Spławik i Grunt - Forum

SPRZĘT i AKCESORIA => Sprzęt => Wątek zaczęty przez: GSK w 24.11.2025, 12:53

Tytuł: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: GSK w 24.11.2025, 12:53
Hej 
Zakupiłem clicker matrixa i mam mały problem albo zagwozdkę a mianowicie nie wiem czy to jest ze tylko u mnie cyfry nie są jednolitej barwy tzn cześć jest jakby jaśniejsza (dołączyłem zdjęcie). I tu pytanie do użytkowników czy wasze mają tak samo ? Jak patrze po zdjęciach to na necie to powinien to być jednolity czarny kolor.
Tytuł: Odp: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: grzegorz88 w 24.11.2025, 15:04
U mnie jednolite i wyraźne,  może urządzenie jest zimne po transporcie?
Ogólnie to super zabawka, nie spodziewałem się, że tak polubię ten stoper za 200zł.
To, że jest na nodze, a nie półce bocznej robi różnicę w kontroli czasu.
Tytuł: Odp: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: fishunter1990 w 24.11.2025, 15:13
Miałem podobnie z wagą cyfrową. Wymiana baterii na nowe nic dawała. Spróbuj z wyczuciem nacisnąć na ekran, jeśli cyfry robią się bardziej widoczne, to znalazłeś przyczynę. Kumpel odkręcił obudowę wagi i dokręcił jakąś śrubkę odpowiadającą właśnie za odległość wyświetlacza lcd od zewnętrznej obudowy, co definitywnie zakończyło problem. Niestety nie jestem elektronikiem, więc nie wytłumaczę o co chodzi w tej operacji :).
Tytuł: Odp: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: piszczu w 24.11.2025, 15:23
Reklamuj, Matrix to grupa Rather Outdoors więc myślę, że nie powinno być problemu z reklamacją. Sklep powinien dać Ci nowy, a oni już sobie z dystrybutorem dalej załatwią sprawę. Przynajmniej w Fox'ie nie miałem żadnych problemów
Tytuł: Odp: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: GSK w 24.11.2025, 15:39
Licznik leżał trochę przed włączeniem bo czekał na zakup baterii. Napisałem do sklepu zapytanie ale jak na razie brak odpowiedzi. Dodzwonić się też nie można bo poczta łapie.
Tytuł: Odp: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: piszczu w 24.11.2025, 15:41
Jak sklep będzie miał problemy z reklamacją to uderzaj prosto do przedstawiciela firmy Matrix na Polskę, myślę, że bez problemu temat będzie do załatwienia
Tytuł: Odp: Clicker Matrix
Wiadomość wysłana przez: Thompson w 24.11.2025, 18:51
Sugerowalbym sprawdzic  baterie jej napiecie oraz czy prawidlowo dolega do stykow. Nie zakladac klapki baterii tylko przytrzymac baterie mocno palcem i zerknac na wyswietlacz  czy jest  wyraźny na calym ekranie