Spławik i Grunt - Forum
SPRZĘT i AKCESORIA => Sprzęt => Wątek zaczęty przez: Enzo w 20.11.2016, 17:21
-
Może ktoś widziałi łowił tym feederkiem: Classic Competition Carp 9' MED, widzę duże podobieństwo do Acolyte, a cena trochę lepsza.
-
widzę duże podobieństwo do Acolyte, a cena trochę lepsza.
Trochę mnie tym zaintrygowałeś, miałem okazje łowić co prawda Classic Competition Carp 10' LIGHT. I tej wędce było bliżej do s7 niż acolyte. Taki bardziej odpowiednik prestonowskich mini plus/ competition pro. Mi ten kij podpasował ale ja lubie wędki bardziej progresywne. Ciekawa propozycja szczególnie biorąc pod uwagę cenę i jakość wykonania. Jedyne co mi się łączy z to właśnie progresywna akcja i podobna moc.
-
Dzięki za info, a powiedz czy te wędzisko którym łowiłeś to zgodnie z założeniami producenta kijek na typowe karpodromy z większymi rybkami? Oraz jak z tym C.W., podają 40 lub 60 g.
-
60 g. Tak jest to kijek na nieco większe ryby. Do dłubania drobnicy na pewno są lepsze kije, podobnie jak z Acolytami. Ale też nie gubi ryb nawet tych mniejszych. Jest jeszcze jedna fajna alternatywa dla tej wędki Milo Superba Pellets Feeder.
-
Super! Na mniejsze rybki mam coś delikatniejszego, a szukam coś "krótkiego" na typowe karpodromy gdzie może się trafić coś 10 czy 15+.