Spławik i Grunt - Forum
PRZYNĘTY i ZANĘTY => Zanęty => Wątek zaczęty przez: jaco w 27.12.2014, 21:39
-
co sądzicie o tym produkcie węgierskiej firmy Cukk ,jak można to wykorzystać?
-
Jak dla mnie to raczej w akwarium nagrywane! I jakoś szału tam nie ma!
-
Po tym filmiku widac ze to nie dziala rewelacyjnie... Moim zdaniem to by bylo dobre do przytrzymania ryb w łowisko bo jak widac na filmie ryby to skubia i to uwalnia tylko jakies male kawalki zanety czy co tam jest...no ale to raczej mniejszych rybek sie tyczy bo takich karpikow jak na filmie czy innych ryb podobnej wielkosci to raczej nie przytzyma skutecznie ale pod cos drobniejszego moim zdaniem by sie moglo sprawdzic ... ;) cos jak karma dla rybek akwariowych :) przyklejasz na szybe taka tabletke czy rzucasz na dno i rybki skubia caly dzien to... :) Nie rozumialem co ta Pani tam tlumaczyla ale moge sie domyslac ze to cos jakby sucha zaneta sprasowane w takie bloki ktora powoli sie rozpuszcza w wodzie ... pod jakas mniejsza rybe moze byc ok ale pod cos wiekszego raczej to nie zda egzaminu.
To takie moje zdanie na temat tego produktu :)
-
kolejny produkt wyciągający pieniądze z kieszeni wędkarza >:( zupełnie niepotrzebnie, tylko jaki był zamysł producenta ?
-
Jakoś nie przemawia do mnie to... Tak jak kolega wyżej powiedział. Może na drobnice zadziała. Ale duża ryba itak by szybko uciekła z braku pokarmu.. Możliwe że dobra rzecz na zawody ;)
-
A moze to mial byc produkt do karmienia ryb akwariowych albo w oczkach wodnych hahahahahah :D nie no taki zarcik :)
Wydaje mi sie ze w dzisiejszych czasach juz jest tyle tego wszystkiego (takze duzo produktow juz sparwdzonych i mniej lub bardziej nie zawodnych dla niektorych z wedkarzy) ze producenci kombinuja ze wszystkim jak tylko moga i wymyslaja co im tylko wpadnie do glowy...;)
-
No właśnie.. To mnie wkurza ze powstaje tyle tego.. Kiedys wystarczyła kuku, białe i czerwone. A człowiek nałowił więcej niż mógł unieść.. A teraz?? Z takim zestawem możne nałowi tyle co by komuś na kolację starczyło...
-
Ale nie uważacie że jest akurat ok! Że koledzy zapodają różne rzeczy na forum które wspólnie można ocenić i później wiedzieć co warto a co nie?? Tylko dla Admina problem jak to przenieść ! Bo i do zanęt i nowości na rynku pasuje!!i do Recenzje forumowiczów!! ;D ;D ;D Oj coś współczuję Mateuszowi jak przyjdzie ograniczać i łączyć wątki!!
-
Cóż mogę powiedzieć.. Sam się pisał na to!! ^^
-
Ale po co przenosić skoro ta BOMB-A ma swój post :)
-
Mam coś takiego tylko z jakiejś innej firmy i jest do dupy. Młotkiem w to nawalalem aby zkruszyc na mniejsze porcje i ciężko było to rozlupac. Bo mam to w postaci krążków tak 10 12 cm średnicy i z 6 cm grubości. Zapach ładny jedna wersja to plociowa z konopiami a druga linowo karasiowa i kiedyś jak wstawiłem na brzegu do wody to przez 8 godzin nawet odrobinę nie zmiekla.
-
Po jakimś czasie widziałem to w moim sklepie ale chłopaki odradzil mi to a ja potwierdziłem. I z tego co mówili to każdy z lepszych wędkarzy nawet się nie zbliża do tego. Lipa Panowie Lipa
-
I znalazłem to jest zaneta tajfun łódzkiej firmy Topama
-
http://www.topama.com.pl/
-
No proszę :D! A Oko Szoko Buroki! Zrobili z tego nowość!! ;) ;)
-
TAJFUN wabie zanętowe brzmi groźnie, na miejscu ryb bym się bał ;D