Autor Wątek: Feeder zestaw komercja  (Przeczytany 811 razy)

Offline dzbbdg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 10
Feeder zestaw komercja
« dnia: 25.06.2022, 12:50 »
Hej.

jeżdżę na komercje, jedna wędka wiadomo metoda :). Dotychczas druga wędka to rownież metoda, ale stwierdziłem, ze nie chce juz mi się tak łowić. Zaczalem sie zastanawiac czy drugiej wedki (  feeder do 90g dlugosci 3.6m) nie rzucic i nie zwijac jej tylko donecac spombem.

Zestaw składałby się z koszyka do metody waga 50g, do tego przypon 50cm + haczyk np. r.2 na nim kilka ziaren kuku i rosówka lub mniejszy haczyk np. r.10 z dwoma kulkami proteinowymi 15mm na włosie.
Donecalbym powiedzmy co 30 min malym spombem ugotowanymi ziarnami (kuku, lubin, pszenica, konopie) i pelletem 11mm.

Co o tym sądzicie?



Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka


Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Feeder zestaw komercja
« Odpowiedź #1 dnia: 25.06.2022, 12:55 »
Zestaw składałby się z koszyka do metody waga 50g, do tego przypon 50cm + haczyk np. r.2 na nim kilka ziaren kuku i rosówka lub mniejszy haczyk np. r.10 z dwoma kulkami proteinowymi 15mm na włosie.

A po co ci podajnik do metody w tym zestawie? Jak chcesz łowić na klasyka to nie lepszy zwykły koszyczek? Może być większy i lżejszy więc towaru do niego wejdzie więcej niż do podajnika a będzie ważył w sumie tyle samo.

I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline dzbbdg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 10
Odp: Feeder zestaw komercja
« Odpowiedź #2 dnia: 25.06.2022, 13:00 »
@Brzanoholik Sandomierski nie mam takiego koszyka ciezkiego do klasyka... a mam do metody (podajnik do metody działał by jak ciężarekw karpiowce). I tak towar planuje dorzucać spombem więc  nie ma znaczenia ile przy pierwszym rzucie wejdzie do niego towaru..


Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Feeder zestaw komercja
« Odpowiedź #3 dnia: 25.06.2022, 13:11 »
Aha... :) Jak będzie działać (a zapewne będzie) to OK. A razie delikatnych lub ciężkich do zacięcia brań skróciłbym przypon. 50cm to minimalna długość przyponu do klasyka w regulaminie zawodów feederowych, tak samo jak obowiązek montowania koszyka/ciężarka przelotowo. Jak łowisz dla przyjemności to nie musisz się do tych ograniczeń stosować.
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 915
  • Reputacja: 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder zestaw komercja
« Odpowiedź #4 dnia: 25.06.2022, 15:57 »
Imho ten drugi kij zrobiłbym jak do bomb feeder, sam tak zacząłem łowić. Ciężarek 30g, przypon 30-40cm rzucam i tak leży sobie a ja tylko donęcam co 10-15min procą.
Dzierżno uzależnia

Offline dzbbdg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 10
Odp: Feeder zestaw komercja
« Odpowiedź #5 dnia: 25.06.2022, 16:19 »
@katystopej o wlasnie o tym nie pomyślałem:) feeder bomb i do tego necenie co jakis czas spombem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka