Spławik i Grunt - Forum
SPRZĘT i AKCESORIA => Sprzęt => Wątek zaczęty przez: ManiekPiekary w 24.08.2021, 06:04
-
Mam pytanie do doświadczonych posiadaczy cuzo f3. Jakich półek używacie ,mam okazje kupić używaną połkę Matrix Collapsible Side Tray albo nową półkę z parawanem np. robinsona albo caperlana. Kasa ta sama, tylko pytanie dla was. Z doświadczenia ,która półka jest wygodniejsza i lepiej się sprawdza, głeboka zamykana czy klasyczna z parawanem ?
-
Używam głębokiej zamykanej półki z Maver'a
https://strefaryby.pl/sklep/polka-boczna-mv-r-feeder/
Musiałem dorobić dodatkowe mocowanie na nogę bo niestety rozstaw nóg za duży.
Używałem półeczki płaskiej od prestona i zdecydowanie lepsza jest głęboka zamykana.
-
Głęboka zamykana bo tak naprawde po zakończeniu wędkowania tylko zamykasz i pakujesz do samochodu z całym majdanem w środku.
-
Ma ktoś z was doświadczenie z półką boczną powiedzmy w rozmiarze L czyli ok 60 /40 do cuzo f3 ? teraz mam malucha z preston off box, potrzebuje dowiedzieć się która z prestona montowana na dwie nogi jest sensownym wyborem lub czy matrix self supporting large jest możliwy montaż. ze względu na niewielką ilość miejsca między siedziskiem a zaciskiem.