Autor Wątek: (S) Dwa nowe zestawy sumowe Black Cat + Fin Nor  (Przeczytany 485 razy)

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
(S) Dwa nowe zestawy sumowe Black Cat + Fin Nor
« dnia: 25.07.2021, 11:46 »
Jak w temacie: dwa kompletne zestawy. Wędki Black Cat Freestyle 400g/300 cm i Black Cat Buster 500g/300 cm. Na każdej wisi młynek Fin Nor Offshpore 9500 z pletką Black Cat S-Line 0,55.
Wędki i młynki kupione wiosną ub. roku. W zeszłym sezonie były nad wodą dwa razy. Żadnych brań - sprzęt w stanie idealnym (sklepowym). W tym sezonie nie miałem czasu, żeby pojechać choćby raz, więc sprzedaję. Jeden zestaw wyceniam na 900 zł plus wysyłka (lub odbiór osobisty w Krakowie).
W cenie 2500 zł oddam je wraz z karpiowym pokrowcem firmy Trakker na dwa kije, dwoma sygnalizatorami brań MadCata i Mikado oraz kompletem gadżetów sumowych (haczyki, krętliki, zaciski, kotwice, podwodne spławiki, gotowe sumowe przypony)  Black Cata i MadCata, których wartosć szacuję na jakies 500-600 zł. Wszystko wpakowane w fajne pudełko MAP-a. Na dwóch szpulach mam jeszcze po jakie 100 m wspomnianej pletki S-Line (na kołowrotki weszło około 200 m).
Zachęcam. Szpej żyleta, a tylko się kurzy.
 
   

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 612
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Dwa nowe zestawy sumowe Black Cat + Fin Nor
« Odpowiedź #1 dnia: 26.07.2021, 19:31 »
W sumie (nomen omen) mogę oddać całosć i za 2200 zł ;-)