Spławik i Grunt - Forum
NAD WODĄ => Łowiska => Wątek zaczęty przez: Martinez w 18.01.2020, 17:10
-
Był ktoś z Koleżanek/Kolegów w dniu dzisiejszym (18.01.2020) na stawach S1/S2 pod Wierzchosławicami? Pytam, bo wczoraj wieczorem (ok. 22:30) wracając z pracy podjechałem na łowisko i okazało się, że skute lodem.
Dziś, całą sobotę, było na plusie, więc może lód zszedł. A chciałbym w końcu chociaż chwilę posiedzieć nad wodą.
[EDIT]
Domyślam się, że ktoś może napisać: Jedź i sprawdź. W ubiegłym roku, przed zamknięciem mostu na Dunajcu w Ostrowie, pojechałbym bez zastanowienia. W tym roku, jako, że most jest zamknięty, nie opłaca mi się robić kółka po 20 km w tą i z powrotem.
-
Zamarznięte, wczoraj Bobrowniki były skute. W nocy przy wodzie jest minimum -5 stopni. Wczoraj po południu, mimo +9 w ciągu dnia była tafelka lodu.
-
Dzięki za informację. Wczoraj jeszcze wczesnym popołudniem pojechałem na Kantorię, tam lodu jak na Biegunie Północnym. Cóż, trzeba czekać na cieplejsze dni.
Swoją drogą, dobrze, że nie musiałem zostać w robocie do soboty, bo w K-K też wszystko pod lodem.