tej firmy wyników za dobrych nie miałem a jak u Was?
-
Z Carp Zooma stosuję pellety Truskawkowy- Halibut 8, 12, 15 mm, Krwisty Halibut w tych samych rozmiarach oraz Fire Halibut 12 mm, wszystkie są bardzo łowne, z dużym powodzeniem stosowałem je w ubiegłym roku, w tym jeszcze nie używałem tylko dlatego, że testuję inne przynęty, ale zawsze mam je pod ręką. Godne uwagi są również owocowe pellety tonące o srednicy 10 mm, sprzedawane w zakręcanych słoiczkach. Najlepszy z w/w pelletów to w/g mnie truskawkowy-halibut.
-
Witaj, ja uważam, że kulki ZOOM są bardzo dobre oraz są w rozsądnej cenie. na dwóch moich łowiskach zawsze mam bardzo dużo brań na te kuleczki. używam kulek mini, jak do tej pory najlepsze to wanilia, ananas i miód. zawsze się coś na tą kulkę zawiesi. w tym roku poświęciłem się w szczególności łowieniu na metodę, zobaczymy co z tego wyjdzie.
pozdrawiam
-
Ja używałem Carp Zoom pellety Truskawka- Halibut 8, 12, 15 mm (najlepsze efekty 2 x 8mm) i takie same Krwisty Halibut. Świetne efekty na jesień 2014. To były moje przynęty nr 3 i 4 w ubiegłym roku.
-
Właśnie zastanawiam się nad tymi pelletami i chyba będzie trzeba się w nie zaopatrzyć ;) tym bardziej że nie są drogie ;)
-
Ja miałem okazję używać:
1. pellet hakowy o smaku truskawka - zerowa skuteczność,
2. Krwisty halibut - pellet 12mm - tutaj kilka rybek złowiłem
3. Kulki proteinowe Fire shot - zero reakcji
Mam jeszcze pellet trawiasty na amura,ale nie było jeszcze koazji go użyć :). Reasumując jak dla mnie to słaba propozycja, przynajmniej na wodach, na których ja łowię. Mogę porównać je do Lorpio, i tutaj zdecydowanie zwycięzcą jest Piotr Lorenc
-
Używałem:
-pływajace kulki 10mm kukurydza - 0 brań
-pellet halibut 12mm fireshot - 0 brań
-pellet miód 8mm- 0 brań
-pellet truskawka 8mm - 2 brania-małe leszcze.
Testowałem 2 lata i nie jestem zadowolony z tych przynęt.
-
Mam krwisty halibut 8 mm. Sprawdził się i na karpikach i na jeziorowych leszczach :) Fajny aromat, szybka praca, dość tłusty, super cena. Mi odpowiada i polecam :)
-
Ja mam miodowe 8mm i leszczyki sie wieszają na Odrze
-
Kulki 10-12 truskawka wanilia
------||------- truskawka ryba. Już mi się kończą są super
-
Kupiłem popki 15 mm truskawkę nie mailem brań ale fajnie aromat uwalnia w szklance